Jump to content
Dogomania

Pudelek Pufi już za TM, umarł kochany i bezpieczny.


mycha101

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mycha101']
Pati czekam na jakieś ładne słowa o Pufim do ogłoszeń.

[/quote]

Sredni pudel Pufi. Zabrany ze schroniska w ostaniej chwili. Urtatowany od strasznej schroniskowej smierci w bolu i samotnosci. W domu tymczaswoym psiak walczyl i wygral nowe zycie. Teraz szuka nowego domu gdzie juz zawsze bedzie szczesliwy. Pufis to przeslodki zupelnie niekonfliktowy psiak. Lubi koty, psy dzieci. Pieknie wola, ze chce wyjsc na dwor. Nie jest szczekliwy. Nic dodac nic ujac - psi IDEAL. szkoda tylko, ze wiekszosc z nas nie widzi w nim super przyjaciela tylko starszego psiaka. Pufi ma okolo 10 lat. Ale czy to na prawde jest najwazniejsze? czyz nie wazniejsze od wieku sa chwile kiedy przychodzi i patrzy na nas slodkimi oczkami pelnymi wiary , wdzieczniosci i milosci? albo gdy przytula sie i prosi o mizainko smiesznie przy tym krecac pupcia? Pufi to wspanialy pies i zasluguje na wspanialy dom. Ma do zaoferowania to czego kazdy z nas szuka milosc i oddanie.

nic innego nie wymysle :roll:

Link to comment
Share on other sites

ja nie mam ale organizuje aukcje cegielkowa dlanaszego Pufisia. Jak juz postawiony nieco na nogi tzreba sie zajac zebami, narosla na brzuszku, oczami a to bedzie kosztowalo :oops:

Iwa77 przepraszam jakos mi taka wielka wiadomosc w sprawie pomocy dla pufcia umknela tak pieniezki doszly WIELKIE DZIEKI Pufcio przesyla buziaka sla cioteczki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

tekscik dla pudelka, moze sie przyda :) - reszte terazniejszej historii prosze dopiszcie, gdyz nie jestem w stanie przeczytac calego watku aby napisac wszystko. Tekst napisalam na podstawie 1 postu.

[I]Puchata, mała zabawka - krzyczeli!
Puszek okruszek.. Słodki kłębuszek!

Byłem małym, puchatym skarbem! Byłem dla nich wszystkim. Wychowali mnie, na delikatnego psa, rozpieszczali i zachwycali się wszystkim. Miałem swój
kocyk, miskę, kolanka.

A teraz nie mam nic.

Jeszcze do niedawna mieszkałem w schroniskowym boksie. Było nas tam wielu.

Była zima, więc przytulaliśmy się do siebie, aby było cieplej. Kilku
współtowarzyszy kiededyś się już nie obudziło.. Było pusto. Ale nie na długo. Wciąż przybywali nowi.

Miałem dosyć! Nie chciałem już żyć. Nie jadłem, nie piłem, chciałem odejść. Z tego głodu kręciło mi się w głowie, kiwałem się i skręcałem z bólu.

Kiedyś usłyszałem z ust ludzi - On jest ślepy i stary, długo nie pożyje, albo sam się wykończy, albo mu w tym pomożemy..
Było mi obojętne...

Nikt się nie lituje, nikomu nie zależy.
Stary, zarośnięty pudel - na co komu taki pies?

A jednak ktoś dał mu szansę. Pudelek został uratowany przez osoby o
dobrym serduchu, które podarowały mu schronienie i dom tymczasowy, w którym doszedł do siebie, w którym poczuł się kochany i potrzebny.
[/I]

Link to comment
Share on other sites

pufi to najgrzeczniejszy psiak pod sloncem typowy pzredstawiciel rasy i wieku :lol: przeskodki, kochany, grzeczny prawdziwy pudliszon

zdjecie z dzis
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/215/d79846fc10a2db6b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

ciotki dzieki pomocy furciaszka i maciaszek mamy taka o to aukcje cegielkowa dla naszego przystojaniaka. Mam nadzieje, ze uzbieramy nieco pieniedzy i bedziemy mogli zaczac leczyc Pufcia.

[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=346836576[/URL]

rozsylajcie gdzie mozecie :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...