Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

[quote name='_ogonek_']Nie, nie wystarczy kiedy inni "mieszacze" chcą zniszczyć coś pięknego i cennego, a co namieszałam to moje i wystarczy mi że muszę żyć ze świadomością bezsensownej utraty jednego istnienia. A jak mi mówiła pewna mądra osoba, pewne rzeczy trudno było przewidzieć, może i nie do końca, ale...

Bo mam 15 lat to nie mam prawa głosu? Informacje jakie posiadam są poparte źródłem i przykładami. Nie jestem idiotką i tak mnie proszę nie traktować.
A Robert i tak prosi o spotkanie z wyżej wymienioną panią, bo pewne rzeczy pora wyjaśnić.

A uderzanie juz w artystów jest beznadziejne. Każdy ma prawo tworzyć to co mu się podoba. Też nie jestem wielbicielem muzyki punkowej, ale szanuję ludzi, którzy ją tworzą.

Wszystko to, co dzieje się na przełomie ostatnich lat jest bez sensu. Moim zdaniem ta wojna jest do zakończenia, wystarczą dobre chęci, zależy tylko czy każdy się nimi wykaże...[/QUOTE]

kiedy te rzeczy sie działy Ty bylas dzieckiem w kolebce
wiec Twoje zabieranie głosu
bo jedna pani drugiej pani powiedziała cos na ucho jest co najmniej smieszne.
Przykro mi ale nie sprostam prosbie pana Roberta nawet przekazanej przez ,,niewinne dziecko,,
i cytujac Twoja wypowiedz
[B],,Informacje jakie posiadam są poparte źródłem i przykładami,,
zaraz te wszystkie informacje i przykłady wydrukuje abym miala na papierze.

[/B]Panie Robercie
jezeli czuje sie pan przez moja skomną osobę szkalowany
osmieszany czy pomowiony
mozemy sie spotkac tylko w jednym miejscu
[B]Dzierzoniow
ul.Swidnicka
Sąd

i jeszcze raz cytat
[/B]Wszystko to, co dzieje się na przełomie ostatnich lat jest bez sensu. Moim zdaniem ta wojna jest do zakończenia, wystarczą dobre chęci, zależy tylko czy każdy się nimi wykaże...[/

naszym zdaniem tez i juz wykazalismy pare razy dobrą wole[kiedy Wasze psy trafiały do nas zostajecie poinforowani i nie jest to napisane na forum dogomii i kiedy wysylamy do Was ludzi bo chcą kotka czy szczeniaka i kiedy nie mozecie odnalezc po chipie swojego pieska mimo ze to Wasz chip ]
ale wyciągnięta reka została kolejny raz opluta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']
Napisal tez cos o artystach....
bo za takich sie uwazacie[/QUOTE]

Aż nie mogłam wytrzymać musiałam się zarejestrować na forum, czytając te wszystkie kłamstwa , gubienie się we własnych słowach aż coś mnie trafia . A przecież najważniejsze są zwierzęta .
Patrząc całkowicie obiektywnie jeżeli chodzi o tą całą kłótnię powiem tylko tyle Schronisko Azyl perfidnie chce zbluzgać , obrzucić jak najgorsza renomą zespół który współorganizował Azor Punk Rock Festiwal 2012 . Co dla mnie jest bardzo dużym szokiem ! . Zamiast cieszyć sie ,że psy będą miały co jeść < bo to tu jest najważniejsze> . Zaraz pewnie jedna Pani się przyczepi dlaczego pisze ,że "kłamstwa" . Patrząc już tylko na jedną rzecz
"[B]18szt koców, poduszek, reczników
[/B]za te dary
nie płaciliscie wiec nie zostały ujęte " ale własnie dlaczego nie zostały ujęte ? w końcu to też były dary , ludzie przynosili co mogli .
Następnie patrzac na skan z listy , ilość puszek sie nie zgadza . Z tego co pisze Kazik również została zakupiona karma <60 kg> Dlaczego TEGO nie ma na zdjęciach ?

Dla mnie to jest chore , bo ludzie którzy chcieli zrobić coś dobrego , pomóc <gdzie oni NIC a NIC za to nie mają ; jedynie radość ,że mogli pomóc> zostali tak zgnojeni .

