Jump to content
Dogomania

KWPR Radom 25.05.2008r.


Guciek

Recommended Posts

Ja bym się bardzo o fotkę uśmiechała - nr startowy 776, nova scotia duck tolling retriever, suczka. NSDTR na wystawie będzie tylko 2 - ring XII, wchodzą po 3 flatach (a one na ringu są pierwsze).
Dla numerka 775 (tolerek przed nami) też bym się uśmiechnęła :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 474
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja poproszę o dożki niemiecki. Ring nr III. Będą dość późno bo przed nami 50 psów:(

Czy ktoś jeszcze nie dostał potwierdzenia?? Bo u mnie dziś skrzynka pusta więc jak w piątek nie będzie to kiepsko:(


Informcja ze stronki:

[SIZE=3][B]"UWAGA!!![/B] Z powodu choroby sędziego uległ zmianie plan sędziowania na ringach 2, 12 i 14."[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']wybacz, tydzień bez kompa i już się odzwyczaiłam pisać ;) tak, na pastuchach :) ring bodajże II?[/quote]
Tak ring II ;) pies z numerem 100 xD

[quote name='Musiałek']tzn co sie zmieniło ?? bo ja nie widze róznicy np w ringu nr 2 - btyła pani Bukład i jest pani Bukład :lol:[/quote]
do ringu nr II doszły whippety ;)


A ja uśmiecham się o zdjęcia corgi, jest jeden jedyny i w dodatku mój ;) ring nr II, pies z numerem (jakże pięknym i uroczym :lol:) [B][SIZE=3]100[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Owczarki australijskie - powinnam złapać, grzywacze - jeśli ring będzie obok BF to będę biegać. Maltany - raczej bez problemu. Yoreczki - pod koniec oceny może się uda. NSDTR - będzie ciężko, setery powinnam złapać, dogi i corgi - też raczej się uda;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Owczarki australijskie - powinnam złapać, grzywacze - jeśli ring będzie obok BF to będę biegać. Maltany - raczej bez problemu. Yoreczki - pod koniec oceny może się uda. NSDTR - będzie ciężko, setery powinnam złapać, dogi i corgi - też raczej się uda;)[/quote]
Jak sie uda corgi to bedzie super :multi::multi:bo raczej nikt z mojej genialnej rodziny zdjec robic nie bedzie, jak znam zycie... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lived']Guciek- tollerki będą na pewno. Zawsze je mam, ilekroć jestem na jakiejś wystawie :)
A wiadomo już o której będą ? Bo mi się nie otwierają te listy ze strony związku :diabloti:[/quote]

godzin nie ma niestety podanych... :(


ja też jeszcze nie mam potwierdzenia.. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lived']Guciek- tollerki będą na pewno. Zawsze je mam, ilekroć jestem na jakiejś wystawie :)
A wiadomo już o której będą ? Bo mi się nie otwierają te listy ze strony związku :diabloti:[/QUOTE]
Już Cię kocham :eviltong:
Tollerki są na ringu XII, wchodzą na początku w sumie, bo przed nami są tylko 3 flaty :)

A Frytela będzie na ringu II, ja tam będę gospodarzem :)

Link to comment
Share on other sites

Jak może ładnie poprosisz i powiesz, że jesteś sama w klasie, a przed Wami tyyyyle psów - to może na początek gdzieś wcisną? No chyba, że Ci na BISach zależy - ale ja sobie dałam z nimi spokój, bo mam za rzadką rasę, żeby coś wywalczyć :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...