Jump to content
Dogomania

Wrocław- 2 letnia suczka, cocer spaniel szuka domu! ma dom!


gosikf & dogs

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam z Sisi dzis u lekarza, zbadal i powiedzial ze sunia jest zdrowa, odrobaczyl, ale nie zaszczepil ze wzgledu na planowana sterylizacje, radzil tez , aby przy okazji zabiegu wyrwac jej polamanego zeba ( chyba ja ktos bardzo mocno kopnął ) .....najgorsze jest to, ze to kieł , a one siedza bardzo głęboko ....w poniedzialek zadzwonie do chirurga umowic sie na sterylizacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Ja zaraz wpłacę... Ale wiele nie mogę ...:([/quote]
Bardzo dziekujemy:loveu: Niestety psow w potrzebie jest mnostwo a nasze oszczednosci zostaly wykorzystane i dlatego zwracamy sie z prosba o chociaz drobne wplaty aby moc dalej pomagac zwierzetom.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie znamy ceny jaka bedziemy musieli zaplacic za zabieg, dowiem sie jutro ale prawda jest taka , ze jaka by to nie byla kwota to jej nie mamy..........do tego wplywaja ciagle jakies zgloszenia na ktore musimy zareagowac, musimy tam [B]pojechac, zabrac i wyleczyc[/B] .....dzis dostalam kolejne .... :angryy:
..." w opolu koleś przywiazuje amstaffa do stolu i bije metalowym pretem , rodzina patologiczna, oni jeszcze maja latlerka........" :angryy::angryy::angryy:

We wtorek jedziemy po sunie , ktora mieszkala razem z Sisi, Owczarek Niemicki w wysokiej ciazy, bity i zastraszony, mieszkajacy przy budzie na lancuchu. ....juz wyczarowalismy super dom dla niej, ale bedziemy musieli ja tez wysterylizowac .:placz:

Link to comment
Share on other sites

No wiem, kochana wiem...... wiec to Cie zaiteresuje ... "w opolu koleś przywiazuje amstaffa do stolu i bije metalowym pretem , rodzina patologiczna, oni jeszcze maja latlerka........" :angryy::angryy::angryy:
Jedziemy tam w ta srode.......:mad:

Byla oglaszana nasza psinka, czekamy na wiesci....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monikita']a moze Andzia skusisz sie na 2,5 letniego rodowodowego bokser- śliczny szeroki w barach:evil_lol:, powod oddania niezgodnosc charakterów:shake:[/quote]

jak rozciągnę moje m albo zamienię je w końcu kiedyś na domek to będę myślala o powiększeniu mojego zoo - ale na razie muszę się poddać;)

jak będziecie coś wiedzialy o tym aście to wrzucę go na niebieskie....:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...