Jump to content
Dogomania

KWPR Radom 25.05.2008r.


Guciek

Recommended Posts

Ja się pochwalę-przed chwilą dostałam potwierdzenie ! :cool3:

[quote]
Już Cię kocham :eviltong:
Tollerki są na ringu XII, wchodzą na początku w sumie, bo przed nami są tylko 3 flaty :smile:
[/quote]
Na dowód miłości będziesz mogła mi dać swoje psisko do pomiziania :diabloti:
a tak serio, to nie mogę obiecać na 100% fotek z ringu, ale z poza będą na pewno :)

Mam do obfocenia aussie, tollery.. coś jeszcze ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Guciek']Jak może ładnie poprosisz i powiesz, że jesteś sama w klasie, a przed Wami tyyyyle psów - to może na początek gdzieś wcisną? No chyba, że Ci na BISach zależy - ale ja sobie dałam z nimi spokój, bo mam za rzadką rasę, żeby coś wywalczyć :P[/quote]

ja tam na bisy lubie chodzic, ale jak narazie 3 razy cos tam sie udalo zdobyc z czarnym ;)

Najwyżej później przyjade a co! :P do radomia mam 70 km wiec godzinka jazdy, to nie duzo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavisia']

Viris,a cavalierki dałoby się obfocić?[/quote]U mnie dziś nie pada w końcu, a tak kilka dni non stop... więc nadzieja jest, bo blisko do Radomia.

Co do zdjęć powinno się udać bo są po buldożkach - chyba że będzie lało to wtedy nie będę siedziała pewnie za długo na wystawie.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial Black][COLOR=Red]Viris ja Cię zapraszam o 10.00 ring VIII , [FONT=Arial][COLOR=Black]numer startowy 335 rasa airedale terrier, będzie tylko moja w rasie ale Ty mi tak piękne zdjęcie strzeliłaś w Warszawie w lipcu rok temu że i tak Cię znajdę i poproszę o małą sesyjkę, co Ty na to?[/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]
;);):loveu::loveu::loveu::cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']O 10 będzie ciężko chyba że pofrunę na chwilę. Bo będę siedziała na buldożkach które też ruszają na początku. Ogólnie jestem za sesyjką :loveu:[/quote]


rozumiem, to nie wpadaj na ring VIII o 10.00, dla Twojego oka mogę z suką pobiegać i poza ringiem, jak będziesz miała chwilkę wolnego, ja Cię i tak dorwę.

Link to comment
Share on other sites

gonpak nie mogę się doczekać. Postaram się urwać na sekundę na Wasz ring na 10. A później musisz mnie łapać na buldożkach.


Shih tzu - też jeśli mnie pogoda nie przegoni z Radomia - to popstrykam :)



A wolnego będę miała sporo ( zakładając brak opadów ), na wystawę jadę tylko robić zdjęcia, nawet chyba bez towarzystwa żadnego. Więc spotkania, pogaduchy i sesje mile widziane - do granic wieczorowej pory i końca objętości kart pamięci :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Dodzwoniłam się i niestety, klasy nie da rady już zmienić :shake::-(

edit:
właśnie dostałam meila ze związku że uwzglądniono moją prośbę - czyli jednak można[/quo
Miałaś sporo szczęścia,że trafiłaś na uprzejmych ludzi:p

Link to comment
Share on other sites

W sumie powinni takie rzeczy załatwiać skoro ludzie ustawiają się pod sędziego, przecież nie chciałaś zwrotu kasy i nie zrezygnowałaś z wystawy.. Mała zmiana "kosmetyczna" która Tobie wiele daje;)
Czyli co? udało się?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Dodzwoniłam się i niestety, klasy nie da rady już zmienić :shake::-(

edit:
właśnie dostałam meila ze związku że uwzglądniono moją prośbę - czyli jednak można[/quote]

czyli jednak jest szansa na mł ch ?? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']W sumie powinni takie rzeczy załatwiać skoro ludzie ustawiają się pod sędziego, przecież nie chciałaś zwrotu kasy i nie zrezygnowałaś z wystawy.. Mała zmiana "kosmetyczna" która Tobie wiele daje;)
Czyli co? udało się?:lol:[/quote]

W sumie tak :multi:

Frytela - jakaś szansa teraz jest.

Link to comment
Share on other sites

Białobrzegi (40km w stronę W-wy) pochmurno, delikatny wiatr, 17-18 stopni, bez deszczu - najważniejsze chyba.
Radom pochmurno, wieje, ale tez bez deszczu ;)

---------------------------------

[I]edit:[/I]

[IMG]http://img389.imageshack.us/img389/5241/icmpogga6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ze strony oddziału :


[QUOTE][B]UWAGA [/B]

[COLOR=#000000]W związku z tym, że nie wszyscy otrzymali rozesłane w ubiegłym tygodniu potwierdzenia udziału w wystawie informujemy, że osoby, które znalazły się na [URL="http://www.zkwp.radom.pl/formularz/lista.html"]liście[/URL] przyjętych psów na wystawę odbierają swoje dokumenty wystawowe (numer startowy, katalog, dyplom za udział w wystawie) w sekretariacie na terenie wystawy. Dokumenty te wydajemy od [B]godziny 8.00[/B]. Sedziowanie w ringach zaczyna się o [B]godz 10.00[/B][/COLOR]
[/QUOTE]



Link do listy - ostatecznej wersji :
[URL]http://www.zkwp.radom.pl/formularz/lista.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kurde, nie wiem czemu nie zapytałam wcześniej. Będę jechać na wystawę od strony Iłży i Skaryszewa. Znam Radom jedynie z przejazdu z tej strony do Warszawy. Czy to gdzieś w miarę "po drodze" na stolice?:eviltong:



Zerknęłam na mapę na necie, ale chyba kupię papierową w razie czego i wyjadę godzinę wcześniej :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...