Jump to content
Dogomania

13.07.2008 CAC Vitaz Slovenska Kosice / Słowacja


McDzik

Recommended Posts

  • Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Oczywiście, że będę potrzebowała! Juz nie wspomnę o pomocy przy konkurencji Grupa hodowlana, ale nie wiem, czy wytrzymacie tak długo...
I dlatego życzę Ci BOB!!! (nie dziękuj!)
Pzdr.[/quote]
Asiu.... ale ja mówiłam, że bez psa jadę :) Dlatego też oferuję pomoc, bo nie będę musiała się swoim stresować :)
Jeśli BISy zaczną się wcześnie to może zostanę, i jeśli odeśpię trochę w aucie (wyjeżdzam w sobotę, bez noclegu, a w poniedziałek na 7 do pracy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Asiu.... ale ja mówiłam, że bez psa jadę :) Dlatego też oferuję pomoc, bo nie będę musiała się swoim stresować :)
Jeśli BISy zaczną się wcześnie to może zostanę, i jeśli odeśpię trochę w aucie (wyjeżdzam w sobotę, bez noclegu, a w poniedziałek na 7 do pracy).[/quote]

[quote name='sylrwia']Asiu zawsze też na mnie możesz liczyć :)[/quote]

[quote name='Nugatika']jakbyś my zostali dłużej to ja też oferuję swoją pomoc :)[/quote]
Ohohoho... z tego wynika, że każdy psiak będzie miał swoją handlerkę! Super!!!
Nugatika - Ty akurat bedziesz musiała sobie tylko co nieco przypomniec z prezentacji basków... Asiaczki pamiętają!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Ja chetnie skorzystam z pomocy bo jestem sama na dwa psy.[/quote]

Ja mogę pomóc :) Mnie [B]piotrek_b[/B] uczył jak sie gryfonika wystawia, już na 2 wystawach ćwiczyłam ta rase :) Znasz go chyba :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Ja chetnie skorzystam z pomocy bo jestem sama na dwa psy.[/quote]

Ok, nie ma sprawy :) mój pewnie będzie szedł na samym końcu, więc zdążę. :)
A to ja i mój pomarańczowy strój :lol:
[URL]http://i227.photobucket.com/albums/dd106/silvello/wystawy/2008/opole26-04/opole6.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bargest']Ja chetnie skorzystam z pomocy bo jestem sama na dwa psy.[/quote]
Widzę, że już McDzik zaoferowała pomoc. Na pewno wspólnie damy radę!:lol:

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Ok, nie ma sprawy :) mój pewnie będzie szedł na samym końcu, więc zdążę. :)
A to ja i mój pomarańczowy strój :lol:
[URL]http://i227.photobucket.com/albums/dd106/silvello/wystawy/2008/opole26-04/opole6.jpg[/URL][/quote]
Ja też planuje pomarańczowy komplet do wystawiania psiaków. Ale raczej ze spodniami. Bardzo lubię ten kolor!
[quote name='Nugatika']pomożemy, pomożemy - jasne! :)
Cieszę się, że Asiaczki pamiętają :)
Bardzo mi miło to słyszeć/czytać ;) :D[/quote]
Nugatika, pochwały sa jak najbardziej na mniejcu. Nie kazdy, kto I raz wystawia baska, wie, co i jak. Ty zdałaś egzamin na 6!:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

Nugatika, pochwały sa jak najbardziej na mniejcu. Nie kazdy, kto I raz wystawia baska, wie, co i jak. Ty zdałaś egzamin na 6!:lol:
Pzdr.[/quote]

ooo :oops:
a ja myślałam, że poszło mi nie ciekawie :evil_lol:
pozdrawiamy teeż! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Rozumiem aluzję, że ja to się nie nadaje :D[/quote]
No, coś Ty! Przeciez juz kilkakrotnie "byłas testowana na baskach"!:lol:

[quote name='Nacia_i_Fluffy']Ja też :D Jest wesoły i rzuca się w oczy :lol:
A spodenki też mam w planach, ale muszę dokupić materiału ;)[/quote]
Na - na razie - dopiero znalazłam niedroga krawcową... A z szyciem poczekam chyba do urlopu (przełom sierpnia i wrzesnia).

[quote name='sylrwia']Czy oni wysylaja potwierdzenia?[/quote]
ostatnio wysyłali...

[quote name='Nugatika']ooo :oops:
a ja myślałam, że poszło mi nie ciekawie :evil_lol:
pozdrawiamy teeż! :)[/quote]
Było OK!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Czy ktoś jadący z W-wy lub okolic ma jeszcze wolne miejsce dla jednej osoby i małego (hmm, średniego - corgi) psiaka???
Znowu tranposrt mi sie sypnął :( Jakiegoś pecha mam ostatnio ;([/quote]
U nas - full.

[quote name='sylrwia']Czy ktos z Was dostal potwierdzenie?[/quote]
Ja jeszcze nie.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...