Jump to content
Dogomania

Pusia- teraz Fiona już w nowym DOMKU!!!


Magda2108

Recommended Posts

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki;) zadzwoniłam, pogadałam sobie z uroczą Opiekunką, w międzyczasie wysłałam zdjęcia suńki do Państwa, którzy sa zainteresowani adopcją....i wszystko jest na dobrej drodze, by Pusia pojechała sobie do nowego domku;]
:multi:

jest tylko mały problem...czy ktoś przypadkiem nie jedzie w najbliższym czasie z Krakowa do Warocławia?
Przyszła właścicielka i ja dołożymy się do transportu oczywiście:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arjuna']...est tylko mały problem...czy ktoś przypadkiem nie jedzie w najbliższym czasie z Krakowa do Warocławia?
Przyszła właścicielka i ja dołożymy się do transportu oczywiście:)[/quote]

Zięć wybiera się z Wrocławia do Rzeszowa i oczywiście będzie wracał - nie wiem tylko kiedy.
Potrzebna byłaby klatka, bo będzie jechał sam.
Jeśli macie klatkę to zapytam, czy mógłby przewieźć psiaka.

Link to comment
Share on other sites

niestety nie mam klatki kennelowej..z tego, co wiem jednak-to suczka dobrze znosi jazdę autem-siedząc nawet samiuteńka z tyłu..

ja już sama próbuję wymusić na mężu, żeby pojechal na górny śląsk po pieska, ale po tygodniu pracy jest tak zrabany, że nawet nie chce o tym syszeć...leń:mad:

tak więc mogę jedynie liczyć na Was i Waszą pomoc.
Jesli transport byłby w tygodniu: mój mąż mógłby suczkę odebrać od Was we Wrocławiu i dowieźć na własną rękę do Olszan.(po 17-18 godzinie)
sam musiałby tez dopilnować, by umowa adpocyjna została przez Panią podpisana(wyslemy jak coś pózniej -pod wskazany adres;)). Pomożemy w miarę możliwości, takze finansowo-chcmey tylko,by sunia wreszcie miała dobry domek, a moim znajomi(a w szczegolności córeczka), żeby mieli kogo rozpieszczać.
liczy sie też czas-zaczęły sie ferie-córka miałaby duuużo czasu na to, by sunia się zaaklimatyzowała w nowym miejscu. Tak więc, jeśli dałoby radę zorganizować transport w ciągu nadchodzącego tygopdnia-byłoby super;)

Link to comment
Share on other sites

Czekajcie , czekajcie , transport chyba nie będzie potrzebny , zgłosiły się dwa domki z Krakowa ! Magda ma szansę miec sunię blisko i problem transportu i wizyty przedadopcyjnej z głowy !

A domek z Wrocławia moze zainteresuje bardzo podobna sunia , która jest w duzo gorszej sytuacji :-( , zaraz podrzucę link .

Link to comment
Share on other sites

Jak nie było zainteresowania Pusią to teraz mam "ciężki orzech do zgryzienia"
Rozmawiałam już z jednym domkiem i wydaje się być ok. W poniedziałek pojadę tam i porozmawiam z ludźmi. A druga rodzina też jest w porządku.
Przemyślałam sprawę na spokojnie i już wiem że "mojej" Pusi:loveu: nie chcę wysyłać daleko. Bez możliwości osobistego sprawdzenia domku i porozmawiania z ludźmi. Tym bardziej, że tu na miejscu mam aż 2 dobre domy do wyboru.
Mam nadzieję, że nie namieszałam :oops: a rodzina z pod Wrocławia wreszcie znajdzie ukochaną suńkę.

Magda

Link to comment
Share on other sites

rozumiem, że skoro jest dom w pobliżu-to tam suka zostanie. jednak to już 4 pies, na który zdecydowali sie Państwo...i znowu lipa...a ja już nie wiem, jak mam to powiedzieć dziecku, które czeka na psa...jeszcze wczoraj euforia-bo piesek to nich jedzie, a dziś znowu płacz...

chyba sobie odpuścimy szukanie psa przez dogomanię.a szkoda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arjuna']...chyba sobie odpuścimy szukanie psa przez dogomanię.a szkoda.[/quote]

W żadnym wypadku nie wolno Wam tego robić !! Jest tyle nieszczęścia w psim rodzie, tyle ślicznych, potrzebujących domu psiaków. [B][COLOR=red]Przecież dogo to same potrzebujące psy.[/COLOR][/B]
Rozumiem, że do domu z dzieckiem nie można przyjąć psiej bidy, ale przecież jest tu tyle pięknych, młodych, zdrowych psiaków. Do wyboru, do koloru, a wszystkie pilnie potrzebują domu.

Gorąco namawiam do wyboru psa z dogo. Wystarczy, że otworzycie wątek: Domek szuka psiaka: małego, dużego, białego, czarnego, jaki tylko się Wam zamarzy.
[SIZE=3][COLOR=blue]Gwarantuję, że od propozycji się nie odpędzicie. [/COLOR][/SIZE]

[B]Powodzenia [/B]:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']W żadnym wypadku nie woilno Wam tego robić !! Jest tyle nieszczęścia w psim rodzie, tyle ślicznych, potrzebujących domu psiaków. [B][COLOR=red]Przecież dogo to same potrzebujące psy.[/COLOR][/B]
Rozumiem, że do domu z dzieckiem nie można przyjąć psiej bidy, ale przecież jest tu tyle pięknych, młodych, zdrowych psiaków. Do wyboru, do koloru, a wszystkie pilnie potrzebują domu.

