Jump to content
Dogomania

Czarna Samba - sznupkowa galeria;)


LeCoyotte

Recommended Posts

[quote name='Ka-Vanga']A skad ta fotka????? Gdzies nas upolowalas????? Na jakichs zawodach moze???????

A jesli masz ochote obejrzec wiecej fotek to serdecznie zapraszam do naszej galerii :razz: ;).

Buziak w sliczny Sambusiowy nosek od mojej czarnej bandy :loveu:.[/QUOTE]

zdjecie z wystawy w Wawie, to bylo chyba juz po wystawie-w niedziele popoludniu

o galerie masz.. dzieki za info bo wczesniej jakos nie wpadlem na nia:oops:

Samba juz cala happy dziekuje za buziaka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']Eee tam, za dużo czesania, opłukiwania z błota, śniegu, liści, gałęzi i czego tam pozbiera po ziemi :diabloti: A ja zajęty człowiek jestem (jeszcze..)
Samba by do reszty znienormalniała i jakbyś chciał ją odebrać łaziłaby już po suficie - i bynajmniej nie od klikania :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]

hehehe to co ma powiedziec Twoja Galinka? biega juz po suficie? :evil_lol:
Samba do domu nigdy nie przynosi zadnych specerowych gratisow, nawyzej troche blota..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']hehehe to co ma powiedziec Twoja Galinka? biega juz po suficie? :evil_lol:
Samba do domu nigdy nie przynosi zadnych specerowych gratisow, nawyzej troche blota..[/QUOTE]

Ooo to musze to rozważyć :cool3: :diabloti:

Galina? Galina ma zespół nadpobudliwości i biega po ścianach, ale bynajmniej nie od klikera, a od nadamiru energii, której nijak ostatnio wyładować nie mogę :angryy:
To co? chcesz miłego, grzecznego, spokojnego, niekłopotliwego, piesecka ? :loveu: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Ooo to musze to rozważyć :cool3: :diabloti:
[/QUOTE]

Samba jest taka smieszna, ze jak sie jej zaplacze we wlosy jaka galazka to przybiega do mnie blagajac, zebym jej to swinstwo odplatal bo jej przeszkadza i isc nie moze:roll: co za pies;) oczywiscie czasem sie znajda jakies male gratisy;)

[quote name='Justa']

Galina? Galina ma zespół nadpobudliwości i biega po ścianach, ale bynajmniej nie od klikera, a od nadamiru energii, której nijak ostatnio wyładować nie mogę :angryy:
To co? chcesz miłego, grzecznego, spokojnego, niekłopotliwego, piesecka ? :loveu: :diabloti:[/QUOTE]

to ja juz wyladuje ta jej energie, Samba mi w tym pomoze:diabloti:


dobranoc:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']Samba jest taka smieszna, ze jak sie jej zaplacze we wlosy jaka galazka to przybiega do mnie blagajac, zebym jej to swinstwo odplatal bo jej przeszkadza i isc nie moze:roll: co za pies;) oczywiscie czasem sie znajda jakies male gratisy;) [/quote]

Hmm. Nieodnotowana cecha rasy?:evil_lol:

[quote]to ja juz wyladuje ta jej energie, Samba mi w tym pomoze:diabloti:[/quote]

Ale Sambik będzie u mnie :cool1:
Nie ma tak łatwo.. :diabloti:

DOBRANOC ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']zdjecie z wystawy w Wawie, to bylo chyba juz po wystawie-w niedziele popoludniu

o galerie masz.. dzieki za info bo wczesniej jakos nie wpadlem na nia:oops:

Samba juz cala happy dziekuje za buziaka:evil_lol:[/quote]
Widzisz, to nie wiem czemu mi sie ubzduralo, ze to z jakichs zawodow :lol:.

