Jump to content
Dogomania

SZKIELET z Krzyczek -Mrówa pojechała do nowego domu!


pati-c

Recommended Posts

  • Replies 549
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Folen-ma ogłoszenia i ma allegro...i cisza...

Najprawdopodobniej w najbliższą środe Mrówa będzie występować w tv (Iwona- :calus: )- mam nadzieję,że wtedy coś sie ruszy w jej sprawie...:roll:

majga- święte słowa!- muszę przyznać,że jestem naprawdę wzruszona zainteresowaniem i chęcią pomocy jaką wykazują na każdym kroku ludzie z dogo :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Mrówa czuje się kiepsko.
Bidulka leży i nawet dziś jeść nie chciała.. Musi ją boleć.. :-(
Całą noc przespała wtulona we mnie, nawet nie obchodziło ją co wyprawia reszta sfory..
Wychodzi tylko na chwilę do ogródka na siku,a potem kładzie się i śpi dalej..
Mam nadzieję,że sunia szybko się wygoi i wróci jej energia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']Mrówa od nd.jest znowu u mnie. Dostała u Ali [B]rozwolnienia i niestety dwa razy załatwiła sie w domu[/B] i Ala poprosiła,abym ją zabrała. [/QUOTE]

KONIECZNIE przeczytaj to:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=9508723&postcount=330[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']ARKA- dzięki za info! koopki są ok, Ala po prostu za dużo jej dała na raz i Mrówa ostro sie przejadła,ale sądzę,że nie zaszkodzi jej ten zastrzyk i warto go zrobić,gdy polepszy się jej po zabiegu[/quote]

Poczytaj tu:
[URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=5578[/URL]


Zbyt duzo psow z Krzyczek ma podobne obiawy a skoro u jednego juz stwierdzono lablie a one moga doprowadzic nawet do smierci psa wiec...:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']ARKA- a to jej nie zaszkodzi jak teraz, w czasie gojenia,poda sie jej ten antybiotyk?? jest b.osłabiona po zabiegu..

moja znajoma opowiadała jak ledwo wyciągnęła z tego paskudztwa swoją jamniczkę- leczenie trwało i trwało..[/quote]


Skonusultuj z wet-powiedz jakie sa podejrzenia!

Wogole zanim ktos bierze suke,szczegolnie, do siebie, wyniszczona suke, powinien byc na to przygotowany, ze zaraz cieczke dostanie.
Dlaczego masz niepokastrowane psy-masz hodowle ZK?

Link to comment
Share on other sites

ARKA- napisałam,że się tym zajmę i z łaski swojej nie napadaj na mnie,bo nie nasze psy przyczyniły się do ewent.(bo to było podejżenie) ciąży Mrówy

hodowla ZK nie musi być jedyną przyczyną nie kastrowania psów i sorry,ale nie muszę Ci się tłumaczyć
i zapewniam Cię,że jestem ostatnią osobą,która rozmnażałaby psy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c']ARKA- napisałam,że się tym zajmę i z łaski swojej nie napadaj na mnie,bo nie nasze psy przyczyniły się do ewent.(bo to było podejżenie) ciąży Mrówy

hodowla ZK nie musi być jedyną przyczyną nie kastrowania psów i sorry,ale nie muszę Ci się tłumaczyć
i zapewniam Cię,że jestem ostatnią osobą,która rozmnażałaby psy[/quote]
Jasne, że nie musisz Pati-c. Głowa do góry. Ja mam zarówno psy kastrowane jak i niekastrowane ale tak dokumentnie zabezpieczone te niekastrowane, że o pokrywaniu suk mogą sobie wyłącznie pomarzyć.
Życzę Mrówie by wreszcie wyszła na prostą.

Link to comment
Share on other sites

Mrówa ma się lepiej :-)
Zjadła trochę, ciutkę więcej się rusza,chociaż nadal większość czasu wyleguje się na sofie..
Rozmawiałam wczoraj z Tanitką,która ma na dt sunię wysterylizowaną w tym samym czasie,przez tego samego weta co Mrówka i okazało się,że obie psiny zachowywały sie wczoraj identycznie- byc może,że środki które dostały miały przedłużone, silne działanie i stąd wczorajsze totalne "zmulenie" obydwu suk..
Na szczęście dziś widać poprawę, bo, muszę przyznać, b.się niepokoiłam.

Ciekawe jest także zachowanie pozostałych naszych psów-mądrale wyczuwają,że coś jest nie tak i zachowują się wyjątkowo spokojniutko.
Wczoraj niemal cały dzień przespały- tak jak Mrówa.. Nie ma to jak zachowania stadne ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati-c'](...) Ciekawe jest także zachowanie pozostałych naszych psów-mądrale wyczuwają,że coś jest nie tak i zachowują się wyjątkowo spokojniutko. Wczoraj niemal cały dzień przespały- tak jak Mrówa.. Nie ma to jak zachowania stadne ;)[/quote]
Jeśli i Ciebie wtedy ogarnęła senność to stanowicie stado co się zowie !!! :evil_lol: ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmm..no cóż..nie będę ukrywać,że wczorajszy dzień do najaktywniejszych nie należał :oops: ..asystowałam większość czasu Mrówie na kanapie- :sleep2: lub :user:
Widok przedstawiał sie chwilami interesująco- jedna kobitka z rozwalonymi naokoło pięcioma psami :roll: :evil_lol: :stupid:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...