Jump to content
Dogomania

Patula w cudnym domku!!! Można już płakać z radości !!!!


irenaka

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Wybaczcie, że dopiero dzisiaj śpieszę z nowymi wiadomościami od Patoska.
Liczyłam na to, że po odwiezieniu Amorka, w drodze powrotnej, uda mi się go odwiedzić, ale Sylwia z Rysiem bardzo się spieszyli i nie było mowy o tym, aby zaliczyć wizytę kurtuazyjną u Patuli.
Wczoraj rozmawiałam z Panem Michałem, nasz przystojniak czuje się bardzo dobrze, cały czas się rozkręca, czyli staje normalnym psem, łącznie z tym, że wtóruje szczekającemu Kingowi przy drzwiach:evil_lol:. Ataków padaczki nie było. Kocha dom i ogród, na spacery trzeba go ciągnąć wręcz na siłę. Uwielbia siedzieć przed domem, obserwować ulicę, ludzi i psy.
Złe wiadomości są w sprawie Kinga, miał chłopak paraliż tylnej łapki, jest teraz leczony i zamartwiają się się o niego:-(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Nie wiem czy wiesz Haniu:loveu:, ale za te Twoje podpisy, to masz u mnie przekichane;).
Co zobaczę, to natychmiast idę czytać, a przecież emerytura mi się marzy:placz::placz::placz:[/QUOTE]

no ty nie żartuj sobie dalej z tą emeryturą, bo gdzie ja cię będę na wątkach łapać? Tutaj u Patoska i Amorka cię do tablicy będę wzywać:razz:.
Emerytura to nie od psiaków - ty lepiej znajdź kolejne:mad:, bo się zmarnujesz na emeryturce:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']no ty nie żartuj sobie dalej z tą emeryturą, bo gdzie ja cię będę na wątkach łapać? Tutaj u Patoska i Amorka cię do tablicy będę wzywać:razz:.
Emerytura to nie od psiaków - ty lepiej znajdź kolejne:mad:, bo się zmarnujesz na emeryturce:cool3:[/QUOTE]

Mam na oku już kolejną podopieczną, ale będzie podopieczną w realu, nie na dogo.
Znalazłam sprytne wytłumaczenie na to moje zachowanie:diabloti:: emeryturka pomostowa:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='marysia55']Miałam nadzieje, że Irenka przemyciła jakieś wiadomości o Pauli przez 'umyślnego' ... ale tutaj ciągle cisza ..... ehhhh szkoda:shake:
Taki ciepły wątek BYŁ:razz:[/QUOTE]

Aj, no właśnie, Patosku, brakuje wiadomości od Ciebie. Co prawda - brak wiadomości to często dobra wiadomość, ale jednak. Jakieś zdjęcie albo coś. Szkoda, że tak:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No taka cisza u Patuli. Brakuje Irenki bardzo, a ja swój pierwszy wątek założyłam i nie mam się komu w rękaw wypłakać, że nawet zdjęć nie mam. Patosku to takie dwie bidy jak Ty. I to po sąsiedzku. Tobie piesku się udało, może i im się uda...

Link to comment
Share on other sites

Irenka jest i działa w konspiracji pamięta o wszystkich swoich przyjaciołach i pupilkach może od Patoska ktoś się odezwie i coś powie ciekawego bo to niedługo drugie święta Patoska w DS :) ja mam u siebie na DT miksa terierkowatego z padaczką i mam nadzieję że też go ktoś pokocha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miki']Wiem, że Irenka działa i pamięta o swoich pupilach. Nie może być inaczej. Brakuje mi jej. Cóż [B]wysyłam fluidy z pozdrowieniami i cierpliwie czekam na wieści od Patosińskiego[/B].[/QUOTE]ja teżżżżżżżżż:lol:
Nie ma to jak konspiracja .. jak za dawnych dobrych czasów :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]BARDZO PROSZĘ O POMOC!!!

Zadzwoniła do mnie pani u której na DT przebywa stary, ślepy jamnik Atos z tyskiego schronu.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/198664-%C5%9Alepy-jamnik-Atos-w-DT!!!-Potrzebne-og%C5%82oszenia[/url]

Musimy na już zabierać gdzieś Atosa, bo pani ma chorą mamę i musi jechać do niej i się nią zaopiekować.
Nie mam go gdzie zabrać :(
Bardzo proszę o pomoc.
Znacie może jakiś domowy DT na Śląsku?
Pieniądze na ten cel mamy.
Pani zagroziła, że zawiezie Atosa do schroniska :(
[/B]


[IMG]http://images47.fotosik.pl/1159/5be5b4e7e0eb8b05med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochane wielbicielki Patosa! Zapraszam Was na wątek Myszyńca. Ja nie wiem, co mam z tym w ogóle zrobić. Sprawa wydaje się beznadziejna, jak beznadziejna jest nasza rzeczywistość. Ale Patos znalazł dom dzięki naszym wspólnym staraniom. Może wsród stada porzuconych w Myszyńcu psów też znajdzie się jakiś Patos.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216771-Dramat-w-Myszyńcu[/URL]

Zajrzyjcie proszę, może coś doradzicie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...