Jump to content
Dogomania

SHAR-PEI POMOCY!!!! ,grozi eutanazja! - Nord już w swoim domu !!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

NIKI LIDKA na forum bywa znakomity behawiorysta psi z duzymi osiagnieciami,szarpkow nie ma ,ale kilka beznadziejnych przypadkow do uspienia wyprowadzil na dobra droge -nick ma borsuk wiosenny -sprobuj napisac na PW do niego-podaj link do tematu Norda,powolaj sie na mnie,ja z kompem jestem na bakier:oops: typowy szkoleniowiec moze tylko zaszkodzic
pozdrawiam
ja na e-psach w temacie agresja tez mu napisze o problemie-niestety Jacek mieszka we Wrzesni i do Lublina pewnie nie przyjedzie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 983
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maciaszek']
Nikador, te wpłaty forum sharpków wędrują na konto kliniki?[/quote]
Oczywiście,że tak.
Niki-lidka prosiła o dane osób wpłacających,daty i kwoty,by wszystko dokładnie w klinice zaksięgowano,więc ludzie piszą mi pw a ja piszę maile do niej :razz:

Link to comment
Share on other sites

[U]Wydatki:[/U]
14,85 zł - Allegro wyróżnione
[B]Razem: 14,85 zł[/B]

[U]Wpływy:[/U]
15 zł - cegiełki z Allegro od Ilony M. :smile:
35 zł - cegiełki z Allegro od Joanny Ł. :smile:
10 zł - cegiełki z Allegro od Małgorzaty L. :smile:
10 zł - cegiełki z Allegro od Katarzyny S. :smile:
50 zł - cegiełki z Allegro od Jolanty i Dariusza W. :smile:
15 zł - cegiełki z Allegro od Magdy Dagmary D. :smile:
[B]Razem: 135 zł[/B]

[B]Razem: 120,15 zł :smile: :multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek'][U]Wydatki:[/U]
14,85 zł - Allegro wyróżnione
[B]Razem: 14,85 zł[/B]

[U]Wpływy:[/U]
15 zł - cegiełki z Allegro od Ilony M. :smile:
35 zł - cegiełki z Allegro od Joanny Ł. :smile:
10 zł - cegiełki z Allegro od Małgorzaty L. :smile:
10 zł - cegiełki z Allegro od Katarzyny S. :smile:
50 zł - cegiełki z Allegro od Jolanty i Dariusza W. :smile:
15 zł - cegiełki z Allegro od Magdy Dagmary D. :smile:
[B]Razem: 135 zł[/B]

[B]Razem: 120,15 zł :smile: :multi:[/B][/quote]
I jeszcze z moich bazarkow z drugie tyle bedzie..

Link to comment
Share on other sites

Według moich danych na koncie Nordzika od sharpeiowych cudownych ludzi powinno sie znaleźć [B]680zł[/B]!!!!!!Dziękujemy kochani :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Na moim bazarku na razie [B]85zł[/B],czyli razem [B]765zł:multi::multi::multi::multi::multi:[/B]

Link to comment
Share on other sites

moi drodzy...ja dokladne rozliczenie z kliniki dostane na koniec...zeskanuje i wkelej na watke...teraz jedynie telefonicznie mowia mi ile aktulanie wynosi koszt utrzymjania Norda i ile pieniazkow wplynelo,bo ja jestem w zamosciu i nie mam jak pojechac na miejsce...mariee mi wszytskiego pilnuje i spedzamy godziny na konsultacjach telefonicznych...rachunek za telefon tez wam wkleje hahaha...a dane osob ktore wplacaja, kwota i data potrzebne mi zeby przypilnowac by wszytsko w klinice bylo zaksiegowane na konto wlasnie Norda:)
wrocilam dopiero z pracy...jestem padnieta...jutro kolejny ciezki dzien...Nord nadal warczacy...jutro wyniki badan...

