Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

[quote name='_ogonek_']Szkoda że nie ma innych zdjęć, ale ostatnio widziałam suńkę młodą, taką właśnie benkopodobną, bardzo brudną w Bielawie w okolicach kościoła, tego obok Sowy, gdzie Edyta mieszka ;)[/QUOTE]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi6270/55a838e3001336974feca33f/sdc18075[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi3047/6ee42191001a9c124feca624/sdc18161[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi16890/20b9674c0013a2624feca624/sdc18162[/IMG]

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

Boziu kochana :(
Adusia, suni nie widziałam ale widziałam na drodze z Bwy do DDZ psa, brudnego, zakołtunionego, widoczna obroża - ktory kompletnie nie wiedział jak sie zachowac na ulicy...albo żył gdzies na łancuchu na działkach, albo na jakiejs gospodarce...
nie wiem co sie z nim stało :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Boziu kochana :(
Adusia, suni nie widziałam ale widziałam na drodze z Bwy do DDZ psa, brudnego, zakołtunionego, widoczna obroża - ktory kompletnie nie wiedział jak sie zachowac na ulicy...albo żył gdzies na łancuchu na działkach, albo na jakiejs gospodarce...
nie wiem co sie z nim stało :([/QUOTE]

ktos pewnie jego zgubil:(
moze trafi do nas

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']to jest nasza sliczna ....a zgadnijcie ktora:)
Kasiu,Szila bedzie tęsknic za Toba
i Haciko
Borysek
Selena
Hera
Bielik
i my tez
pamitaj o nas i naszych psiakach
ja bede wysylac fotki
a Ty ogloszenia bedziesz tworzyc najpiekniejsze:)
i w sobote Twoja Lalka musi byc przez Ciebie do domku wyprawiona
ok?
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi5535/e03e386a000b796c4feb396b/sdc18126[/IMG]
ale kwiaty sa dla Kasi
[IMG]http://radiopromyczek.com.pl/wp-content/upload/kwiaty.jpg[/IMG]

psiaki dziekuja za serce i czas:)[/QUOTE]

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa, naprawdę :)
Ja też będę bardzo, ale to bardzo tęsknić za psiakami i spacerkami (chociaż czasem już mnie nieźle nogi bolały ;))
Mam nadzieję, że jak najwięcej znajdzie domy, a nawet jak nie, to przynajmniej nie muszę się martwić, że nikt o nie nie dba w schronisku :)
Jak przyjadę czasem do Dzierżoniowa, to na pewno wpadnę w odwiedziny... i na spacerki :)
W sobotę też mam nadzieję, że będę, bo jak mama każe mi jakieś pudełka pakować to... :mad:
A ogłoszenia będę robić cały czas ( a przynajmniej do października, bo potem to studia...:))

Link to comment
Share on other sites

Znowu napisała Pani w sprawie Lali

"[FONT=arial]Witam[/FONT][FONT=arial]Chcialabym zaczerpnac informacji na temat adopcji suni :) jaki jest proces? czy trzeba zabrac ze soba jakies specjalne dokumenty ?[/FONT]
[FONT=arial]Pozdrawiam"

co mam, odpisać, wydaje mi się , że dowód, ale coś więcej?
i może coś o tym "procesie" żebym mogła dać Pani jakieś informacje :)

Pomóżcie :)[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Pani S.....a z DBC napisała do mnei prośbę o znalezienie domow TYMCZASOWYCH dla jej psiakow, do 10 lipca....potem idzie do szpitala.
Schronisko odpada bo to kanapowce...

