Jump to content
Dogomania

Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)


betty_labrador

Recommended Posts

[quote name='betty_labrador']sory ale kto tam umiescil fotki..:-o ...no nie ...wrrr[/QUOTE]

Jejciu, jaka dzieciniada :shake: Żal mi takich ludzi, u mnie kiedys ktoś dał zdjęcia Lisy na jakąś stronkę, napisałam, że to mój pies i zadzwonię na policję o naruszenie PA. Po 5 minutach nie było konta :evil_lol:
Może napisz do admina nk? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='betty_labrador']podejrzewam ze to ktos z dogomanii to zrobil, bo tylko tu dawalam to zdjecie co jest ustawione na główne w tamtym profilu. eh :(

[CENTER][B]Cherry dziekuje za informacje.[/B]
[/CENTER]
[/QUOTE]


Ale przecież nie tylko zalogowani mogą wchodzić do galerii :roll: Równie dobrze mógł to zrobić ktoś ''z zewnątrz'' ;) Tak czy inaczej, nie zazdroszczę sytuacji :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Ale przecież nie tylko zalogowani mogą wchodzić do galerii :roll: Równie dobrze mógł to zrobić ktoś ''z zewnątrz'' ;) Tak czy inaczej, nie zazdroszczę sytuacji :shake:[/QUOTE]

no tak, masz racje.. to bylo moje pierwsze skojarzenie.

[quote name='Eriu']No ja nie mogę ;), myślałam, że padnę, jak to zobaczyłam.
Tam przy profilu jest taki przycisk "zgłoś profil fikcyjny" może tym się uda to zaraportować?[/QUOTE]

W tym problem ze to "moje" konto nie jest profilem fikcyjnym. :/

Link to comment
Share on other sites

Uwaga ! ZAnam całą sytuację związaną z NK Toscy :multi: ! Bianka19 od lutego 2009r. cały czas zakłada jej konta .. :roll: . Ta co ma Cezara Westa, jej pies też ma nk .. Tosca wraca na nk za każdym razem, a po paru dniach lub tygodniach się usuwa i robi to na nowo .. wiem, bo sprawdzałam to, specjalnie założyłam konto moljego psa, aby to sprawdzić ! Fifi westie , też ma nk i wszystko mi 'wyśpiewała' i powiedziała na nk Cezarowi (bianka19) aby założył(a) konto dla Toscy (wiecie, tam psy gadają między sobą :-o) . Bianka19 powiedziała, że nie może, to założyła Kali Labradorce (treż ma dogo!) a chyba na drugi dzień zobaczyłam, że na tym koncie, co była Kala, jest Tosca i Tizzy .. :shake: . Nie chcę się w nic mieszać , ale mam nadzieję, że jakoś pomogłam .. :p .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']witaj, dziekuje,

etam, ciagle mam kaszel, dobija mnie juz to :/ ile mozna kaszlec i kaszlec. Moze do niedzieli wyzdrowieje.[/QUOTE]

Ouu .. współczucia :-( . Szybko zdrowiej :p .
No - dzieciom się nudzi ! Ja konto mojemu psu usunęłam, bo na co mi ono, skoro moim zadaniem było tylko rozwiązać w miarę możliwości sytuację z NK ?! -.-

Link to comment
Share on other sites

Matko kochana, niektórzy powinni się leczyć...
Ja w ogóle nie rozumiem, jak można brać fotki cudzego psa i podpisywać jakimiś bzdurami - a niektórzy mają nawet całe blogi i wirtualne hodowle z wirtualnymi szczeniakami - oczywiście wszystkie foty też kradzione - już niejedna osoba na dogo się zdziwiła jak znalazła bloga o swoich psach i ich wirtualnych miotach :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Matko kochana, niektórzy powinni się leczyć...
Ja w ogóle nie rozumiem, jak można brać fotki cudzego psa i podpisywać jakimiś bzdurami - a niektórzy mają nawet całe blogi i wirtualne hodowle z wirtualnymi szczeniakami - oczywiście wszystkie foty też kradzione - już niejedna osoba na dogo się zdziwiła jak znalazła bloga o swoich psach i ich wirtualnych miotach :p[/QUOTE]
Albo wirtualne schroniska, czy prowadzą wirtualne adopcje - a pieski oczywiście z śliczniusie.... To już nawet nie jest tylko żałosne czy chamskie....

Link to comment
Share on other sites

oh dziekuje wszystkim za pamiec i zyczenia noworoczne. :) my wczoraj z kolezanka popilysmy troche i padlysmy jak muchy po 2 jakos :P wstalysmy o 10. Poszlysmy z psami na spacer 1,5 godziny w sniegu :D
Z aparatu niestety zrezygnowalam bo tak sniezylo ze by mi aparat zasypalo :D

a teraz sostala szara rzeczywistosc... Remament!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAA :/ :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...