Link to comment
Share on other sites

moi drodzy sytuacja jest baaaardzo skomplikowana...
zaczelsymy z mariee "grzebac" w przeszlosci Norda i okazalo sie, ze to wysztko nie jest tak oczywiwste i proste jak nam sie wydawalo...
po pierwsze Nord nie zostal oddany przez swoich wlascicieli do schroniska (czyli ludzi na ktorych jest zarejestrowany w ZK) tylko przez osoby u ktorych przebywal od jakis 4 lat...nikt nie ma zadnej umowy adopcyjnej, wniosku o zrzeczeniu sie psa itp itd...po drugie prawny wlasciciel wyjechal i przebywa aktualnie gdzies na Śląsku...
podjecie jakiejkolwiek decyzji odnosnie Norda (wydanie do adopcji, uspienie,sprzedanie,oddanie do schroniska) tak naprawde zgodnie z prawem moze byc dokonane tylko przez tego pierwszego wlasciciela...
jak widzicie wszystko sie okropnie skomplikowalo...staramy sie wiec wyprostowac sytuacje prawną Norda(wisimy z mariee na telefonach-bedziemy niedlugo razem chodzic po Krakowskim Przedmiesciu i zbierac na oplacenie naszych rachunkow telefonicznych haha)...tymczasem Nord vel Ramzes bedzie caly czas w klinice w Lublinie...dzis beda wyniki, zobaczymy co mu tam dokladnie jest...przynajmniej fizycznie...

Link to comment
Share on other sites

wlasnie nie taka prosta jakby sie wydawalo...bo w przypadku psa bez rodowodu nikt nie jest w stanie dojsc kto jest pierwszym wlascicielem wiec w razie czego idzie sie do ostatniego znanego...w przypadku psa z rodowodem w razie np ucieczki Norda i pogryzienia kogos po tatuazu dojdzie sie do pierwszego wlasciciela...jesli on nie zrzekl sie psa pisemnie jest nadal wlascicielem...
moglabym oddac komus Norda i miec to "z glowy" ale to owszem moze byc z glowy...a moze cos sie kiedys stac ....znajdzie sie ktos zyczliwy kto zacznie grzebac w papierach i bedzie pytanie...dlaczego ja wydalam komus psa skoro nie jestem prawnym opiekunem? moze psa ukradlam?
i nie myslcie ze tak sie nie zdarza.....znam juz takie przypadki...prawo w Polsce jest tak zawile i ma tyle luk...ze terezba sie dokladnie zastanowic i zabepzieczyc na kazda ewentulanosc...poza tym zycie ne jest wcale takie proste i powody dla ktorych pies zostal oddany, osoby ktore psa oddaly...wszystko znacznie sie skomplikowalo...
w tej chwili musimy uregulowac kwetsie prawną Norda...do tego czasu on pozostanie w klinice....

EDIT:
Nord jest wyjatkowo trudnym psem (wielu szkoleniowcow go widzialo i kazdy ma taka opinie)a jego sytuacja jest wyjatkowo skomplikowana...
nie bede sie na forum publicznym rozpisywac na temat szczegolow tej sytuacji, bo zwyczajnie nie wypada wyciagac prywatnych spraw ludzi...
na razie nie spotkalysmy sie z zadna niezyczliwoscia lub brakiem wspolpracy wiec chcialybysmy uszanowac prywatne sprawy tych osob...
jedno jest pewne to wszystko potrwa....

Link to comment
Share on other sites

uzbrojcie sie wszyscy w cierpliwosc...wyatrczy, ze my z mariee juz sobie nerwow troche pozjadalysmy...
dotarlismy do pierwotnych wlascicieli, ktorzy nie mieli pojecia ze pies jest w schronisku...mariee teraz jest jak rzecznik Norda:):):)
jak juz wszytsko sie wyjasni napisze tutaj na watku odpowiedniego wyjasniajacego wszytsko posta...jak narazie nic wiecej pisac na ten temat nie bedziemy...bo nie mamy jak pisac na forum wiszac na telefonach:P
sytuacja na chwile obecna wyglada tak, ze Nord przechodzi badania w klinice..zajmiemy sie jego leczeniem (fizycznym)...i nie nadaje sie w zadnym wypadku do adopcji poki nie unormujemy jego sytuacji prawnej...wiec Nord siedzi w ciepelku w klinice i zajmuje sie powrotem do zdrowia a my z mariee zarywamy noce i gotujemy mozgi od myslenia:)
EDIT: a mnie wywala z pracy za ciagle gadanie przez telefon i siedzenie na necie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']
dotarlismy do pierwotnych wlascicieli, ktorzy nie mieli pojecia ze pies jest w schronisku...[/quote]
Dobrze a teraz skoro już wiedzą to co oni na to???

Wyadoptowałam kiedyś sunię,z papierami,czipem i bez pisemnej zgody właściciela,który zamiast do schronu przyprowadził ją do mnie.
Sorry ale Nord czekać nie może,kasa kiedyś się skończy i co wtedy?
Nie rozumiem też dlaczego nie szukać mu domu tymczasowego gdzie mógłby spokojnie socjalizować się na nowo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...