Szkoda, że nie miala takich skrupółow gdy oddawała kanapowa białą Lalę(?) nie wiem czy dobrze imie zapamiętalam. To byla jej suka, z domu i ona mogla trafić na boksy ogolne...
****, sa rowni i rowniejsi

Link to comment
Share on other sites

Oj tak, będzie Nam Cię Kasia brakowało... i to bardzo! Psiaki tez na pewno będą tęskniły..
Ale tak juz jest...Zyczę Ci powodzenia na nowej drodze, dostania sie do wymarzonej szkoly, abyś została wspaniałym weterynarzem i zawsze mogła pomagać psiakom! No i odwiedzaj Nas jak tylko bedziesz mogla! ; ) ;***

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milka10']Oj tak, będzie Nam Cię Kasia brakowało... i to bardzo! Psiaki tez na pewno będą tęskniły..
Ale tak juz jest...Zyczę Ci powodzenia na nowej drodze, dostania sie do wymarzonej szkoly, abyś została wspaniałym weterynarzem i zawsze mogła pomagać psiakom! No i odwiedzaj Nas jak tylko bedziesz mogla! ; ) ;***[/QUOTE]

TAKI WETRYNARZ TO SKARB
wiesz,Kasiu ze ja znam takiego
Ty bedziesz nastepna:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Pani S.....a z DBC napisała do mnei prośbę o znalezienie domow TYMCZASOWYCH dla jej psiakow, do 10 lipca....potem idzie do szpitala.
Schronisko odpada bo to kanapowce...

Szkoda, że nie miala takich skrupółow gdy oddawała kanapowa białą Lalę(?) nie wiem czy dobrze imie zapamiętalam. To byla jej suka, z domu i ona mogla trafić na boksy ogolne...
****, sa rowni i rowniejsi[/QUOTE]

kanapowce z posikanych,brudnych i smierdzacych łozek i pokoi
ale niech jej bedzie.
Lala jest kanapowcem i ma najlepszy domek na swiecie
sorry
ja nie pomoge
nie mam juz nawet pomyslu na to wszystko:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milka10']Oj tak, będzie Nam Cię Kasia brakowało... i to bardzo! Psiaki tez na pewno będą tęskniły..
Ale tak juz jest...Zyczę Ci powodzenia na nowej drodze, dostania sie do wymarzonej szkoly, abyś została wspaniałym weterynarzem i zawsze mogła pomagać psiakom! No i odwiedzaj Nas jak tylko bedziesz mogla! ; ) ;***[/QUOTE]

Dzięki Milka, dzisiaj odebrałam wyniki z matury i myślę, że się dostanę na te weterynarię :)

[quote name='giselle4']kanapowce z posikanych,brudnych i smierdzacych łozek i pokoi
ale niech jej bedzie.
Lala jest kanapowcem i ma najlepszy domek na swiecie
sorry
ja nie pomoge
nie mam juz nawet pomyslu na to wszystko:([/QUOTE]

Ehh, ludzie czasami nabiorą sobie psów, a potem nie mają co z nimi zrobić,
wiem, że są różne sytuacje, no ale ... ;/

[quote name='basia34']Ja nie wypowiadam sie na ten temat .Kasiu malutka w domku i Kuna rowniez.Mysle ze jutro jeszcze bedziesz.[/QUOTE]

Czytałam że Mała w domu, bardzo się cieszę :)
Jutro myślę, że będę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia34']No to Kasiu ja Tobie wszystkiego najlepszego zycze ,i wiesz ze bedzie Nam Ciebie brakowac.Wiem ze bedziemy w kontakcie .Do domku poszla lala i Bruno.[/QUOTE]
nie zdemolowala mi pokoju?:)
ciesze sie BASIU
Brunko juz sie wysiedzial i czas na niego
a psotka -cyrkowka tez dobrze ze w chacie

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiass']I jak tam szczeniorki, któryś już poszedł do domku :)?[/QUOTE]
ten spryciarz ruchliwy
a tak cisza
a wlasciwie
nastepne szczeniaki sa ...:(
Boksia w schronie
jest nowy rotek i astek
Kokunia jeszcze sie nie oszczenila
ale to lada dzien i ta pani ja zabierze.
Moze w piatek Edytka odwiezia Hacziko do domku
-Wałbrzych:)
Paloma juz prawie mi ufa
a ten piesek z wypadku
juz staje na łapke...i tez ma juz zaklepany domek.
Edytka jutro zrobi
temu czarnemu z wypadku fotki
to moze tez znajdzie chatke...dziekuje ze jestes z nami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...