Jump to content
Dogomania

Reproduktory z lini użytkowej


arian

Recommended Posts

[quote name='Axusia']Arian - marnujesz swoje psiaki, oj marnujesz.
I nie chodzi mi o przynaleznosc do ZKwP. Nie musisz lubic FCI ale tak SV to bardzo dobrze by wpłyneło na Twoje psiaki bo są naprawde fajne.[/quote]

Dzięki za miłe słowa. Co do przynależności to z ZKwP byłem związany od 1986 roku i na razie dziękuje ale nie. Ponieważ KHRON jest członkiem sfederowanym z GSD Breed Council of Great Britain to pośrednio z SV jestem związany. Ponieważ utrzymuje kontakt z Hodowcami i klubem brytyjskim od ponad 10 lat życzyłbym by w każdym klubie panowała podobna atmosfera jaka jest u nich. Ludzie są tam niesamowici, bardzo pomocni i przyjaźnie nastawieni do każdego. A sędziowie to wspaniali fachowcy, zresztą gościli oni na Wystawie Klubowej KHRON i pokazali swoją klasę...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='arian']Dzięki za miłe słowa. Co do przynależności to z ZKwP byłem związany od 1986 roku i na razie dziękuje ale nie. Ponieważ KHRON jest członkiem sfederowanym z GSD Breed Council of Great Britain to pośrednio z SV jestem związany. Ponieważ utrzymuje kontakt z Hodowcami i klubem brytyjskim od ponad 10 lat życzyłbym by w każdym klubie panowała podobna atmosfera jaka jest u nich. Ludzie są tam niesamowici, bardzo pomocni i przyjaźnie nastawieni do każdego. A sędziowie to wspaniali fachowcy, zresztą gościli oni na Wystawie Klubowej KHRON i pokazali swoją klasę...[/quote]

Nie znam ludzi z GSD .. ale wiem, ze Twoja przynaleznosc do KHRON moim zdaniem zmniejsza Ci mozliwosci, a bynajmiej mi. Bardzo podobają mi sie Twoje psiaki i jako potencjalny kupiec odrzuciło mnie to, ze jestes z KHRON. Mając plany sportowe no powiedzmy, ze WUSV - to jest oczywiscie przykład - nie brałabym napewno psa z KHRON.
No ale to Twoja decyzja. ;)
Psiaki strasznie mi sie podobają a szczegolnie jedna suczka - czarna podpalana. Jest jak moja Axucha :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='mimoza']Balto jest z zupełnie "innej strony" Niemiec, bo ze Schleswig-Holstein, czyli samej północy.
Nie wiem, czy Balto będzie kiedykolwiek reproduktorem, na razie ma 14 miesięcy i dopiero jest na etapie odkrywania, czym różnią się dziewczynki od chłopców ;)
Zobaczymy za kilka - kilkanascie miesięcy.[/quote]

Link do filmiku o mamuśce twojego Balto...
[URL]http://www.myvideo.de/watch/2442954/Schutzdienst_Diva[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arian']Link do filmiku o mamuśce twojego Balto...
[URL]http://www.myvideo.de/watch/2442954/Schutzdienst_Diva[/URL][/quote]

Fajny sucz :loveu:. Czy ja dobrze widzę, że ona z lekka łysawa? Takie lubię :multi: i te uszy - nie przymierzając, jak mój Lełon :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Fajny sucz :loveu:. Czy ja dobrze widzę, że ona z lekka łysawa? Takie lubię :multi: i te uszy - nie przymierzając, jak mój Lełon :lol:.[/quote]
lysawa ,zaraz lysawa ........ normalny sucz:diabloti: pewnie cieczke miala to wylysiala :eviltong:


jak to synek nie pracuje ??/

Link to comment
Share on other sites

A mój chłop po tym jak zobaczył jak chodzą psy w IPO połknął bakcyla i jak mu powiedziałam że chcę Młotka na zawody PT w maju,przygotować, to wczoraj o dziwo :crazyeye:sam poszedł podczas mojej nieobecności(w pracy ja była) psa trenować na komendę "stój"w marszu,bo "siad" i "waruj" wykonuje koncertowo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Orany, dopiero teraz tu zajrzałam. Mamusia Balto łysawa??? He he he :lol:

Rozwinę to ciekawe zagadnienie, bo mamę Balto odwiedzam co jakiś czas.

