Jump to content
Dogomania

Czarna Samba - sznupkowa galeria;)


LeCoyotte

Recommended Posts

[quote name='bognik']Piękny pies, piękne niebo, piękne widoki :-)

Pozdrawiam![/QUOTE]

[quote name='malawaszka']śliczne pastelowe niebo :loveu:

już jest wieczór :razz:[/QUOTE]

[quote name='Doginka']Cudne podrasowane widoczki:diabloti::crazyeye::loveu:[/QUOTE]

;)


[quote name='gassira']jak tu romantycznie:razz:[/QUOTE]

no widzisz jak tu warto zagladać:razz::diabloti:

niestety nie mam żadnych nowych zdjęć Samby... jeśli jutro pojadę gdzieś nad wodę, to na pewno będzie masa zdjęć:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzieńdobrywieczór alles:p
[quote name='Justa']AŻ jedno nowe zdjęcie :diabloti: co to ma być ?! :mad:[/QUOTE]

niestety pogoda nie pozwoliła dzisiaj na zdjęcia:angryy: deszcz deszcz deszcz:/ i ma być tak przez kilka dni

musicie się uzbroić w cierpliwość:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[url]http://img215.imageshack.us/img215/7507/pict4532x640st7.jpg[/url]
Hahaha jaki szczurek !:evil_lol:

My mamy białe sznupiradło w rodzinie to wody nienawidzi. Jak ma wyjść za próg ciepłego domu a leje to choćby nie wiem co, łapki na deszcz nie postawi. W przeciwieństwie do mojego białego, którego deszcz niezmiernie absorbuje i wracać mu się do domu mu się nie chce w taka fascynującą pogodę. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Oł maj gad :crazyeye:
Aż tak Was zlało? Samba średnio szczesliwa :lol:

Ja dziś sznupa KĄPIĘ :diabloti:[/QUOTE]

taaa prysznic zalał Sambę:diabloti: chociaż po jednym spacerze wyglądała podobnie:lol:


[quote name='gassira']błahahaha.mokry sznup....nic śmieszniejszego nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

tak tak nie ma nic śmieszniejszego:razz:

[quote name='Likaa'][url]http://img215.imageshack.us/img215/7507/pict4532x640st7.jpg[/url]
Hahaha jaki szczurek !:evil_lol:

My mamy białe sznupiradło w rodzinie to wody nienawidzi. Jak ma wyjść za próg ciepłego domu a leje to choćby nie wiem co, łapki na deszcz nie postawi. W przeciwieństwie do mojego białego, którego deszcz niezmiernie absorbuje i wracać mu się do domu mu się nie chce w taka fascynującą pogodę. :diabloti:[/QUOTE]

z Sambą bywało podobnie, spacer w deszczową pogodę to było coś niemozliwego, ale jest coraz lepiej:cool3: czasami ignoruje deszcz całkowicie

[quote name='bognik'] (skąd ja je znam :evil_lol:)! :diabloti:[/QUOTE]

ciekawe skąd:diabloti:

[quote name='Doginka']Hej, dzisiaj nie padało, a fot dalej nie ma:mad::razz:[/QUOTE]

zależy u kogo:roll:

[quote name='malawaszka']jak to nie padało? u mnie leje cały dzień - psy w domu siedzą i się nudzą :placz:[/QUOTE]

teraz na szczęście nie pada więc spadam na spacer, trzeba wykorzystać okazję:cool3: ale z wiadomych względów zdjęć nie będzie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Cudooooooooooo:loveu::loveu::loveu:
[url]http://img87.imageshack.us/img87/9679/pict4559x640so8.jpg[/url]

Ale tu jakieś konszachty są - jednych faworyzują ... a innych dyskryminują:mad::mad::mad:[/QUOTE]

kogos trzeba faworyzowac :eviltong: przeciez nie mozna wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...