Jump to content
Dogomania

kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65


mulinka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

O rany, Oleńko, jakoś przestałam zaglądać na dogo...U nas po staremu, a właściwie po nowemu, ponieważ zaczęłam nową pracę i mam ogólnie teraz troszkę mniej czasu wolnego :D

A co u Ciebie? I innych wątkowców?

Link to comment
Share on other sites

My Bafcia kochamy i to bardzo, ale Piotrek tak go męczył, że Bafek sam nie chciał i jeszcze nie chce do domu wracać. Zresztą, tam i tak mu lepiej, bo śpi w pościeli, je samo gotowane mięsko z warzywami i to na parze, wieczorem obowiązkowo pasztecik, gdzie ja już nie miałam czasu na takie rarytasy dla niego, aaa....no i wieczne wylegiwanie się na ogródku...więc gdzie mu będzie lepiej :D

Link to comment
Share on other sites

Przecież ja go kilka razy dziennie odwiedzam! A tak na poważnie, co by mi najgorliwsi nie zarzucili, że psa oddała, to lepiej, aby Bafek ten najgorszy okres pozostał u mojego taty, bo chyba najbardziej cierpliwy nie wytrzymałby ciągłego wyrywania łap, ciąganych uszu, mimo moich interwencji.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Bafcio dalej u mojego taty, w zasadzie do południa jest ze mną i Piotruniem, bo do przyjścia chłopaków z pracy latamy gdzieś po podwórku. A tak wszystko po staremu. Wszyscy zdrowi i syci :P Ja szukam pracy bo świra dostaję w domu. Za dwa tygodnie zaczynam nowe studia, bo w starym zawodzie nie ma pracy. A Piotrek idzie do żłobka - bo czasem przechodzi sam siebie! A co u Was kobietki? Coś nam wątek umiera powoli :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ecci']Matko, pamiętam jak M. się zapisywał na zajęcia, i nigdy nie udało mu się mieć dnia wolnego!!! Dalej musicie zapisywać się na uczelni? czy macie tak jak uni - zapisy internetowe???[/QUOTE]

Zapisy internetowe, ale trza jechać na uczelnie, ryzykanci próbują z domu, ale ja wole na pewniaka ;)

Link to comment
Share on other sites

Bafusiu, melduję, że mój tymczasik cudowny domek znalazł.

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191221-Troszkę-sznaucer-troszkę-jamnik-MA-DOMEK/page17[/URL]

Ale i tak ty będziesz tym pierwszym, jedynym, niepowtarzalnym. ecci, nie przypominaj mu o mnie, ale za prawym uszkiem pomiziaj. Niech wiem, że to ode mnie.

Pozdrawiam wszystkie uczące się cioteczki z Bafkowego wątku. Ja, na szczęście, już na emeryturze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...