Jump to content
Dogomania

Ringowe zmagania czyli wystawy (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Iwona

Recommended Posts

[quote name='miniaga']Gruca - Ogromne gratulacje. Pieknie ci się pieseczki spisały :D
Olbrzymie gratulacje dla wszystkich Ach jakbym chciała tam być z wami,[/quote]Nic nie mówiłaś, że chcesz jechać. Mogłaś się zabrac z moj brzydszą połową, było jeszcze jedno niewykorzystane miejsce w samochodzie
MALAWASZKA, fotografem, to byś chyba nie moga być, sądząc po tych zdjęciach

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 13.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='resuruss']Draczyn!Malawaszka robi znakomite fotki......te akurat nie wyszly bo na hali byly faktycznie ciezkie warunki.......
A moja ja durna skasowalam :cry:[/quote]Res ja przecież żartuję, bo już widzialam inne jej fotki - zapomniałam napisać hhaha

Link to comment
Share on other sites

Draczyn !Zawstydzasz mnie.....czy znakomite - nie wiem nie mi to oceniac.....sa MOJE czyli dla mnie najpiekniejsze i najbardziej kochane na swiecie.Jak tak teraz na nie patrze to to az mi sie cieplutko na serduchu robi - moje rogaliki.
A Zuzka to jednorazowy talent.Jest super i znakomita!Z tym sie zgadzam w 100%.

Malawaszka.Badzmy szczere.Robisz zdjecia bardzo dobraj jakosci.I nie musza byc na nich moje psiory. :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='resuruss']Draczyn!Dobrze ,ze napisalas ,bo ja znam talent Malawaszki....Robi dobre fotki.....wprawdzie jestem stronnicza,bo sa na nich moje psy,ale fotki sa sliczne. :wink:[/quote]Ja często piszę pól żartem pól serio.Ja te widziałam różne jej fotki i faktycznie są ekstra

Link to comment
Share on other sites

ress ja obecnie uczę się cieszyć z tego co mam...bo taka lekcja w życiu jest potrzebna :wink: choć mało Cię znam wiem ,że masz ogromne SERCE(nie tylko dla zwierzat),uroczą Zuzie-pewnie już nie wyobrazsz sobie bez niej życia, wspaniałe psy,mame,...śliczny nosek :D i pewnie Ci co Cię znają mogli by tak w nieskończonośc wymieniać...

pewnie gdzieś już pisaliście,ale nie uchwyciłam kto sędziwał w kielcach?

Link to comment
Share on other sites

Cyga!Trzeba cieszyc sie z tego co sie ma ,ale tez warto miec marzenia ,ktore sa motorem do dzialania i popychaja ludzi do wytyczania sobie jakisch celow.Ja jestem tylko czlowiekiem,tez mam swoje slabostki,tez czasem mam zle dni,kiedy wydaje mi sie ,ze juz nie dam rady ciagnac tego wszystkiego,ale w koncu dochodze do wniosku,ze tylko trace czas na rozczukanie sie nad soba a i tak to niczego nie zmieni.W sumie to mam Zuzke ,psiaki ,bo mama mieszka za granica.Teraz wpadla na dluzsza wizyte.
A moj nos zostal kiedys nazwany skocznia Malysza :lol: :lol: :lol:
- tyz piknie.
A sedzina byla bardzo mila ,ale zabij mnie ma jedno z tych nazwisk ,ktore wylatuja z glowy zaraz po uslyszeniu i znow zapomnialam.Po raz 7 dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...