Jump to content
Dogomania

BULLIADA - Zaniemyśl, 12-13 VI 2004


tufi

Recommended Posts

To tam byly jakies bulteriery? :o

Tez mi cos nie pasowalo, zescie sie z domku tak wymykaly na zmiane :-? I naprawde nie uwierzylam, ze to Malysz przyjechal i skacze. A poza tym Matisse Ty sie przyznaj - Twoj czerwony stroj i wywolywanie Wisniewskiego tak zupelnie nie maja ze soba nic wspolnego?

Gameness naszych bandogowych picbulli zostalo sprawdzone na okropnym patyku, ktory niestety zostal zamordowany, a pozniej jeszcze utopiony.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

widzialam go jak lazil po calym osrodku jak RUMUN , ponoć wszedl dio jakiegos zupelnie obcego domku i sciagajac goscia z lózka krzyczal mu do ucha -....wsawaj impreza......

:o :o :o :o :o :o :o

boże!!! to TO był on???? :o

toż on do mnie przylazł i wcale nie mówił 'wstawaj impreza' tylko ładował mi sie do łóźka i po nogach próbował macać :x szepcząc: 'kasiu kasiu jak ja uwielbiam kiedy masz nieogolone nogi....' :lol: :lol:

JEŚLI MÓWI CI ZE JEST INACZEJ- KŁAMIE JAK Z NUT :o :evilbat: :evilbat:

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

toż on do mnie przylazł i wcale nie mówił 'wstawaj impreza' tylko ładował mi sie do łóźka i po nogach próbował macać :x szepcząc: 'kasiu kasiu jak ja uwielbiam kiedy masz nieogolone nogi....' :lol: :lol:

JEŚLI MÓWI CI ZE JEST INACZEJ- KŁAMIE JAK Z NUT :o :evilbat: :evilbat:

:lol: :lol: :lol:

NIEMOGĘ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: horacy juz dość - bo sie posikam ze smiechu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No to przynajmniej sie wyjasnilo , gdzie byl i (jak mówisz) do kogo sie ladowal do lózka :lol: :lol: :lol: :lol: - nie wyrobie zaraz :lol: :lol: :lol:

On nic nie mówil - BO NIE PAMIETA :lol: ,tylko nasz szpieg ,który mimo wszystko Pawla pilnowal :angel:

Oj to go ladnie "wziely" te nieogolone nogi - od dzisiejszego dnia NIE GOLĘ NIC - przynajmniej dlużej bede atrakcyjniejsza dla męża :lol: :lol: :lol:

Ps.Czy mieliscie telewizorek w domku ???

Link to comment
Share on other sites

cześć Staff-ka

Wybierasz sie może na powerdogs?

Cze SPEED :D

Nie nie wybieram sie za duzo roboty mamy w ZK przed wystawa .W sobote od 10 rano i niedziele pewnie tez zalicze :roll:

tufi fotki SPOKO :D ,ale nie ma tam nic dla STASZKOCHOLIKÓW :( :wink:

Link to comment
Share on other sites

tufi fotki SPOKO :D ,ale nie ma tam nic dla STASZKOCHOLIKÓW :( :wink:

No bo nie ja je robilam ;)

Co tu tak ucichlo? :hmmmm: Wizyta u hipnotyzera, by przypomniec sobie przeszlosc, nie trwa tak dlugo... matisse, wrocilas?

Staff-ka, pilnuj meza, Horacy sie do Krakowa wybiera 8)

Link to comment
Share on other sites

na kolejna buliade przyjade koniecznie :lol:

Toz to lepsze niz telenowela brazylijska :cunao:

:wink:

carragan koniecznie :angel: i trzymam Cie za slowo :wink:

trzymaj,tylko trzymaj mocno i nie puszczaj abym sie nie rozmyslila :wink:

BTW.Mats pewnie Horacego zaprosila do Krakowa,aby znowu jej malego terroryste trzymal :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kto komu i co ma trzymac? :o

W Bytomiu Horacy zostal "wrobiony" w trzymanie malego terrorysty i dominanta (czyt.Athamasa) tak wiec mysle ze to samo bedzie w Krakowie :wink: :lol: :lol: :lol:

BTW.a jak to jest w koncu z tymi zgloszonymi i nie zgloszonymi psami ? Mozna wprowadzac niezgloszone czy tez ktos bedzie potwierdzenia sprawdzal tak jak w Bytomiu ? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Eeee jestem, ale coś mi się pokićkało jak zdjęcia zobaczyłam. One mnie przedstawiają w strasznie złym świetle... Ktoś chyba specjalnie takie powybierał :evilbat:

A co do Krakowa, to małego raczej nie wezmę nie chce mi się załatwiać jakiś przedziwnych zaświadczeń o zdrowiu... Poza tym Ati zeżarł książeczkę i nie zrobiłam jeszcze nowej.

Link to comment
Share on other sites

Staff-ka, pilnuj meza, Horacy sie do Krakowa wybiera 8)

:lol: :lol: :lol: koniecznie ,a zwlaszcza ,ze jak co roku bedzie obchodzil Piotra i Pawla pewnie :roll: :wink: :drinking:

Horacy proszę ogól nogi bo bede zmuszona byc ZAZDROSNA :evilbat:

carragan bede trzymać na pewno .Narazie mozesz zrezygnować,ale tak kole maja 2005 - absolutnie NIE !!!!! :wink: :D :drinking:

tufi co za TRZYMANKI sie ciebie trzymaja , tufcia bo moga być tu osoby maloletnie :oops: :wink: :angel:

Link to comment
Share on other sites

No cos Ty :o Kierownice zawsze trzymam 8) Nie rozumiesz zwiazku frazeologicznego czy co? :o gupia jezdez czy so? w szkole Cie pani nie naumiala? A czy Ty w ogole bylas kiedys w szkole? 8)

Ja tej, jakbym wiedziala, ze Ty nie wiesz, to ja bym Cie nauczyla na tej bulliadzie, darmowe korepetycje bym Ci nawet dala :wink:

Ale powoli wszystko zaczyna sie wyjasniac i ukladac w logiczna calosc...

skarpetki, muzyka, :drinking: , koledzy...

Moglas powiedziec, ze psa makulatura zywisz, to bym Ci na droge troche dala gazet... 8) :wink:

Link to comment
Share on other sites

jakie skarpetki? :roll:

nie chodzilam do szkoly bo po co? szkoda czasu na jakies takie glupoty. Przynajmniej tera o zyciu wiecej wiem niz Ty :P A mój pies jada małe dzieci a nie makulaturę, Horacy tłumaczył przecież jak to się dzieje :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Widze ze ta bulliada to fajny zjazd :drinking: fajnych ludzi :drinking: :drinking: :drinking: :D

Strasznie zaluje ze mnie tam nie bylo :(

Moze w przyszlym roku wyrwe sie stad i zajade z moim :angel:

Nie moge przepuscic nastepnej okazji zeby poznac tufi, matisse, staff-ke, MSMIMI i cala reszte :D

Link to comment
Share on other sites

A moze my sie wczesniej wprosimy na jakas angielska wystawe?

Tylko sie nie zgadzaj zbyt pochopnie, bo nie wiesz, czym to moze grozic :evilbat: :drinking: :lol:

Na bulliadzie w Szamotulach moze byc tylko ograniczona liczba osob z IQ co najmniej 1546, wiec zaczynam przyjmowac zapisy. Na poczatku sierpnia odbeda sie testy:

1. pisemny - ze znajomosci rodzajow piwa

2. sluchowy - ze znajmosci roznych rodzajow muzyki

3. sprawnosciowy - bieg po 5 piwach na orientacje w skarpetkach do domku, w ktorym jest najwiecej nieogolonych nog

4. smakowy - z zakasek do :drinking:

5. matematyczny - jak kupic skrzynke piwa za 10zl

6. ustny - na kompana lub marude, liczy sie zdolnosc komunikacji w miare uplywu czasu i zaniku zupy chmielowej

7. laczony - co to za pies i dlaczego picbull

Punkty zostana podliczone po wszystkich konkurencjach, wyniki beda znane po 2 tygodniach, osoby zakwalifikowane otrzymaja pisemne zaproszenia.

Jakies pytania?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...