Gorąco namawiam do wyboru psa z dogo. Wystarczy otworzyć wątek: Domek szuka psiaka: małego, dużego, białego, czarnego itp.
[SIZE=3][COLOR=blue]Gwarantuję, że od propozycji się nie odpędzicie. [/COLOR][/SIZE]

[B]Powodzenia [/B]:lol:[/quote]


Zgadzam się z wypowiedzią elik.

Napewno Wam się uda znaleźć pieska z okolic Wrocławia i nie będzie już żadnych problemów.

Magda

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ufff.....w końcu udało się zamieścić post:roll:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam dobrą wiadomość Pusia:loveu: od niedzieli jest w nowym domku:sweetCyb:.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Myślałam, że pojedziemy tylko zobaczyć dom ale okazało się, że wszystko jest ok. Rodzina bardzo miła i kochająca psiaki i do tego mieszkają 15 minut drogi od nas. Rozstanie było bardzo trudne dla mnie.......ale Pusia zniosła to bardzo dzielnie;). Wiedziała, że coś się dzieje bo cały czas mnie obserwowała i chciała być blisko mnie. Potem weszła na sofę i nowa właścicielka mogła ją głaskać i przytulać. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Podpisaliśmy umowę adopcyjną.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Poszliśmy też na spacerek na którym Pusia z nową opiekunką zwiedzała okolicę. Potem my odłączyliśmy się a Pusia tego nie zauważyła. Patrzyliśmy z samochodu jak dzielnie maszerowała do bloku.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pusia będzie miała bardzo dobrze bo rzadko będzie sama w domu i na pewno będzie rozpieszczana.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dostałam już maila z wiadomościami o pierwszym dniu w nowym domku.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zaprosiłam nowych opiekunów na dogomanię i wątek Pusi.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziękuję wszystkim osobą które pomogły mi w znalezieniu odpowiedniego domu dla Pusi i za ogłoszenie dzięki któremu go znalazła:Rose:.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Pozdrawiam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Magda[/SIZE][/FONT]
:cunao:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=blue][B]Fantastyczna wiadomość[/B][/COLOR][/SIZE]
:multi: :multi: :multi: :smilecol::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::Cool!: :Cool!: :Cool!: :klacz::klacz::klacz:


[SIZE=3][COLOR=blue]Prosimy nowy domek psinki o zdjęcia i wieści.[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Zdążyłam zrobić wspólne zdjęcia z moim psem:razz:.
Esko zdał "egzamin" z gościnności. Dzielił się jedzeniem i pozwalał Pusi bawić się jego zabawkami:multi:. Nie był też zazdrosny o mnie nawet gdy miałam Pusię na rękach lub ją głaskałam. Może dlatego, że Esko to niejadek i nigdy też nie lubił głaskania i przytulanek:evil_lol:.[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/7977/img2480xr5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img292.imageshack.us/img292/5965/img2479tf8.jpg[/IMG]

[IMG]http://img174.imageshack.us/img174/7529/img2483my7.jpg[/IMG]

[IMG]http://img261.imageshack.us/img261/8083/img2485zf0.jpg[/IMG]

Pozdrawiamy:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Witamy,
jesteśmy nowymi "ludźmi" suczki o której tu mowa:Pusi obecnie Fiony .
Jest z nami od początku tygodnia ,szybko przyzwyczaja się do nowych warunków ,jest coraz bardziej radosna i uwielbia się bawić ,w jej zachowaniu widać doświadczenie i mądrość jaką zdobyła będą porzuconą,doskonale wyczuwa przyjazne i nie przyjazne otoczenie ,ludzi,psy ....po pobycie u Magdy został jej sentyment do dużych przystojnych wilczurów ..Później wrzucimy fotki ...
Z tego miejsca dziękujemy Magdzie za wszystko co zrobiła dla naszej Fiony:)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiona2008']Witamy,
jesteśmy nowymi "ludźmi" suczki o której tu mowa:Pusi obecnie Fiony .
Jest z nami od początku tygodnia ,szybko przyzwyczaja się do nowych warunków ,jest coraz bardziej radosna i uwielbia się bawić ,w jej zachowaniu widać doświadczenie i mądrość jaką zdobyła będą porzuconą,doskonale wyczuwa przyjazne i nie przyjazne otoczenie ,ludzi,psy ....po pobycie u Magdy został jej sentyment do dużych przystojnych wilczurów ..Później wrzucimy fotki ...
Z tego miejsca dziękujemy Magdzie za wszystko co zrobiła dla naszej Fiony:)...[/quote]


Serdecznie Was witam Was i ogromnie się cieszę, że przygarnęliście Fionę :loveu:
Fiona jest przeurocza i taka malutka. Serce się kroi na myśl, co by było, gdybyście jej nie przygarnęli. Co prawda miała propozycję przyjęcia jej w Niemczech, ale przecież ona jest nasza !
Bardzo prosimy o relacje i zdjęcia.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9841/56767517gm9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/15/23617981ub6.jpg[/IMG]


[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/492/50909515ab4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img409.imageshack.us/img409/6640/49984654nw9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/611/36395896xk1.jpg[/IMG]

:loveu::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...