Mama Balto nie jest łysawa, ma natomiast krótki twardy i przylegający włos.
Wygląda to według mnie dość paskudnie. Ma duże uszy, chudy pysk, pokraczną sylwetkę i świetny charakter. Użytek i tyle. :p Niestety Balto ma podobną szatę, choć, całe szczęście, jednak trochę obfitszą. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Mama Balto nie jest łysawa, ma natomiast krótki twardy i przylegający włos.
Wygląda to według mnie dość paskudnie.[/quote]
A według mnie całkiem atrakcyjnie :diabloti:. Gdyby było więcej takich ON-ków, to może bym się zdecydowała...

[quote name='mimoza'] Ma duże uszy, chudy pysk, pokraczną sylwetkę i świetny charakter. Użytek i tyle. :p [/quote]
Ale mam nadzieję, że jej użytkowość bierze się również z innych cech, nie tylko pokracznej sylwetki :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Z ogromnym żalem i smutkiem informuję, że dwa dni temu Diva zginęła śmiercią tragiczną. Dla Divy
[*]

Jutro rano mieliśmy ją zobaczyć... Spóźniliśmy się.

Diva zginęła pod kołami pociągu, nigdy wcześniej nie zdarzyło się, żeby sama pobiegła w stronę pociągu...


[/B]

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy z wizytą wczoraj u Astrid. Okazuje się, że szczeniak Divy przegramolił się przez ogrodzenie (1m wysokości, szczeniak 3,5m-ca) i pognał za kotem w kierunku torów, a Diva rzuciła się za nim na ratunek. Zginęła. Szczenię przeżyło, ma "tylko" problem z tylną nogą. Okaże się na dniach, czy noga jest potłuczona, czy coś poważniejszego.
Astrid jest załamana, to była JEJ suka, to z Astrid Diva spędzała cały czas i przez nią była szkolona. Była taka z niej dumna...
Zaledwie tydzień temu Diva znalazła człowieka w pożarze budynku, a dwa tygodnie temu zagnioną dziewczynkę w lesie...

Na pewno śmierć Divy to - poza bolesną stratą dla Astrid - ogromna strata dla hamburskiego oddziału Deutches Rotes Kreutz.

Link to comment
Share on other sites

Żeby odejść od przykrych tematów, to wspomnę, że w czasie wizyty u Astrid poznaliśmy 4 szczeniory po Divie. Tatusiem był czarny onek, więc szczeniory różniaste wyszły. A im starsze, tym bardziej widać różnice między nimi.

Jedna sunia jest znacznie bardziej ruda od reszty (ale mordka czarna) i ma jasnozielone oczy. A w nich totalnego diabełka - i iskrzą i kawałki lodu widać niemalże w tych zielonych oczętach. Taka mała gangsterka rośnie, wielkości braciszka, tłucze rodzeństwo równo. Superaśna jest :loveu: (choć jak dla mnie to troszku zbyt żywa).

A druga sunia jest kompletnie czarna i strasznie przylepna, ciągle wspina się na łapki, żeby ją brać na ręce - tak naprawdę to ona na tych rękach chce spędzić kolejne 10 sekund, bo skubanej chodzi tylko o to, żeby ją wypuścić na wolność zza niskiego ogrodzenia dla psich przedszkolaków. Cwaniara:loveu:

A chłopaki gramolą te swoje chude małe tyłeczki przez ogrodzenie, więc trzeba je przywiązywać. Strasznie obaj są samodzielni, ciekawscy i niecierpliwi. Jak to szczeniole. No i dają radę metrowemu ogrodzeniu. Balto taki kozak nie był w wieku 3,5 miesiąca :crazyeye:

Żałuję, że nie porobiliśmy zdjęć, bo jak ostatnie niemoty wsadziliśmy aparat na dno bagaży i nie było mowy o wyciągnięciu bez konieczności pakowania wszystkiego od początku :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...