Jump to content
Dogomania

Nękane psie dziecko- piękny Major, znalazł dom!Dziękujemy ElzieMilicz i Koss!


Agnieszka(Visenna)

Recommended Posts

  • Replies 297
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Przyjrzyj się jednak domkowi, czy oby pierwsze wrażenie nie jest mylne, ale to pisze tak na wszelki wypadek."

Będzie trochę trudno, bo ja mieszkam 50 km na północ od Wrocławia, a dom ma być przy niemieckiej granicy.:lol: Jednak mam nadzieje, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to znajdzie się jakaś dobra dogomaniacka dusza, która mieszka w pobliżu i sprawdzi ten dom.:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']"Przyjrzyj się jednak domkowi, czy oby pierwsze wrażenie nie jest mylne, ale to pisze tak na wszelki wypadek."

Będzie trochę trudno, bo ja mieszkam 50 km na północ od Wrocławia, a dom ma być przy niemieckiej granicy.:lol: Jednak mam nadzieje, że jeśli wszystko pójdzie dobrze to znajdzie się jakaś dobra dogomaniacka dusza, która mieszka w pobliżu i sprawdzi ten dom.:razz:[/quote]
Zapewne sprawdzi dokładnie, jakaś ciotka z okolic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No trzymajcie kciuki wszyscy bardzo mocno!!! Ten piesek jak się uda zamieszka z moimi rodzicami pod granicą niemiecką (dom z ogrodem). Może nie jesteśmy bogaci, ale kochamy zwierzęta i psy mamy od urodzenia - wszystkie rozpieszczone jak tylko się da..;-)

Link to comment
Share on other sites

zaczynam się zastanawiać nad tym, czy nie wziąść go do siebie jak rodzice zdecydują się na innego... ale trochę się boję, że sobie nie poradze.;-( nie mam domu z ogrodem, ba wogóle nie mam - wynajmuje mieszkanie z 4 osobami... współlokatorzy nie mają nic przeciwko żeby pojawił się pies, ale to niebyłnby chyba dla niego idealny dom..;-( ach..poczekamy, zobaczymy..;-)

Link to comment
Share on other sites

już napisałam elzie... niestety rodzice wybrali innego, a ja już nawet nie zastanawiam się nad adopcją Majora..;-( pod koniec miesiąca będę musiała się wyprowadzić, ponieważ właściciel sprzedaje mieszkanie, w którym teraz mieszkamy i nie wiem sama gdzie będę mieszkać i czy jak już znajdę jakiś kąt to czy zaakceptują psa...;-( więc niestety Major musi szukać dalej..;-( piękny piesek i mam nadzieje, że szybko go ktoś zaadoptuje..... przykro m i..;-(

Link to comment
Share on other sites

ELZA-"łon" jest ccudem,gdyby nie moja bliżniaczka to nie wiem .....chociaż mój Antonio Banderas- z zazdrości (sam jest ślicznym potworem!!!) pożarłby go "na od razu",a w srawie bliżniaczk to już jestem na granicy...i za moment-zabiorę sama ,dam do sterylki,hoteliku-opłacę(w tym oczywiście tkwi diabeł).......jedna do mnie :shake:i tu.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...