Jump to content
Dogomania

Abjana

Members
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Abjana's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Abjana

  Meisi

  Dzięki.Może warto spróbować.
 2. Abjana

  Meisi

  [quote name='rodzice']W podróży po tabletce zachowywała się wzorcowo - psa po prostu nie było - całą drogę spała.[/quote] Jeśli to nie tajemnica, możesz napisać co jej dałaś? Mam taki sam problem ze swoimi pociechami.
 3. Abjana

  Zacieki :(

  [quote name='Roxys']Preparat No more tears firmy Show tech ma za zadanie udrożnić kanaliki łzowe.Zakrapla sie nim oczy 2 razy dziennie po kropelce.Można też przemywać nim okolice pod oczami.[/quote] Właśnie tak robiłam. Ale u mojej suni po dwóch miesiącach używania takiego efektu nie było. Chyba skuszę się na ten proszek z Germapolu. Ta cena odstrasza, ale cóż zrobić?
 4. Abjana

  Laser Lites

  [quote name='ewa.c']Kosmetyki Lasera to bardzo mocne koncentraty. mattless rozcieńczam 1:20, a jak pies ma być bardziej tłusty, to 1:15.[/quote] Odżywki, które do tej pory wypróbowałam były zawsze gęste. Jak nakładać mattlesa. Ta odżywka bez rozcieńczania jest rzadka, a po rozcieńczeniu jak woda. Może macie jakieś sposoby? Wczoraj przyszły kosmetyki, które zamówiłam i oczywiście musiałam wypróbować. Ale nakładanie takiej wodnistej odżywki- koszmar.
 5. [quote name='Agnieszka K.']A czy ktos moze już wypróbował taka obcinarkę: [url=http://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,03,,pl-pln,664433,0.html]Towar: OBCINACZ DO PAZURK[/quote] Też jestem ciekawa czy ten sensor bezpieczeństwa naprawdę działa. Nikt nie ma takiego obcinacza?
 6. Abjana

  Zacieki :(

  [COLOR=Red]MickeyM[COLOR=Black] pisała, że za 150ml dała 3 euro, a No More Tear jest w 2ooml opakowaniach i to na pewno nie to. Zresztą preparat Show-Techu to żadna rewelacja. Mam go. Może minimalnie rozjaśnia, ale to nie taki efekt, jakiego każdy oczekuje. [COLOR=Red]MickeyM [COLOR=Black]wstaw zdjęcie, albo przynajmniej opisz dokładnie opakowanie[/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR]
 7. Napisałam i nie odpowiedzieli, chyba trzeba zadzwonić. Ale dzięki.
 8. A czy za wystawę można płacić na miejscu, tak jak na innych krajówkach?
 9. Dla zainteresowanych podaję link do litewskiej hodowli:[URL="http://www.naglis.tik.lt/"]www.naglis.tik.lt[/URL]
 10. [quote name='Jagoodka']Jezeli zglaszalas psa przed 15 maja to na wystawie placisz 30E. Na Litwie jest tak ze na wiekszosci krajowek oplata na wystawie jest rowna oplacie dla takiego terminu w jakim zglaszalas psa.[/quote] Rzeczywiście, masz rację, a byłam pewna, że zgłosiłam po 15 maja, ale sprawdziłam w wysłanej poczcie, skleroza :lol::lol::lol:.
 11. [quote name='Jagoodka']No nie do końca tak... Bo od 15 maja do 10 czerwca jest III termin przyjmowania zgloszen i oplata jest juz 35E.[/quote] Jak dzwoniłam, to powiedziano mi, że właśnie 30 euro, a np w Allitusie opłata w ostatnim terminie przelewm wynosiła też 35 euro, a na wystawie płaciło się 30 , śmieszne:lol:, ale można zaoszczędzić.
 12. [quote name='jovi']Słuchajcie, czy można się jeszcze zgłaszać na tą wystawę jak i jaki to koszt ?[/quote] Termin do 10 czerwca, mailem, możesz zapłacić na wystawie- 30 eu
 13. Wielkie dzięki:lol:
 14. Ja zgłosiłam swoją sunię, czekała kilka dni na potwierdzenie i nic. Zadzwoniłam i dowiedziałam sie, że oni potwierdzeń nie wysyłają. To chyba najlepiej dzwonić, a może ukaże się jeszcze jakaś informacja ich stronie.
×
×
 • Create New...