Jump to content
Dogomania

Uratuj Tanie- dla jej dzieci juz jest za późno! Tania zostaje u Agnieszki...!!!


SZPiLKA23

Recommended Posts

[quote name='xmartix']pomóżcie w szukaniu domków dla pieska mix jamnika i suni mix malamuta
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202636-Sunia-mix-malamuta-i-piesek-mix-jamnika-czekaj%C4%85-na-szcz%C4%99%C5%9Bcie-i-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87[/URL][/QUOTE]
czytam ten wątek..śliczne są te piesie! Zapytam w zaprzyjaźnionym sklepie,może będę mogła tam zostawić ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

O tak..Księżniczce jest z nim dobrze...rozpieszcza ją do granic możliwości... Tak w ogóle to wczoraj Księżniczka miała swój debiut! Nie,nie na balu... Pierwszy raz w życiu ugryzła Tanię,która jej zalazła za skórę. Nukusia pokazała jej, że mimo królewskiego rodowodu ma też kły;) Na szczęście książęce ugryzienie nie wymagało interwencji lekarskiej...

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem,kiedy weszłam do łóżka,poczułam,że mam całe spodnie od piżamy mokre...trafiłam centralnie na środek kałuży...bo ktoś właśnie zrobił sobie z mojego łóżka szalet publiczny!!! Było późno,więc szybko ręcznikami próbowałam osuszyć to bagno,i ochrzaniłam Tanię i Kulę,bo nie byłam pewna,która to tym razem... Jak już zasypiałam,wskoczyła do mnie Nuka,wtulając się słodko i ocierając o moją twarz kompletnie mokrymi portkami i ogonkiem... czyli wyjaśniło się,kto mi zasikał łóżko...

Link to comment
Share on other sites

Musisz mieć do nich anielską cierpliwość, o czym zresztą od dawna wiemy .... ;)

a tu bida[B] collakowa sunia[/B], zerknijcie ciotki, może chociaż trochę ruchu na wątku zrobimy,

a może ktos pomoże .....????
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/202783-Piękna-SABA-zdrowieje-ale-JUTRO-TRACI-DT!-(-Diablesko-pilnie-szukamy-DT!-POMÓŻ[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszkal2']Boże..jaka śliczna cudna sunia!!!Bidulka!!![/QUOTE]

właśnie jakaś ciotka się nią zainteresaowała, może weźmie na tymczas ... trzymajci kciuki !!!!!!!!!!

... ja bym wzięła, ale od mojej wsi do dobrego weta 40 km, więc nie mogłabym jej niczego tu zapewnić oprócz świeżego powietrza .

hehehe ... telepatia ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...