Jump to content
Dogomania

SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!


pati-c

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

maggiejan- fajnie,ze wkleiłaś tu link do petycji, dzięki! wyślemy i puścimy info do znajomych,żeby też wysłali

Tak obserwuję Mrówę i widzę,że psina strasznie się już z nami zżyła- bidulka chodzi za mną krok w krok..Qrcze,domek by się szybko przydał,bo im dłużej trwa ten tymczas, tym większym stresem będzie dla niej kolejna przeprowadzka.. :sad:

Do góry maleńka!

Link to comment
Share on other sites

maggiejan- jakby każdy powysyłał maile do znajomych z prośbą o wysłanie petycji, a ci wysłaliby i przesłali info do swoich znajomych itd.,to myślę,ze tych wysłanych petycji troszkę by się zebrało..:razz:

a panienka śliczna i mądra..tylko jakoś nikt zainteresowany nie dzwoni..:-(

Link to comment
Share on other sites

Pomysł z mailami do znajomych wart rozreklamowania. Wspomnij o tym na wątku z petycją, może i inni skorzystają.

A mała jest krótko u Ciebie, czasami trochę trzeba poczekać...
A często żadnych zainteresowanych nie ma, a jak się wreszcie ktoś zjawi to od razu ten najlepszy...;)

Link to comment
Share on other sites

[B]RATUNKU!! DT na 10 dni potrzebny!!

[/B]Od ok.1,5tyg.Mrówa ma cieczkę, do tej pory był spokój,ale dziś zaczął się KOSZMAR! -nasze psy zaczęły między sobą walczyć (mamy [B]4 SAMCE![/B]) To co się u nas dzieje...brak słów!

[B]BŁAGAM! POMOCY!![/B]
Czy ktoś mógłby przechować sunię u siebie do końca jej cieczki??
Izolowanie jej nic nie pomaga, psy chodzą, wąchają jej ślady i się "tłuką" między sobą-MASAKRA!! Ja już nie wyrabiam!!

Link to comment
Share on other sites

nio tez jestem ciekawa !!!!
Moja sunia Malta to stara panna :) nie znosi posw - ale jak widac mozn anauczyc sie tolerancji :)
poslychajjcie mam do wydania onka - Arona - ni ewiem jak zalozyc watek a pies sliczny zarowno dla ludzi kotow dzieci !!!!
jest zdrowy jak rydz a moglabym wtedy miec miejsce dla nastepnego.....
pomozecie mi ?

iwona

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarna anda'](...)mam do wydania onka - Arona - ni ewiem jak zalozyc watek a pies sliczny zarowno dla ludzi kotow dzieci !!!!
jest zdrowy jak rydz a moglabym wtedy miec miejsce dla nastepnego.....
pomozecie mi ?

iwona[/quote]
Iwonko kliknij, będąc zalogowana, w forum - psy do adopcji i na samym dole strony masz po lewej "nowy post" - kliknij w to, otwiera się klasyczne, znane Ci okno. W nim masz miejsce na tytuł, całą resztę znasz.
Zrób to proszę, a skoro tu prosisz dziewczyny o pomoc, to wklej w ten wątek link do założonego przez Ciebie, mam nadzieję, że i dziewczyny i Mrówa wybaczą. Zobaczymy wtedy jak poszło.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...