Jump to content
Dogomania

DZIEŃ PSA "Psiejsko - Czarodziejsko w Silesia City Center"


JOMA

Recommended Posts

[B][COLOR=red]Od razu przepraszam, że się wcinam w złym wątku, ale wiem, że więcej osób tu zagląda.

Nie orientujecie się czy da radę zabrać mojego Kłapacza na Macieje? Pies jest z Sosnowieckiego schroniska. [/COLOR][COLOR=red]

Psiak ma nieżyt jelit - nie trawi kaszy ani schroniskowego jedzenia. Musi dostawać specjalną karmę, którą kupi p. Agnieszka. Potrzeba tylko miejsca, żeby wyciągnąć go ze schronu, bo inaczej bardzo prawdopodobne, że go uśpią!!! ; ([/COLOR][COLOR=red]

Błapag o pomoc dla niego.

Albo może znacie jakiś Dom tymczasowy ?!


[I][SIZE=4][COLOR=blue]Chyba Emilka mogłaby go wziąć do siebie do boksów za tydzień za ok. 300zł miesięcznie.
Zrobię dla Kłapacza bazarek, może ktoś da stałę deklaracje.

Ale chciałam zapytać, czy Fundacja mogłaby wesprzeć w płaceniu za hotelik u Emilki??[/COLOR][/SIZE][/I]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia2313'][B][COLOR=red]Od razu przepraszam, że się wcinam w złym wątku, ale wiem, że więcej osób tu zagląda.

Nie orientujecie się czy da radę zabrać mojego Kłapacza na Macieje? Pies jest z Sosnowieckiego schroniska. [/COLOR][COLOR=red]

Psiak ma nieżyt jelit - nie trawi kaszy ani schroniskowego jedzenia. Musi dostawać specjalną karmę, którą kupi p. Agnieszka. Potrzeba tylko miejsca, żeby wyciągnąć go ze schronu, bo inaczej bardzo prawdopodobne, że go uśpią!!! ; ([/COLOR][COLOR=red]

Błapag o pomoc dla niego.

Albo może znacie jakiś Dom tymczasowy ?!


[I][SIZE=4][COLOR=blue]Chyba Emilka mogłaby go wziąć do siebie do boksów za tydzień za ok. 300zł miesięcznie.
Zrobię dla Kłapacza bazarek, może ktoś da stałę deklaracje.

Ale chciałam zapytać, czy Fundacja mogłaby wesprzeć w płaceniu za hotelik u Emilki??[/COLOR][/SIZE][/I]
[/COLOR][/B][/QUOTE]

musisz zadzwonić do Anety i spytać. Z tego co wiem jesteśmy zapsieni po uszy. Tez szukałam miejsca dla szczeniaka i rozumiem Anetę że musi odmówić bo nie ma już gdzie tych psów upychać. No ale spytaj, bo dziewczyny tutaj raczej ci nie odpowiedzą, nie one decydują.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOMA']Wczorajsza akcja była tak beznadziejna, że nie chciało mi się już nawet tu wchodzić i pisać.

Domek znalazł 1 malentas fundacyjny i 2 schroniskowe z czego jeden DT/DS - ludzie jeszcze myślą[/QUOTE]


No ale dobrze, że chociaż te 3 zwierzaki ;-)


[B]Glutofia [/B]wiem, wiem już pytałam - mogą zapłacić za weta, leczenie i karmę :) A że nie widzę opcji usunięcia posta to niestety będzie tu widniał :P

Link to comment
Share on other sites

A dzisiaj superowo dla kotów ! - domki znalazło [B]9[/B] malentasów fundacyjnych i [B]2[/B] schroniskowe :loveu: - za to tylko dzisiaj do schronu katowickiego przywieziono 18 nowych kotów :placz:

Dla psów beznadzieja - i wczoraj i dzisiaj - żaden nie znalazł domu :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[INDENT] [CENTER][SIZE=5][COLOR=blue][URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"][B][I]Kolejna Akcja Adopcyjna w Katowicach[/I][/B][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=5][COLOR=blue][B][I][U]Silesia City Center[/U][URL="http://www.silesiacup2010.pl/silesiacup.html"] !!!![/URL][/I][/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]


[COLOR=red][I][B][SIZE=5]23- 24 lipca 2011 r[/SIZE][/B][/I][/COLOR]

Tradycyjnie ZAPRASZAMY do kwestowania i opieki nad zwierzakami wszystkich chętnych WOLONTARIUSZY- koniecznie z identyfikatorami ;-)

Proszę o wpisywanie się chętnych na wątku silesiowym

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/106922-DZIE%C5%83-PSA-quot-Psiejsko-Czarodziejsko-w-Silesia-City-Center-quot"]http://www.dogomania.pl/threads/1069...ty-Center-quot[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...