Jump to content
Dogomania

Sunia z tikami nerwowymi MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jusstyna85']Będą jakieś wieści o Niuni?[/quote]

Na pewno beda .
Niunia nazywa sie Dj. To imie nadano jej w Schronisku i pasuje idealnie do niej .Ona gdy siedzi ,kiwa glowka jak do rytmu i przytupuje prawa lapka :loveu:, jest po prostu swietna ,ale potrafi byc tez czortem .Miejmy nadzieje ze tych dziadkow u pani Ani nie sterroryzuje ,bo wtedy bedzie bieda .
Jesli sie znajdzie dom dla niej ,to rodzina bedzie miec naprawde wesolo z nia ,a innych ludzi co by chcieli zle komentowac jej Tiki ,tych mozna po prostu ignorowac .Te leki jej z pewnoscia pomagaja i miejmy nadzieje ,ze jej Tiki juz nigdy nie beda tak mocne .

Link to comment
Share on other sites

:loveu: wszystko dobrze!! Niunia bez problemu zaprzyjazniala sie ze staruszkami. ZAPRZYJAZNIONA jest z kotem KUBĄ, NIUNIA to kociara!:evil_lol:
Pani Ania twierdzi,ze musiala mieszkac juz z kotem;)

Jest pogodną sunią, tylko jest grymasna z jedzeniem i przemycaniem lekarstwa;)

I faktycznie jak chodzi czy biega to normalny psiak jedynie jak lezy czy spi to ma te nerwowe trzesienia.:shake: Jest milą i pogodną, kochaną, wdzieczną Niunią.:loveu:

p.S. to ze pies goni koty to naturalne jest i nie mozna mowic ze pies nie lubi kotow.;) Wiem co mowie-mam trzy psy i trzy koty;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niufek']Karme dostanie na pewno [/quote]

:loveu:Pani Ania bardzoo dziekuje za karme, szczegolnie dla staruszkow, bardzo jej to pomoze, bardzo!! Pani Ania to wspanialy Czlowiek, Aniol..gdyby miala mozliwosci finansowe napewno takich bidakow miala by kilka wiecej...

Juz zdjecia porobila tylko jakos je musi przeslac netem.

Trzeba pomyslec co ze strylka suni??:crazyeye: tam sa staruszki ale....natura to natura i w kojcu trzy duze psy( po doswiadczeniach dwa:placz:) wiec moze byc niezla jazda??:cool3:


Trzeba sie dowiedziec( od lekarzy co ja badali) czy sa przeciw wskazania przy jej stanie zdrowie, sterylkowe-narkoza itp.:shake: no i sfinansowaniu sterylki:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']:loveu:Pani Ania bardzoo dziekuje za karme, szczegolnie dla staruszkow, bardzo jej to pomoze, bardzo!! Pani Ania to wspanialy Czlowiek, Aniol..gdyby miala mozliwosci finansowe napewno takich bidakow miala by kilka wiecej...

Juz zdjecia porobila tylko jakos je musi przeslac netem.

Trzeba pomyslec co ze strylka suni??:crazyeye: tam sa staruszki ale....natura to natura i w kojcu trzy duze psy( po doswiadczeniach dwa:placz:) wiec moze byc niezla jazda??:cool3:


Trzeba sie dowiedziec( od lekarzy co ja badali) czy sa przeciw wskazania przy jej stanie zdrowie, sterylkowe-narkoza itp.:shake: no i sfinansowaniu sterylki:shake:[/quote]


Jesli chodzi o karme ,to bedziemy nadal dostarczac ;).
Co do sterylki ,to faktycznie jakos zapomnielismy wszyscy ,tak bylismy zajeci ratowaniem suni ,ale mamy czas bo ona po szczeniakach ,wiec nadrobimy to. Albo Dj przyjedzie na sterylke do Rudy Slaskiej ,albo sie zrobi w Krakowie , to jeszcze zobaczymy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']A będą jakieś zdjęcia?[/quote]


Czy to pytanie jest skierowane do mnie??
Ja mieszkam ponad 1000km od Krakowa , chyba nie oczekujesz odemnie ,ze pojade specjalnie by pare zdjec porobic .Do pomocy jestem bardzo chetna ,ale oczekiwac bym jechala 1000 km by zrobic pare zdjec ,to troszke za wiele .Obiecalam regularna dostawe karmy i slowa dotrzymuje .
Mam nadzieje ,ze Dj-Niunia sie podzieli puszkami z kumplami emerytami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...