Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt-jesteśmy OPP-przekaż nam 1% podatk-pomóż zbudować azyl


eliza_sk

Recommended Posts

Prośba Andzi69 :loveu: [SIZE=3][B]o zagłosowanie w konkursie na zdjecie miesiaca III edycja - i zdjęcie pt. wydry morskie
[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]wchodzisz na w w w. b e w e t. f o r a.pl

Karma dbedzie tez dla kieleckich psiaków ;-)[/B][/SIZE]

[SIZE=3][B]Trzeba się zalogować[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Prośba Andzi69 :loveu: [SIZE=3][B]o zagłosowanie w konkursie na zdjecie miesiaca III edycja - i zdjęcie pt. wydry morskie[/B][/SIZE]

[SIZE=3][B]wchodzisz na w w w. b e w e t. f o r a.pl[/B][/SIZE]

[B][SIZE=3]Karma dbedzie tez dla kieleckich psiaków ;-)[/SIZE][/B]

[SIZE=3][B]Trzeba się zalogować[/B][/SIZE][/quote]
A jak tam się głosuję?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Dziewczyny ! Spróbujcie uruchomić adopcje wirtualne i założyć strone internetową. Tak mają na AFN. [URL="http://www.afn.pl"]www.afn.pl[/URL] Miesiecznie może byc z czasem spora kwota. Do tego jakieś banery reklamowe....?[/quote]

Stronę internetową mamy w budowie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny podobno macie mieć jakieś charty?
Jak coś to kontaktujcie sie;)

ZABRZE jest sprawdzony fajny dom dla Charta Rosyjskiego.
Mieszkanko w domku, przysli wlasciciela prowadza pensjonat dla koni,posiadaja olbrzymi teren do biegania,zapewnia dobra opieke psu tej rasy.
Plec i wiek obojetny,kastracja mile widziana..jedynem warunkiem to ze pies niemoze byc agresywny do innych psow,kotow i koni ludzie maja 3 szpice wilczaste i kilkanascie koni.
gdyby gdzies byl Pies tej rasy do adopcji to prosimy o informacje pod nr 609377 919

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Dziewczyny! Czy paczkę doWas można adresować tak jak jest na str 1 na Stowarzyszenie i ten nr dla kuriera, czy podajecie inne dane na pw?
Czy w razie czego mozna wysłać wspólną paczke dla Kielc i Jędrzejowa?[/quote]

Safira wysłałam Ci pw :)

Kika chartów u nas niet :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Czy macie jakieś szczeniory płci męskiej?[/quote]

Tak Ereczko, z większych jest Tyś, a oprócz niego na kolejce wąskotorowej są szczeniaki z cudownego rozmnożenia 2 suk - raczej małe, takie jamnisiowate, drobne. Szczeniaczki śliczne, tylko małe dziczki, ale jak coś da radę złapać.

Link to comment
Share on other sites

:loveu:[quote name='erka']Czy macie jakieś szczeniory płci męskiej?[/quote]

Ja polecam Tysia!! Jest przesłodki! To braciszek mojego Orso. jest przekochaniutki i pocieszny. :loveu: :multi: :lol: :eviltong:

Polecam stronkę z galerią Orso

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116982&highlight=Orso[/URL]

BUZIAKI DLA WSZYSTKICH PSIÓW I SIUNI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Dziewczyny podobno macie mieć jakieś charty?
Jak coś to kontaktujcie sie;)

ZABRZE jest sprawdzony fajny dom dla Charta Rosyjskiego.
Mieszkanko w domku, przysli wlasciciela prowadza pensjonat dla koni,posiadaja olbrzymi teren do biegania,zapewnia dobra opieke psu tej rasy.
Plec i wiek obojetny,kastracja mile widziana..jedynem warunkiem to ze pies niemoze byc agresywny do innych psow,kotow i koni ludzie maja 3 szpice wilczaste i kilkanascie koni.
gdyby gdzies byl Pies tej rasy do adopcji to prosimy o informacje pod nr 609377 919[/quote]


Jutro ma mieć miejsce wykonanie przepadku chartów od miejscowego kłusownika - 3 sztuki. Będe się cieszyć, jeśli je zastanę na miejscu, bo z wywiadu policyjnego wiem, że nikt ich tam już dawno nie widział. Oczywiście policja inteligentnie zostawiła te psy na przechowanie na czas postępowania przygotowawczego ... podejrzanemu, który szybko stał się skazanym, tak że nie był już zainteresowany opieką nad zwierzętami i podejrzewam, jeśli faktycznie ich tam nie ma, że albo je zdążył ukryć w innym miejscu (i szukaj wiatru w polu), albo odsprzedał innemu kłusownikowi, albo nawet uśmiercił. Jutro zobaczymy.

Ale nawet jeśli będą, to są mieszańce charta, na pewno nie borzoje.

Link to comment
Share on other sites

Ile Tyś ma miesięcy?

Wyslę jego zdjęcia Agnieszce ze Skarżyska, która ogłąszała swoje szczeniaki i jakies miejsce na samca chyba zostało.

Pytał też o szczeniaczka większego psa facet dla babci pod Kielcami . Ale miałby mieszakć w budzie, jak dorośnie , ale nie wiązany, tylko swobodnie biegający podobno. Jeżeli Wam to opowiada, to facet ma dzwonić jeszcze jutro lub pojutrze, to bym podałabym namiary do Was.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=blue]Zapraszam na torebkowo-plecakowy bazarek na rzecz jędrzejowskich psów:[/COLOR][/B]
[B][/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10622521#post10622521"][B][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10622521#post10622521[/COLOR][/B][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny tak jak obiecałam wysłałam paczkę 30 kg karmy po 15 kg w worku. Dla Was i kielc. Paczka przyjdzie z Krakwetu na adres Stowarzyszenia . Podałam 3 nr dla kuriera 0413864725, 607171458, 501341021.
Jak przyślą potwierdzenie wysyłki to wam napiszę tu lub na naszej klasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saphira']Dziewczyny tak jak obiecałam wysłałam paczkę 30 kg karmy po 15 kg w worku. Dla Was i kielc. Paczka przyjdzie z Krakwetu na adres Stowarzyszenia . Podałam 3 nr dla kuriera 0413864725, 607171458, 501341021.
Jak przyślą potwierdzenie wysyłki to wam napiszę tu lub na naszej klasie.[/quote]


Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
Numery dla kuriera jak najbardziej ok:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...