Jump to content
Dogomania

Maleńka Kora- Babcia z Krzyczek - Ma dom!!


AniaB

Recommended Posts

Ja tez trzymam mocno kciuki i ciesze się bardzo, że maleńka znalazła Dom!

Kochani - a czy ktos z Was nie wie przypadkiem czy sunia, szczeniaczek pod opieka Kiwi nadal szuka domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=105445[/URL]

Mam dla Niej świetny Dom, u moich przyjaciółki, ale nie udało mi się skontaktowac od wczoraj z Kiwi. A skoro pojechała odwieźć Korę do domu, to pewnie jeszcze przez jakiś czas nie uda się Jej tu złapać.

Może coś wiecie albo macie numer telefonu do Kiwi?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kiwi']wszytsko w porzadku, niestety nei mam czasu napisac wiecej[/quote]
No ładnie, to ja tu od rana zaglądam, a tu.... :mad::mad::mad:;)

[quote name='kiwi']
ale super wrazenie zrobila na nas szczegolnie pani kory :)[/quote]
No ale za tą informację należą się...:loveu::loveu::loveu:

Tyko więcej szczegółów... proszę...:oops:

Link to comment
Share on other sites

Kiwuś:loveu::loveu::loveu: dzięki, dzięki za wieści...
Coś w tym jest, że każdy psiak ma gdzieś swojego ukochanego Pana czy Panią, ale czasem tak trudno się spotkać... no i nie wszyscy potencjalni właściciele chcą brać na siebie odpowiedzialność za zwierzaka...
Z każdej reklamy Dzisiejszy Świat do nas krzyczy, że nam ludziom się wszystko należy, a my i nasze potrzeby jesteśmy najważniejsi...
Tak więc wielu z nas pogubiło się w tej pogoni za zaspokajaniem swoich zachcianek...
a gdzie prawdziwe szczęście, prawdziwa miłość, prawdziwa przyjaźń...
Psia miłość do ukochanego Pana jest tak bliska ideału, ale by móc się nią cieszyć trzeba się czasem poświęcić i zrezygnować z czegoś dla dobra futrzaka...
Nie mniej to poświęcenie nasz mały przyjaciel zrekompensuje nam wielokrotnie:loveu:...

Link to comment
Share on other sites

AMIGA:loveu:, czy z przytulaniem czy bez najważniejsza jest miłość;),
a na jej brak ze strony Bonuska naprawdę nie powinnaś narzekać:mad:... toż on w Ciebie wpatrzony jak w obrazek:loveu:, a że trochę niedotykalski... cóż ten typ tak ma:diabloti:...

A Maleńka:loveu: stworzona do brania na rączki,
to jak tu się powstrzymać:roll:...

Link to comment
Share on other sites

nie umiałam znaleść więcej informacji na temat pęcherza maleńkiej. Ale jestem zainteresowana, bo...mam podobny przypadek i tez z K.

Czy te tabletki na chory pęcherz cos pomogly? I jak zbadać czy ma chory pęcherz, czy można dać tabletki bo straaaaaaasznie dużo siusia?

dzieki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...