Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Espree


kingula

Recommended Posts

  • 2 months later...

Również syszałam bardzo dobre opinie na temat tych kosmetyków.
Co ciekawe w polsce niepodane jest ich rozcieńczenia w w rzeczywistości powinny one byc rozcieńczane np szampon 1:16 a odżywka 1:24
W polsce jeszcze niema szamponu dla salonów ale na stronie amerykańskiej widziałam ze jest który rozcieńcza sie 1:50 !!
Tak wiec kosmetykite są bardzo wydajne. Ja czekam aż moje sie zkończą i zakupie to powiem jaksię sprawdziłyna moichpsiakach :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Używał ktoś [SIZE=2][COLOR=black]Espree HIGH SHEEN FINISHING SPRAY - nabłyszczacz i odżywka w spray lub [/COLOR][/SIZE][SIZE=2]Espree SILKY SHOW COLOGNE - Odżywka i odświeżacz do sierści?
Szukam preparatu ułatwiającego czesanie, odżywiania i nabłyszczania długiego włosa. Warto kupić któryś z tych preparatów?
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[B][FONT=Times New Roman][COLOR=navy]Ja tak samo chciałabym poznac waszą opinie dotyczącą szamponów i odżywek Espree a najbardzie interesuje mnie : [/COLOR][/FONT][/B]

[FONT=Times New Roman][COLOR=navy][B][I]Espree - Shampoo and Conditioner in One[/I][/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Times New Roman][COLOR=navy][B][I]ESPREE - HIGH SHEEN FINISHING SPRAY[/I][/B][/COLOR][/FONT]
[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=navy]ESPREE - SILKY SHOW COLOGNE[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=navy]ESPREE TEAR STAIN & SPOT REMOVER[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[FONT=Times New Roman][COLOR=navy][B][I]Espree Ear Care preparat do czyszczenia uszu[/I][/B][/COLOR][/FONT]

[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=#000080]Będę wdzieczna za odpowiedz :loveu:[/COLOR][/FONT][/I][/B]

:Dog_run::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa.c']Używał ktoś [SIZE=2][COLOR=black]Espree HIGH SHEEN FINISHING SPRAY - nabłyszczacz i odżywka w spray lub [/COLOR][/SIZE][SIZE=2]Espree SILKY SHOW COLOGNE - Odżywka i odświeżacz do sierści?
Szukam preparatu ułatwiającego czesanie, odżywiania i nabłyszczania długiego włosa. Warto kupić któryś z tych preparatów?
[/SIZE][/quote]


ojj tez bym byla chetna o opinie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja miałam serię Silky Show, szampon, odżywkę i spray odświerzający. Kometyki są OK ale o klasę lepsze są kosmetyki Ring5. Używałam Ring5 szampon proteinowy, odżywkę nawilżającą i używam cały czas spray do rozczesywania kołtunów Out Rage - uważam, że nie ma nic lepszego.
Uważam, że kosmetyki Espree są na średnim poziomie, ładnie pachną, włoski dobrze rozczesują się po nich i są błyszczące. W swojej serii nie mają jednak dobrych specjalistycznych produktów do rozczesywania lub natłuszczania włosa.
Testuje teraz #1 All systems.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Miałam [B]Citrus Tug Free Dentagle Spray[/B] - preparat ułatwiający rozczesywanie splątanego włosa i świetnie się sprawdził na długim włosie mojego psiaka.
Natomiast obecnie używam [B]Silky Show Calming Waters Cologne[/B] - odżywka i odświeżacz do sierści, który ma też ułatwiac rozczesywanie, no i to jest pomyłka niestety, nie jestem zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

ja używałam ( a właściwie już kończę używac) SILKY SHOW odżywkę i szampon z tej serii dla shih tzu (czyli dla długowłosych), ale jestem średnio zadowolona. bardziej zadowolona byłam z all systems rich protein lanoline (czy jakoś tam ;) ). Mam dwa shih tzu i u obu włosy były miękkie, lśniące, ale moim zdaniem za mało natłuszczone, wręcz wydawało mi się, że szampon je wysusza. więc dla nas niezbyt trafione. szukamy dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Niezbyt intensywny, fiołki to nie są, ale znośny. Jak się przesadzi z ilością to czuć coś w stylu alkoholu (??). Ciężko mi się opisuje zapach..
Za to jeśli chodzi o główną funkcję-nabłyszczanie, to sprawdza się doskonale. Mamy zużyte pół butelki, także myślę, że już możemy oceniać :)

Link to comment
Share on other sites

Używam Espree CitrusTug- Free Detangle Spray (ułatwiający rozczesywanie) i jestem bardzo zadowolona. Ma cytrynowy zapach. W przypadku moich psów sprawdził się doskonale.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...