Jump to content
Dogomania

XVI Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - Szczecin, 21-22.06.2008


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='Dynamique']Nie wspomne o ocenach Pani Anne Inegraad czy jak jej tam było. Były wspaniałe co niektóre psy,a ona tylko bardzo dobre i dobre :roll: Nie wpsomne o tym, jak wybierała na miejscach. Co niektórzy sedziowie to porażka. :roll:


A my dostaliśmy dobrą i srebro (nawet babki nam mówiły,ze nie powinniśmy dostac medalu,bo medal jest dla bdb oraz dosk.)[/quote]

Wlasnie jak to jest z tymi medalami naprawde? bo ja wszedzie slyszalam ze za bdb nie ma a jest tylko za dosk. a wczoraj u w/w sedziny dostalismy bdb, 1/2 i do tego złotko xD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 370
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z Regulaminu wystaw psów rasowych

[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]"W każdej klasie i rasie, z wyjątkiem szczeniąt, przyznaje się medale lub rozety dla 3 psów, które [B]uzyskały [/B][B]ocenę doskonałą[/B] oraz I, II i III lokatę; za lokatę I przyznaje się medal złoty, za lokatę II medal srebrny,[/LEFT]
za lokatę III medal brązowy."
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tecia']A wiecej wynikow rudaskow mozna poprosic?:loveu:[/quote]
AGRO Rysi Wykrot-dosk.ex1 CWC,zw.rasy
ALLODEE Cinammon's dosk.ex1, CWC,CACIB
AMERICAN DOLLAR Z Arislandu dosk. ex2
TELL ME YOU CARE FOR ME Dostojne Szałaputy dosk,ex3
ITAKA Rysi Wykrot bdb.,ex 2
Nie wiem czy mi sie cos nie pokrecilo,nie jestem pewna na 100%...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caminada']Dopiero weszłam do domu,musze zając się swoimi psami i sobą.
Jak odsapnę wstawie fotki z wczoraj łącznie z portretem Lika .
Dzsiejsze sciągnę z aparatu jutro.
pozdrawiam[/quote]

A jednak ktoś go ufocił :multi: Dziekuję bardzo :) To ja już tu nie będę wchodzić i śledzic, tylko fotki samego Lika poproszę do działu Grupa IX --> "Spaniele Tybetańskie wszem i Wobec" :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Sandi akurat agresywny pies to taki jak właściciela ma do kitu, a ja w życiu nie widziałam agresywnego bullteriera :roll: rasy zostały oddzielone właśnie po to aby właściciele innych ras sobie nie przeszkadzali[/quote]

Słyszałam o wypadku w Szczecinie gdzie agresywny amstaf rzucił się na innego psa zrywając obrożę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Han Sharn']Słyszałam o wypadku w Szczecinie gdzie agresywny amstaf rzucił się na innego psa zrywając obrożę.[/quote]

Takie wypadki bywają wszedzie w każdym mieście mój bokser został też pogryziony przez asta i to poważnie dziura w szyji i na udzie ale nie rzucam ich do jednego wora że wszystkie są agresywne :roll: To pies z charakterem nie dla laika czy tzw "dresiarza" no ale szerzej to nie w tym temacie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jureja']AGRO Rysi Wykrot-dosk.ex1 CWC,zw.rasy
ALLODEE Cinammon's dosk.ex1, CWC,CACIB
AMERICAN DOLLAR Z Arislandu dosk. ex2
TELL ME YOU CARE FOR ME Dostojne Szałaputy dosk,ex3
ITAKA Rysi Wykrot bdb.,ex 2
Nie wiem czy mi sie cos nie pokrecilo,nie jestem pewna na 100%...[/quote]

Dzieki wielkie,
ale chyba faktycznie cos pokrecilas:)
Jesli ARGO mial CWC to musiał być w pośredniej wiec jesli nie ma CACIB-a to i rasy tez nie ma:)
A jesli byl w mlodziezy to nie ma CWC :) tylko ZwMł:)
a suki jakies byly?

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=darkred][B]GRATULACJE DLA WSZYSTKICH WYSTAWIAJĄCYCH DOGOMANIKÓW[/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3][COLOR=#8b0000]ORAZ PODZIĘKOWANIA DLA DZIEWCZYN KTÓRE UMIEŚCIŁY PIĘKNE FOTKI Z SOBOTY[/COLOR][/SIZE][/B]

[B]Dla naszej młodej suni Szczecińska wystawa zakończyła się sporym sukcesem:[/B]

[B]FISICHELLA PRINCESSA Thi-Hi, Kl. Pośrednia: V1, CWC, NDSwR, CACIB, BOB[/B]

[IMG]http://img294.imageshack.us/img294/1329/fisi297ye4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8705/fisi300rz7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']hmm zastanawialo mnie to co napisales bo sedzine bardzo cenie :roll:
a jak uslyszalam wyniki to zdania o niej nie zmienilam - w tej stawce wygraly te psy ktore na zwyciestwo zasluzyly :roll:[/quote]

Moze rzeczywiscie powinienem powiedziec w mojej subiektywnej ocenie;)
Nie zgadzam sie z ocena BOB`a dla psa doroslego.Ta suka poprostu mi sie nie podoba..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niki_ill']Czy mozliwe jest otrzymanie oceny doskonalej, bez lokaty...bedac samemu w stawce?[/quote]

Mozliwe - sedzia psu ocene musi postawić (chociażby dyskwalifukującą) , ale lokata zarówno jak tytuły dla psów będących samemu w klasie to tylko uznaniówki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maxxel']Moze rzeczywiscie powinienem powiedziec w mojej subiektywnej ocenie;)
Nie zgadzam sie z ocena BOB`a dla psa doroslego.Ta suka poprostu mi sie nie podoba..[/quote]


i pies i suka maja swoje zalety i wady, oba sa niezle ale oba mnie na kolana nie powalaja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niki_ill']Czy mozliwe jest otrzymanie oceny doskonalej, bez lokaty...bedac samemu w stawce?[/quote]

Ja byłam sama w stawce i jeżeli sędzia uzna że twój pies jest dobry dostaje lokate I ocena doskonała oraz od uznania sędziego CWC lub CACIB. Czasami to że jesteś sama w stawce nie oznacza że zejdziesz ze wszystkim. Generalnie jak miałam ocenę doskonałą zawsze miałam zaznaczoną lokate I w konkurencji 1

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niki_ill']Czy mozliwe jest otrzymanie oceny doskonalej, bez lokaty...bedac samemu w stawce?[/quote]

Nie możliwe. Otrzymując ocenę doskonałą lub bardzo dobrą musi być przydzielona lokata /w tym przypadku pierwsza/ natomiast niekoniecznie pies może dostać tytuły cwc, zw.mł. - to już według uznania sedziego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...