Jump to content
Dogomania

GroziłaMu Amputacja Przednich Łap Ale Jest Sznsa Na Ich Ratowanie-Potrzebne Pieniądze


asiaf1

Recommended Posts

Wstyd sie przyznać, ale łza mi sie w oku zakręciła...Tyle wspanialych osob zgromadził ten nieszczęsliwy pies, zjednoczył, zapoznał, zmobiliziwał do dzieałania :placz:
BARDZO SIĘ CIESZĘ!
I wszystkim Wam bardzo dziekuję! A tacy młodzi ludzie, jak Marcin i jego raodzina, misiek-kurczak - no cóż, żeby było ich wiecej, świat byłby całkiem znośny :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo Was proszę, zajrzyjcie na watek Krzyczek, tam jest cicha, ukryta, długo juz trwajaca psia tragedia, zobaczcie zdjecia psów...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100669&page=119[/URL]

oraz ten, gdzie czara goryczy sie przelała i są pomysły na konkretne dzialania
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104517&page=24[/URL]
moze jeszcze jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Bardzo Was proszę, zajrzyjcie na watek Krzyczek, tam jest cicha, ukryta, długo juz trwajaca psia tragedia, zobaczcie zdjecia psów...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=100669&page=119[/URL]

oraz ten, gdzie czara goryczy sie przelała i są pomysły na konkretne dzialania
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104517&page=24[/URL]
moze jeszcze jakieś pomysły?[/quote]

O je.... Gdzie są ludzie tłumami chodzący co niedziela do kościoła wierzący w Boga i wszystko co stworzył? Przecież to jest jego dzieło świat i wszystko co na ni jes to dlaczego wiekszośc ludzi tego nie szanuje. Tylko kasa kasa kasa i własna dupa..... Dosłownie prawie wszędzie. Nawet u mnie w pracy....Pamietam hcialem zaliczke w sobote na weta dla Gratisa od szefowej to powiedziała, że ie ma czsu na głupoty a jak się dowiedziała o artykule w gazecie to namawiała mnie żeby wykorzystać to do reklamy firmy. No nóż się otwiera.

Pdaje linki na czaterii siedleckiej zainteresowała sie jedna osoba może jakis odzew będzie. Gdybym mógł wziął bym jeszcze pieska ale nie mam gdzie (24m2 mieszkania dla as kotka i psiaka).

Czasami myślę,że Gratis to Anioł jest taki cierpliwy i spokojny przy masażach zabiegach i to jego spojrzenie......Gdyby świat "zszedł na psy" nie byłoby tak źle...

Link to comment
Share on other sites

A czy próbowano dzwonić do programu na TVN24 PROSTO Z POLSKI.
Może tam spróbować?
tel.0-22 324 24 24, mail [email][email protected][/email]
Krzyczki, Chrcynne i setki innych schronisk.. kiedy wreszcie znajdzie sie ktoś, kto nie będzie w komitywie z ich właścicielami tylko dobierze sie im do tyłka i uwolni od cierpień te biedne zwierzęta...:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AśkaK']Dziś środa, trzymam kciuki![/quote]

Operacja jest w piatek wieczorem,
Bonus miał robione ekg-serce jak dzwon.
Niestety w moczu wyszły mu kryształki i wg p. Moniki powinien byc na diecie -niestety karma jest droga.
Poza tym gojenie ran idzie bardzo dobrze, mały jak chodzi to juz nie kuleje.
Najprawdopodobniej i poduszkę uda sie uratować.

Link to comment
Share on other sites

Uprzejmie donoszę, że Gratis miewa się świetnie. Doskonale sobie radzi - chodzi, niemal nie kuleje. Jest bardzo, bardzo grzeczny. Byłam pod wielkim wrażeniem, gdy wetka zmieniała mu opatrunki. Wystarczyło, że powiedziała: Gratisku, połóż się, daj łapki. I pies położył się grzecznie, ani drgnął, choć widać było, że się bał. Jest niesamowicie grzeczny kochany. To niezwykły pies, Marcin - zazdroszczę Ci go normalnie :loveu:.
Od środy Gratis ma w lecznicy koleżankę, naszą Majorkę ze schroniska w Ostrowi Mazowieckiej.
Jestem u niej częstym gościem, a więc Gratisa też odwiedzam. Czy Państwo winszują sobie jakieś zdjęcia? :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarcinCZ']Nareszcie w domu.Gratis ma operację nidlugo sę powinna skończyć i czekamy na telefon. Do tej pory wszytsko jest ok. zaczęli operować już drugą łapkę i za godzinę może będzie wiadomo coś wiecej.[/quote]
Oby było dobrze!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiaf1'][B]Z radością chciałabym poinformować, że na moje konto wpłynęło aż 1500 PLN od Cyganka na leczenie Gratisa:multi::multi::multi:

Ogromnie dziękujemy za te pieniądze.
Bez nich byłoby bardzo ciężko uzbierać potrzebną kwotę za całe leczenie.

Do tego mamy skromne ok.100 pln z rzeczy, które wystawiłam na bazarku , więc w sumie jest już 1600.:multi:


[/B][/quote]

jak weszłam na ten wątek...pierwsze to: szok, trzeba przecież psa uśpić, bo jak on będzie żyl bez przednich lap:-(
potem czytam dalej - przecudowny czlowiek się nim zaopiekował, drugi przecudowny czlowiek dał pieniążki, żeby psina mogła prawie normalnie żyć, dziewczyny znalazły super weta....no po prostu łzy lecą mi po policzkach:placz::placz::placz:

JESTESCIE CUDOWNI!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...