Jump to content
Dogomania

sredniaka na olbrzyma zamienie.....


jo_ann

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Animacja']co Wy tam wiecie o zyciu ;) średniak to miłe spokojne i nieklopotliwe zwierzątko:)
....ale jak sie do sredniaka doda miniatury i maliniaka to jest to :diabloti:[/QUOTE]

To efekty nadmiaru wrazen, to powyzsze stwierdzenie.Nie wierzcie tej kolezance ona jest zmanipulowana :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']Ależ nieeee, wszystko O.K., tak zachowuje się przeciętny "średniak ze wspomaganiem".
:lol: :evil_lol:[/QUOTE]

Nieee ,nie chce mi sie wierzyc ,on tylko tak udaje :diabloti:
A ja tam nie kocham juz sredniakow , kocham teraz australian cattledogi ,bo dzis takiego widzialam ,prawie glaskalam ( za szybko sie poruszal ten piesek) i sie zakochalam.To ide dalej o nich czytac.Maja ten blysk w oku .Moze sa zabawniejsze niz sznaucery ? Jak myslicie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Berek']Linieją...

:lol:

I jeden taki odgryzł u swojego hodowcy werandę od domu.
:evil_lol:
No naprawdę.[/QUOTE]

Nooo z pewnoscia maja wady :evil_lol::evil_lol:
ale czuje w nich wyzwanie :-) no i ten blysk w oku .Poprzygladam sie tym pieskom,znalazlam ich forum wiec zaraz bede wiedziala jak tam z nimi jest naprawde :-)

Link to comment
Share on other sites

Oj nie marudźcie, koleżanko. Zębnie odpiłował, zębnie.
:lol:

Co prawda moj osobisty sznaucer marki suka w młodosci swej bujnej odłączył starannie boazerię od sciany.

A ON uzytek mojej kolezanki wygryzl w przedpokoju wieszak na kapelusze zatopiony (jakoby na amen) w betonie.
Okazalo się że nie bylo to na amen. :lol:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, ze sie czepiam:evil_lol:

a jesli o demolkach mowa-czy taka sklonnosc np do usuwania boazerii zniknela po zniknieciu boazerii czy ciagnela sie dalej?:diabloti:

F mi wlasnie ksiedza przegonil spod drzwi... wiedzialam, ze on diable jest:diabloti: smieszna sprawa, bo mu mowie/ksiedzu;)/, ze ja tu nowa jestem i nie mam warunkow na wizyte:lol: no to ksiadz wyskoczyl z pytaniem, gdzie mamy nasza kaplice?! mowie, ze nie wiem. no to mi mowi, ze trzeba wałem isc... to mnie olsnilo, ze wiem, bo tak codziennie spacerujemy:lol: dziwnie spojrzal, chyba mamy minusa:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo_ann'], ze trzeba wałem isc... to mnie olsnilo, ze wiem, bo tak codziennie spacerujemy:lol: dziwnie spojrzal, chyba mamy minusa:lol:[/QUOTE]

Apage ! Apage! jestes stracona ,pogrozona :evil_lol:
A mala demolka to jest to :-) Jest przynajmniej o czym gadac na starosc .Zreszta sredniaki maja male paszcze i co to za zniszczenia.Toro to dopiero niszczyl :-) z ta swoja wielgachna geba :-)

Link to comment
Share on other sites

Co prawda to bardziej o olbrzymach i średniaczkach, ale... :diabloti:
Moja miniaturka też kilka razy w młodzieżowym wieku pokazała, że jej ząbki lubią ludzkie zabawki itd... :diabloti: Dokonała paru zniszczeń, które wtedy wydawały nam się ogromne(lalka barbie sąsiadki, but, itd...), ale zmieniliśmy zdanie kiedy uciekł nam chomik i.... zjadł bolerko od sukienki mojej mamy, którą przywiozła z Grecji i z którą miała wiele pięknych wspomnień...:evil_lol: Jakby tego było mało w trakcie prania przegryzł wąż odpływowy od pralki... :evil_lol: po czym wrócił przemoczony do klatki i udawał, że to nie on :diabloti: Oj tak - jak widać wielkość nie ma wcale takiego wpływu na ogrom zniszczenia :diabloti: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mały przykład co może czarny średniak (6 miesięczna sunia:diabloti:)

[IMG]http://www.postimage.org/aV__7_9.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.postimage.org/Pq4kO10.jpg[/IMG]

[img]http://www.postimage.org/aV100eQ9.jpg[/img]

jak się nudzi w domu. :mad:

Ta kanapa już w tym domu nie mieszka :placz: .

Na szczęście Margot (bo to ona tak szalała) już z tego wyrosła, choć czasem jak jej coś w oku błyśnie to aż strach :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Nieee ,nie chce mi sie wierzyc ,on tylko tak udaje :diabloti:
A ja tam nie kocham juz sredniakow , kocham teraz australian cattledogi ,bo dzis takiego widzialam ,prawie glaskalam ( za szybko sie poruszal ten piesek) i sie zakochalam.To ide dalej o nich czytac.Maja ten blysk w oku .Moze sa zabawniejsze niz sznaucery ? Jak myslicie ?[/quote]
Odpowiem jednym słowemi, wiesz że możesz mi zaufac :)---- NIE.... ! Omiń je i idź dalej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Animacja']Odpowiem jednym słowemi, wiesz że możesz mi zaufac :)---- NIE.... ! Omiń je i idź dalej :loveu:[/QUOTE]

No powalilas mnie ! Ale skoro tak mowisz ...a takie sa sliczne....
Poslalam Ci PW na GDS a Ty milczysz .Posle Ci smsa - moz eto Cie ruszy :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...