Jump to content
Dogomania

Jak sie bawia amerykanscy zolnierze....


GameBoy

Recommended Posts

W wojsku są różni ludzie, jak wszędzie... Co do konsekwecji, to sprawą interesują się ASPCA i PETA, więc jestem dobrej myśli.

A dla odtrutki zupełnie inna historia o amerykańskim żołnierzu i psie z Iraku:
[url]http://aspcacommunity.ning.com/group/forgottenandscared/forum/topic/show?id=658300%3ATopic%3A145355[/url]

Wszędzie są źli i dobrzy ludzie... zło należy nazywać po imieniu, ale starać widzieć się też dobro, którego wcale nie jest tak mało.

Link to comment
Share on other sites

na pewno nie powoduje, ze nalezaloby odejsc od kary i sprobowac "rozumiec"
zreszta czesc tych zlonierzy w ciagu misji calej opuszcza oboz raz czy dwa
bardziej im sie nudzi niz cokolwiek sie dzieje

[SIZE=1]z drugiej strony wojna robi z psychiki papkę[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

a ja czytalam dwa miesiace temu o tym jak żołnierze z iraku (rdzenii) pobudzają sie do wali,wzbudzaja mordercze instynkty
biora psa i na żywca wbijają swoje zęby w gardło psa po czym rozrywają go na strzępy
w gazecie było zdjecie małego czarnego piesa z wybałuszonymo i czami i rozszarpanym gardłem, zapienionego , pokazali tez jak żołnierz zaczyna ten barbarzyński proceder człowiek obdarzony wyobraźnia kieruje ją ku najobrzydliwszym czynnością, jestem przerażona walczymy z wiatrakami?

wstydze sie ze należe do jednego gatunku co ci zwyrodnialcy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']a ja czytalam dwa miesiace temu o tym jak żołnierze z iraku (rdzenii) pobudzają sie do wali,wzbudzaja mordercze instynkty
biora psa i na żywca wbijają swoje zęby w gardło psa po czym rozrywają go na strzępy
w gazecie było zdjecie małego czarnego piesa z wybałuszonymo i czami i rozszarpanym gardłem, zapienionego , pokazali tez jak żołnierz zaczyna ten barbarzyński proceder człowiek obdarzony wyobraźnia kieruje ją ku najobrzydliwszym czynnością, jestem przerażona walczymy z wiatrakami?

wstydze sie ze należe do jednego gatunku co ci zwyrodnialcy[/quote]


o tym nie slyszalam, to straszne :shake: czasami naprawde wstyd byc czlowiekiem

Link to comment
Share on other sites

jezu ... czy ty naprawde istniejesz , naprawde widzisz i krew i ból , czy ty jesteś naprawdę dobry??? Jeśli tak to spraw aby tym (już nie powiem komu...) stalo się dokladnie to samo (no morze trochę bardziej bolesne) i niech zobaczą ostatni raz jak to jest być zwierzęciem na którym czlowiek wyładowuje swoją zlość


AMEN

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiara1996']jezu ... czy ty naprawde istniejesz , naprawde widzisz i krew i ból , czy ty jesteś naprawdę dobry??? Jeśli tak to spraw aby tym (już nie powiem komu...) stalo się dokladnie to samo (no morze trochę bardziej bolesne) i niech zobaczą ostatni raz jak to jest być zwierzęciem na którym czlowiek wyładowuje swoją zlość


AMEN[/quote]

katolik nie szuka zemsty i odwetu raczej przebaczenia wiec ta modlitwa nie ma chyba racji bytu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:angryy::angryy:Krew zalewa..
Przeciez to bylo male szczenie..Na szczescie nie widzialam jak spadal.... Slaby obraz...
Gdyby nim tak rzucic.. :hmmmm: Moglby przezyc.. Tortury.. By sie przydaly.. Potwor nie czlowiek... I spotkala go kara?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...