Jump to content
Dogomania

CACIB Kraków 28-29.06.08r.


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 929
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jogurt']a Jogurt jak sa takie upaly to jest caaaly w slinie. W Lesznie biedak siedzial pod parasolem przykryty mokrym recznikiem.
A no i goraca zapraszam na ring 11 w niedziele :cool3:[/quote]
Ponieważ mam ocene na 11tą to po ocenie może wpadne mamy rig obok bo 12 ty!
Pozdrawiamy:multi:

Link to comment
Share on other sites

Mamy numerek:multi:
ale słuchajcie mam pytanie - bo na potwierdzeniu pisze, że trzeba mieć świdectwo szczepienia, [B]wykonane co najmniej 14 dni przed wystawą[/B] oraz książeczkę zdrowia...
szczerze mówiąc nie rozumiem... mam u weta potwierdzić że była szczepiiona? ale po co jak mam to w książeczce?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Nie no, ta sprawa była już tutaj sprostowywana, nic takiego nie trzeba, wystarczy sama książeczka zdrowia psa z tym wpisem.

A nam dzisiaj przyszło potwierdzenie z numerkiem, ufff.... do zobaczenia wszystkim w sobote :) ..[/quote]

No tak, ja nie czytałam wtedy od początku... ok, dzieki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta&Karmen']No tak, ja nie czytałam wtedy od początku... ok, dzieki;)[/quote]
Chodzi o to, ze pies ma by zaszczepiony na wścieklizne najpóźniej 14 dni przed wystawą (co i tak jest złagodzeniem przepisów, bo normalnie szczepienie jest wazne po 21 dniach - chyba, ze sie cos zmieniło)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...