Jump to content
Dogomania

OKOLICE SZCZECINA.ZAMKNIĘTA SUNIA I 6 MlODYCH NA STRYCHU STODOLY-MAMA NIE ŻYJE!!!


Holly1

Recommended Posts

Witam wszystkich.Jestem nowa,zalogowałm sie dzisiaj. potzebna natychmiastowa pomoc dla suczki i jej sześciu szczeniąt.żyją na strychu starej stodoły a właścicielkę stodoły nic to nie obchodzi.opiekuje sie nimi chłopak z sąsiedztwa.Zbiera jedzenie po sąsiadach i na allegro.właśnie tak na to trafiłam.Czy ktoś z okolic Szczecina mógłby tam pojechać??? Ja jestem z Tczewa koło Gdańska więc dla mnie to nie lada problem.Na razie mają co jeść bo zebrał troche pieniędzy na allegro, ale przecież przy takiej ilości psów zapasy szybko się skończą.Ja wysyłam w sobotę 3 kg.karmy książeczki od weta i tabletki na odrobaczenie,a jak się uda to jakieś obroże. Ale to problemu nie załatwi,dla tych psiaków potrzeba domków!!! chłopak zrobił stronke [URL]http://www.fundacja-dla-psow.yoyo.pl[/URL] pomużcie szczególnie z tyćh okolic.
DAWID BUGAJSKI
ul.9-go Maja 25
74-510 TRZCIŃSKO ZDRÓJ
to jego adres, w tygodniu studiuje to do psiaków zagląda ktoś z rodziny. jego tel:788 166 364 [SIZE=5][COLOR=#ff0000]MAMA NIE PRZEŻYŁA!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 432
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ten telefon SOS w Sz-nie dla zwierząt - hmmm - sprawa troszkę cięzka bo pani ma swoje lata i nad wszystkim nie nadąża. Jak ktoś potrzebuje nr to go mam i moge podesłać na pw.

Link to comment
Share on other sites

jeszcze raz ,po południu zadzwonie do tego chłopaka i zapytam o tą kobiete.ze schronem dla tych psiaków bym sie wstrzymała, mają sie chyba lepiej, suczka podobno przytyła troche, ale zapasy mają to siebie że się kiedyś kończą:shake: na wekeend ten chłopak wraca do domu, poprosze żeby je zważył i porobił pojedyńcze fotki.mają ok 4-5 miesięcy. POMUŻCIE DOMKI ZNALEŻĆ...

Link to comment
Share on other sites

yoyo nie ma nic wspólnego z fundacją, to jest firma providerska, oferująca darmowe serwery www, każdy może założyć tam sobie stronę

Trzcińsko Zdrój leży w połowie drogi między Gorzowem Wielkopolskim a Szczecinem, jakieś 53 km od Szczecina i mniej więcej tyle samo do Gorzowa, 3 km od Odry czyli przy samej granicy.

Zapytam znajomych w Gorzowie o DT

Link to comment
Share on other sites

ten chłopak chyba z nieświadomością napisał "fundacja". Też chciałby żeby psiaki ktoś adoptował. ma dopiero 19 lat(sprawdziłam na "naszej klasie) jeszcze raz podaje numer aukci tam jest link gdzie można zobaczyć więcej zdjęć 311564022(allegro)

Link to comment
Share on other sites

Holly, popraw link do strony w swoim pierwszym poście - napisałaś "fundacja-dla-psów" a powinno być bez polskich liter czyli "fundacja-dla-psow". Pod adresem podanym przez ciebie nic nie ma i to może się wydawać podejrzane, pod prawidłowym adresem jest wszystko co powinno być :)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny postarajcie się pomóc - chłopak ma 19 lat, wielkie serce a ja mu gorące współczuje, że emocje, które towarzyszą tej sytuacji napewno spędzają mu sen z powiek - znam to i wiem jak ważne kiedy ma się wsparcie i pomoc ...

Greven ja chylę czoła i trzymam kciuki - wiem, że jest bardzo ciężko .... mam nadzieję kiedyś wstaniemy rano i poczujemy ulgę a nie lęk przed kolejnym dniem ... tego nam życzę.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny napisałam do TOZu w Szczecinie - może podpowiedzą do kogo należy zgłosić to okrucieństwo
jak dostanę info - zaraz się odezwę

edit:
otrzymałam info od TOZu w Szczecinie
cytuję:
[...]Przesłałam maila do Fundacji Canis Gratia zajmującej się adopcjami do Niemiec.
Druga sprawa to wyciągnięcie konsekwencji wobec właścicielki suczki - tu widzę możliwość wniosku na Policje o ukaranie w związku z popełnieniem wykroczenia na podst. art. 9. ust.1 ustawy o ochronie zwierząt (brak zapewnienia odpowiedniej karmy i wody), ale to w uzgodnieniu z opiekunem zwierząt - musi określić czy zdecyduje się na występowanie jako świadek w sprawie.[...]

niestety w pobliży Trzcińska nie ma TOZu - można jedynie zgłosić to na policję lub właściwego Powiatowego Inspektoratu Weterynarii

Link to comment
Share on other sites

nie wiem co dalej?paczke odemnie jutro wyśle.Pomocy dalej.Otóz ja myśle tak:tabletki na odrobaczenie, karme i książeczki od weta.POMOCY DALEJ.
kto może wspomoc finansowo sterzlizowac ta sunie, no i najlepiej ja z tamtad zabrac.Zeby tylko nikogo nie sploszyc.wiecie jak to jest.dobrze ze chlopak je znalazl i chce pomoc. i my pomozmy......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...