Jump to content
Dogomania

SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!


pati-c

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo współczuję rodzicom dzieci z ADHD, wystarczy wejść na ich fora.
Wymieniają się informacjami, wzajemnie wspierają, tzw. "szkielet" syndromu jest identyczny ale, jak widać (czytać) co dziecina to indywidualność podejścia. Trzeba być czujnym, to tak naprawdę jedyna rada i dobrze by było solidnie omówić sprawę z rodzicem.
3mam kciuki za Mrówencję!!! Pati-c całusy !!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

majga- dosc dlugo rozmawialam z tą panią i wydaje sie byc rozsadną i odpowiedzialną osoba, jeśli sie odezwie,to postaram sie omówić wszystkie szczególy b.dokladnie..
z tego co mówila miala dużo do czynienia z psami, nawet miala jednego czy dwa na "tymczasie", wiec "psi temat" nie jest jej obcy :razz:
z Mrówą jest taki "problem",ze reaguje b.histerycznie- skowyczy w nieboglosy-w syt.gdy robi sie kolo niej/w jej kierunku jakies gwaltowne ruchy typu nagłe podejscie do niej itp. -w zw.z tym zastanawiam sie czy ona sie poprostu nadaje do takiego dziecka..
to naprawde trudna i jednoczesnie b.delikatna sprawa..
poza tym jest jeszcze problem wielkości i energiczności suni- pani miala jakiś czas temu husky i musiala psa oddac,bo byl zbyt żywy i rodzice tej pani nie radzili sobie z nim (a to wlasnie oni zajmuja sie "awaryjnie" psem)
tak wiec chwilowo czekam na info, jak potoczyly sie "narady rodzinne"..

Link to comment
Share on other sites

majga-na szczescie Mrówa nie wykazuje zupelnie agresji w stos.do ludzi- nawet do obcych machnie ogonkiem, dzieci chodza do szkoły chodnikiem przy parkanie od naszego ogródka i tez macha do nich jak ja zaczepiają.. ta histeria tez nie objawia sie zbyt czesto- zdarza sie kilka razy dziennie i zawsze konczy sie na skowycie- zero agresji!
sądze,ze z czasem jej to przejdzie,jak tylko nabierze wiekszego zaufania..

Mrówa wypatruje domku:

[IMG]http://img98.imageshack.us/img98/5859/dsc2033bs8.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mrówka [B]MEGA PILNIE[/B] poszukuje domu!

Nasz seter Pepe to najwieksza ciamajda i najbardziej spolegliwy pies na ziemi i widze,ze zaczyna "wymiękać" psychicznie :shake:
Mrówka jest zaborcza i przebojowa w stos.do psów i nasza sierota pomału przestaje sobie radzic- coraz bardziej boi sie Mrówy :shake:
Doszlo juz do tego,ze ma opory,zeby podejść do mnie,kiedy sunia jest w pobliżu. Straszny z niego "przytulak" i widze jaki jest zdolowany, kładzie sie w kącie i serce mi sie kraja,bo widać,ze cierpi.
Staram sie jak moge zajmowac sie nim,zeby w zadnym momencie nie czuł sie odepchniety,ale on ma poprostu za słabą psychikę.

Nie moge pozwolic,aby ratowanie schroniskowych bidulek odbywalo sie kosztem moich własnych psów :shake:

Jeśli sytuacja bedzie sie pogarszać,a domu stalego nadal nie bedzie,bede zmuszona w najblizszym czasie apelowac o dom tymczasowy dla Mrówy.

Link to comment
Share on other sites

Żeby ona była jeszcze jakąś dominantką..ale nie jest- jak Lucek, albo Misiek na nią warkną,to od razu odpuszcza i potulnieje.
A Pepe jełopa daje robić ze sobą wszystko :shake::shake: i coraz bardziej sie robi sfrustrowany, zdołowany i wycofany :-(

RATUNKU!! Domku "mrówkowy" gdzie jesteś?!?

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś w końcu zakocha się w Mrówie..?

Kilka dodatkowych informacji:
-sunia rewelacyjnie jeździ samochodem i nie ma choroby lokomocyjnej
-wysokość w kłębie- troszkę ponad moje kolano (mam 167cm wzrostu)
-zdarza się jej obszczekać jadące auto
-nie ciągnie na smyczy
-w domu cicha
-nie nadaje się na stróża -póki co- kręci sie u nas sporo obcych ludzi i nie reaguje
-mega pieszczoch!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...