I ja zycze dobrej nocki :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']






niestety nie widizalem, ale wyobrazam sobie ten widok:cool3: masz jakies przykladowe fotki? chetnie zobacze dla poprawy humoru;)





[/quote]
Gdzieś mam tylko gdzie ;) Ale w galerii Alberta, Ballady i Killera sa świerze fotki nomoczonych niufów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Hmm. Nieodnotowana cecha rasy?:evil_lol:

[/QUOTE]

hehehe :D pewnie nie, bo to wyjatek, chyba ze Twoja Galinka tez tak robi?
[quote name='Justa']
Ale Sambik będzie u mnie :cool1:
Nie ma tak łatwo.. :diabloti:

DOBRANOC ! :multi:[/QUOTE]

:hmmmm: to sie skomplikowalo:eviltong: ale OK:diabloti:

[quote name='Pysia']Gdzieś mam tylko gdzie ;) Ale w galerii Alberta, Ballady i Killera sa świerze fotki nomoczonych niufów ;)[/QUOTE]

ok zobacze

a to Samba przedwczorajsza
[IMG]http://lh3.google.com/vertobi/R7CiOPL-sGI/AAAAAAAAG7k/wYGP2oWRqJY/samba1bw.jpg?imgmax=640[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']hehehe :D pewnie nie, bo to wyjatek, chyba ze Twoja Galinka tez tak robi?[/quote]

Owszem, Galina tak właśnie robi i jeszcze tak oczętami przewraca :roll:

[quote]:hmmmm: to sie skomplikowalo:eviltong: ale OK:diabloti:
[/QUOTE]

Jutro nadaję czarną pocztą :diabloti:


Śliczna Samba przedwczorajsza ! :loveu: Ah sznaucery ! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Owszem, Galina tak właśnie robi i jeszcze tak oczętami przewraca :roll: [/quote]

no co Ty:D Samba przybiega do mnie i siada obok mnie pokazujac nosem gdzie jej uwiera:evil_lol: i oczywiscie wyglada jak zbity pies..


[QUOTE]Jutro nadaję czarną pocztą :diabloti:[/QUOTE]
:multi::multi::multi:


[QUOTE]Śliczna Samba przedwczorajsza ! :loveu: Ah sznaucery ! :loveu:[/QUOTE]

ahh :loveu: :cool1:

[IMG]http://lh3.google.com/vertobi/R7C8RPL-sHI/AAAAAAAAG7s/aAckqy21ZNI/_ICT2536.JPG?imgmax=640[/IMG]

Samba niestety nie ma ADHD wiec zdjecia bardzo statyczne jak widac;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']no co Ty:D Samba przybiega do mnie i siada obok mnie pokazujac nosem gdzie jej uwiera:evil_lol: i oczywiscie wyglada jak zbity pies..[/quote]

Proponuje zgłosić to w związku kynologicznym :eviltong:

[quote]Samba niestety nie ma ADHD wiec zdjecia bardzo statyczne jak widac;)[/QUOTE]

Hmm. to akurat w przeciwieństwie do Galiny..
[URL="http://img138.imageshack.us/img138/8269/dsc0112go2.jpg"]klik[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']
Hmm. to akurat w przeciwieństwie do Galiny..
[URL="http://img138.imageshack.us/img138/8269/dsc0112go2.jpg"]klik[/URL][/QUOTE]

zazdraszczam:cool1:

[quote name='gassira']ostatnie fotki są rewelacyjne:loveu:[/QUOTE]
dzieki

kolejna

spojrzenie mowi wszystko:p
[IMG]http://lh3.google.com/vertobi/R6jOQ2Uza3I/AAAAAAAAG4Y/HozSA2-pg5Q/IMG_7175.jpg?imgmax=640[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czy oby na pewno nasze sucze nie są spokrewnione ? :-o Galina własnie spoczywa w łudząco podobnej pozycji za moimi plecami :evil_lol:

I te opuszki ! :loveu: ah !

