Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Będzin 27.07.2008


panienkabubu

Recommended Posts

[quote name='lothia']"Ulewa utrudnia także ruch tramwajowy, w wielu miejscach zalało torowiska, np. w Sosnowcu, Katowicach-Szopienicach, Bytomiu oraz Będzinie." :angryy:[/quote]
[B]Lothia[/B], nie wiesz jak to z pociągmi? Czy też moga być utrudnienia?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 497
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli jutro i w niedzielę będzie tak lało jak dzisiaj, to możecie się martwić czy w ogóle dojedziecie. Znając nasze polskie drogi to przez miasto możecie jechać nawet 20km/h :/
Nas zalało totalnie.
Pewnie chodziło o to, że na torowiskach/rozjazdach położonych w dołkach i niższych partiach mogą się tramwaje wykoleić przez dużą ilość wody.....

Link to comment
Share on other sites

Tak jak dzisiaj na pewno nie będzie. Mam nadzieję, ze przez sobotę ta woda jakoś "ujdzie" i będzie przynajmniej przejezdnie:mad:. A jak nie...to dziewczynki...Będzin zapamiętamy jako survival tudzież szkołę przetrwania:evil_lol:. Zamiast strojów galowych kaloszki i stare spodenki...i wio...przez wodę i błocko:cool3::lol:;)

Link to comment
Share on other sites

w Dąbrowie Górniczej,a Ty?
tam mam przesiadkę do Będzina[jak dobrze pójdzie jedziemy razem z Dada i tz bo się o mnie boi-jestem w szoku]
Dziewczyny a ktos z mieszkańców Będzina może powiedzieć jak sytuacja wyglada naprawdę,w mediach różne rzeczy piszą często przesadzone

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janasz']Proszę się nie bać. Przed chwileczką wróciliśmy ze związku i jest wszystko o.k.:lol: W Będzinie na drogach jest już sucho!:cool1:
Na niedziele prognozy są pozytywne!!!:multi:[/quote]
No to super :)
Oby pogoda dopisała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']w Dąbrowie Górniczej,a Ty?
tam mam przesiadkę do Będzina[jak dobrze pójdzie jedziemy razem z Dada i tz bo się o mnie boi-jestem w szoku]
Dziewczyny a ktos z mieszkańców Będzina może powiedzieć jak sytuacja wyglada naprawdę,w mediach różne rzeczy piszą często przesadzone[/quote]

Ja jade Wroc->Katowice. W katowicach przesiadam się na osobowy do Będzina:lol:. Patrząc po rozkładzie jazdy (pkp) to ty będziesz dojeżdzać do Będzina z przeciwnej strony:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Na razie jest ciepło, ale będzie parno. już czuć. Właśnie wróciłam ze spaceru z psami cała mokra... Masakra, najgorzej wśród drzew i w lesie, bo od ziemi bije jeszcze wczorajszy deszcz, a z powietrza już śródziemnomorskie powietrze :loveu::loveu:

Zaopatrzcie się w miski, jak nie na wodę, to do używania jej w postaci kapelusza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja w Sosnowcu i mówię jak jest:evil_lol:
Ale widzę, że słonko zaszło za maleńkie chmurki, więc na razie źle nie jest.
O tej porze jutro będziemy już po ocenie, więc jak będzie tak jak teraz to jest odpowiednio :loveu:


Marysiu - weźmiesz wodę, czy ja mam wziąć?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A ja w Sosnowcu i mówię jak jest:evil_lol:
Ale widzę, że słonko zaszło za maleńkie chmurki, więc na razie źle nie jest.
O tej porze jutro będziemy już po ocenie, więc jak będzie tak jak teraz to jest odpowiednio :loveu:


Marysiu - weźmiesz wodę, czy ja mam wziąć?:cool3:[/quote]
Moge zabrać ;-) Ale Ty weź miskę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...