Jump to content
Dogomania

Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 192
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Albo TZ zastrajkuje bo teraz to już dla niego miejsca chyba nie ma zupełnie... przyjdzie biedakowi pod łóżkiem spać.
Więc dziewczyny pomocy!!! Zanim będzie kryzys rodzinny :placz:
[IMG]http://strony.psy.pl/aura/piesy1.jpg[/IMG]
No i zobaczcie jak Antoś udaje misia przytulankę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

U mnie kontakty z ogłoszeń pobrane. [COLOR=darkorange][B]Nie było żadnych telefonów ?[/B][/COLOR]
Jeszcze sobie wykombinowałam, że ludzie boją się odległości, bo gdyby coś z psem było nie tak to nie mogą go zwrócić. Taki punkt w umowie adopcyjnej musi być. Ludzie potrzebują tego komfortu.
Mów [B]Koss,[/B] że w razie czego mogą oddać ją mnie.

Link to comment
Share on other sites

Waśnie wróciłam z 3 spaceru, a leje ślicznościowo-było super...sama zawsze chadzam pojedyńczo-dziewczynki sa wtedy do rany przyłuż-nooooo troche to mykanie pod nogami ale jest o cale nieba lepiej:razz:[U][I][B][SIZE=3] Izis[/SIZE][/B][/I][/U] dziekuje za wsparcie -ale na szczęście nie jest tak źle, mój T.Ż jest superaśny-bardzo wspiera i pomaga,a zważywszy na fakt, że jego pierwszy pieso to był mój (a byl to juź w wieku męskim-mąż nie pies)jest dzielny -ale rzeczywiscie w naszej malutkiej (11m )sypialni tłokkkkkkkkkk:oops:
To Antka wpuscilam do łóźka -ma poważna depresję od czasu pojawienia sie dziewczynek-chcialam więc zapewnić go, źe nic sie nie zmieniło miedzy nami-a te łobuzice oczywiscie nie rozumiały, ze zaproszenie ich nie dotyczy.:evil_lol:Ogólnie sunie są b.miłe.delikatne,subtelne-Dosia do wewnątrz Amelka ku światu..nawet dokazują tak....ślicznie,z dużym wdziękiem....ale w lesie sa jak huragan-zawsze boimy sie,że pognają gdzieś za 7 górę ale ta chwila wolności tak je cieszy.!!!!!!
[U][I][B][SIZE=3]Elza [/SIZE][/B][/I][/U]-był jeden telefon z Wrocławia,ale Pani zrezygnowała-nie moge mówić, Amelka pięknie chodzi na smyczy, że jest cichutka jak myszka, że nie slini sie w samochodzie, że rozumie każda komendę i ...tylko siedzi na poduszce.Takie pieski są w sklepie z maskotkami[U][I][B]...Bardzo dziękuję za propozycję ,wskazania Ciebie jako ewentualnej osoby, która przyjełaby piesa gdyby...:shake::-([/B][/I][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...