Zazdraszczasz? mnie dzisiaj rano obudził galop po mieszkaniu z zaliczeniem wszystkich ścian na zakrętach i finiszu na łóżku (oczywiście na mnie..)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie'][url]http://lh3.google.com/vertobi/R6jOQ2Uza3I/AAAAAAAAG4Y/HozSA2-pg5Q/IMG_7175.jpg?imgmax=640[/url]
aaa, mój pies gdy tak patrzy to zazwyczaj potem rzuca się na moją rękę :grins: :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]

Jesoo w jakim celu? :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Czy oby na pewno nasze sucze nie są spokrewnione ? :-o Galina własnie spoczywa w łudząco podobnej pozycji za moimi plecami :evil_lol:
[/QUOTE]

myslisz ze to mozliwe? w sumie wiele psow potrafi spac w podobnej pozycji:cool1:

[quote name='Justa']
Zazdraszczasz? mnie dzisiaj rano obudził galop po mieszkaniu z zaliczeniem wszystkich ścian na zakrętach i finiszu na łóżku (oczywiście na mnie..)[/QUOTE]

to jest urok sznaucerkow wariatow:D ja dla dobra Samby wyciszam ja (oczywiscie pozytywnie, nie gazeta w rulonie;)) przy kazdej okazji wiec juz nie jest taka szalona

[quote name='basia bonnie'][url]http://lh3.google.com/vertobi/R6jOQ2Uza3I/AAAAAAAAG4Y/HozSA2-pg5Q/IMG_7175.jpg?imgmax=640[/url]
aaa, mój pies gdy tak patrzy to zazwyczaj potem rzuca się na moją rękę :grins: :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]
a co robi gdy tak patrzy?:razz:
[IMG]http://lh3.google.com/vertobi/R6jNq2UzatI/AAAAAAAAG3I/Bm8zk-SDuJY/IMG_9049.jpg?&imgmax=640[/IMG]


[quote name='malawaszka']opuszki śmierdziuszki :loveu::loveu::loveu:

hahahha Basia to pogratulować :roflt:[/QUOTE]

jakie smierdziuszki:mad: opuszki przeciez ladnie pachna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahahha Basia to pogratulować :roflt:[/quote]
to była optymistyczna wersja:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Justa']Jesoo w jakim celu? :-o[/quote]
bo to jest agresywny pies:eviltong: i baaardzo nie lubi aparatu ;) a szczególnie gdy robie jej zdjęcia gdy śpi, to potem patrzy takim wzorkiem i mówi, że mam odejść, a jak nie to mnie straszy zębami:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']to była optymistyczna wersja:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:


bo to jest agresywny pies:eviltong: i baaardzo nie lubi aparatu ;) a szczególnie gdy robie jej zdjęcia gdy śpi, to potem patrzy takim wzorkiem i mówi, że mam odejść, a jak nie to mnie straszy [B]zębami[/B]:lol:[/QUOTE]

zębami.. no to się uspokoiłam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']


a co robi gdy tak patrzy?:razz:
[url]http://lh3.google.com/vertobi/R6jNq2UzatI/AAAAAAAAG3I/Bm8zk-SDuJY/IMG_9049.jpg?&imgmax=640[/url]


[/quote]
to zależy , bo jeśli mam w ręku aparat to mówi, ze mam odejść, bo mogę nie wyjść cało:evil_lol::evil_lol: a jeśli nie no to zależy od jej humoru, albo chce żeby ją głaskać, albo żeby nie ruszać, bo będzie warczeć:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']myslisz ze to mozliwe? w sumie wiele psow potrafi spac w podobnej pozycji:cool1:[/quote]

Jak tak dłużej pomyśleć to chyba jednak nie jest to możliwe. Samba ma za dużo testosteronu - taka bogacie obkłaczona :lol:

[quote]to jest urok sznaucerkow wariatow:D ja dla dobra Samby wyciszam ja (oczywiscie pozytywnie, nie gazeta w rulonie;)) przy kazdej okazji wiec juz nie jest taka szalona[/QUOTE]

Jakiekolwiek wyciszenie kończy się galopem spowrotem przez pół mieszkania :evil_lol:
Tutaj chciałam przypomnieć delikatnie, że Galinę paczką niedługo nadam :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...