Jump to content
Dogomania

KWPR Radom 25.05.2008r.


Guciek

Recommended Posts

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Guciek']może wtedy kiedy i biuro? :lol: spróbuj za jakieś 2 godzinki zadzwonić i spytać się :)[/quote]

Zgłoszenie poszło faksem w poniedziałek o 11 rano więc wnioskuję, że nie tylko wtedy kiedy działa biuro...
No nic, wysłałam mailem. Nie wiem po co im ten faks:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']
Ja jak zwykle poszukuję osoby która by mnie zabrała ze Stalowej Woli. :p Jeśli ktoś z np. Rzeszowa ma wolne jedno miejsce /pies na kolanach/ to ja jestem bardzo zainteresowana.[/quote]Ja jadę z Ostrowca Świętokrzyskiego jak Cię to będzie ratowało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Ja jadę z Ostrowca Świętokrzyskiego jak Cię to będzie ratowało.[/quote]

Pięknię dziękuję za pomoc, ale już znalazłam miłe osoby z Rzeszowa, które mnie zgarną po drodze :multi::multi:.
W każdym razie do zobaczenia na miejscu, może się w końcu poznamy i zapraszam na ring grzywaczkowy ;)

Link to comment
Share on other sites

no co ty ;) ten gnojek bedzie dopiero kilka marnych dni w mlodziezy :lol: poza tym bede liczyla na przychylnosc pani sedziny gdyz niestety nie jest on w tej chwili w kondycji wystawowej - wylniał i wygladem bardziej przypomina whipetta niz aussie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oj oj, jakos mi sie nie chce wierzyc, ze thornik moze byc lysy:lol:
Nie mow o tym, bo wiesz, ze ja jestem przeczulona na punkcie lysosci mojego dziecka, ktore nawet w porownaniu do wylinialej Sheiny wyglada jak wyzel niemiecki:evil_lol:
Znowu sedzia bedzie mial porownanie szczura do showow, a to niefart:mad: Mam nadzieje, ze zadna suka w mlodziezy sie nie pokaze...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']no niestety- transportu brak a dzis ostatni dzien zgloszen :([/quote]


Tam bardzo szybko i sprawnie jedzie się pociągiem z Warszawy a potem autobusem 23 chyba. Chwila moment i wysiadasz pod stadionem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...