Mam nadzieję , że kolejna edycja Azor Punk Rock Festiwalu się odbędzie i "artyści" się nie poddadzą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziorr']Aż nie mogłam wytrzymać musiałam się zarejestrować na forum, czytając te wszystkie kłamstwa , gubienie się we własnych słowach aż coś mnie trafia . A przecież najważniejsze są zwierzęta .
Patrząc całkowicie obiektywnie jeżeli chodzi o tą całą kłótnię powiem tylko tyle Schronisko Azyl perfidnie chce zbluzgać , obrzucić jak najgorsza renomą zespół który współorganizował Azor Punk Rock Festiwal 2012 . Co dla mnie jest bardzo dużym szokiem ! . Zamiast cieszyć sie ,że psy będą miały co jeść < bo to tu jest najważniejsze> . Zaraz pewnie jedna Pani się przyczepi dlaczego pisze ,że "kłamstwa" . Patrząc już tylko na jedną rzecz
"[B]18szt koców, poduszek, reczników
[/B]za te dary
nie płaciliscie wiec nie zostały ujęte " ale własnie dlaczego nie zostały ujęte ? w końcu to też były dary , ludzie przynosili co mogli .
Następnie patrzac na skan z listy , ilość puszek sie nie zgadza . Z tego co pisze Kazik również została zakupiona karma <60 kg> Dlaczego TEGO nie ma na zdjęciach ?

Dla mnie to jest chore , bo ludzie którzy chcieli zrobić coś dobrego , pomóc <gdzie oni NIC a NIC za to nie mają ; jedynie radość ,że mogli pomóc> zostali tak zgnojeni .

Mam nadzieję , że kolejna edycja Azor Punk Rock Festiwalu się odbędzie i "artyści" się nie poddadzą .[/QUOTE]

dla mnie tez

a wystarczy dla jasnosci wkleic Wasz wykaz darow
rachunek za zakupy dla schroniska Azyl na sume-400zl zgodnym z wykazem
i wstawic te własnie bluzgi ktorymi zespól obrzucil wolontariuszy
Czy to nie obrazuje prawdziwego obrazu calej zadymy?


juz mam te maile
i az sie boje myslec o wstawieniu ich
ale Kazik wstawił bez zgody autora
wiec i my posuniemy sie do tego.

mail od Kazika[INDENT][FONT=Arial][B][FONT=Calibri][SIZE=3]Witam.[/SIZE][/FONT][/B]
[/FONT]

[/INDENT]
[B]Widzę, że się strasznie rozpisaliście na temat darów więc może ja powiem też coś o Was, "wolontariuszach z Azylu", pytałem się wielu osób na temat Waszej pomocy podczas imprezy i wszyscy robili wielkie oczy i mówią ze nikogo nie było kto cokolwiek oferował od siebie i ja też sonie nie przypominam. Jesteście żałośni pisząc np, my dostaliśmy to a inni coś lepszego, Uciechów dostał co dostał, dzwoniłem osobiście i pytałem co potrzeba, wy powiedzieliście, że bez różnicy. A co do pieniędzy które rzekomo w uciechowie dostają na psy, wy tak samo dostajecie taka kasę tylko, że wy "wolontariusze" może nie wiecie nawet o tym.
Co do karmy którą otrzymaliście np z UE. Gotujecie podobno żarcie psiakom, ktoś przyniósł to na koncert to dostaliście,[COLOR=#800080] szampon dostaliśmy w zoologicznym w Świdnicy od waszych przyjaciół, wnioskuje, że od waszych bo wszędzie były podziękowania od azylu[/COLOR]. Ja tak wam źle to możecie mi przywieść i oddać co dostaliście inni na pewno się ucieszą...

PS. A co do funkcjonowania waszego schroniska to nie komentuję tego bo słyszałem piąte przez dziesiąte a płoty to nie moja specjalność.

Dziękuje za zainteresowanie moją osobą, i POMYSŁODAWCY i organizatorem zaplecza muzycznego. Wiem już ze za rok będę musiał się 2 razy zastanowić zanim znajdę schronisko, albo zagram dla jakiegoś z Warszawy.

Pozdrawiam
[/B]Jesteście ***** żałośni, anonimowi wolontariusze i mordą wyszczekaną. Na szczęście mamy podpisaną listę rzeczy które do was trafiły.
A pozdrowienia od sklepu Kubuś ze świdnicy który doradzał nam co do darów dla was.

NARA i do zobaczenia "cyber wolontariusze"


[B]wygwiazdokane to slowo potocznie uzywane w rynsztoku[/B]

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

Ja w dalszym ciągu nie rozumiem , dlaczego jest pani tak cięta na <jak to pani ujęła> tych artystów ?

Mam tylko pytanie , które chciałabym żeby zostało wyjaśnione , dlaczego na zdjęciach nie ma wszystkich : puszek , koców , worków z karmą. Bo perfidnie z tej listy wynika , że było więcej puszek .

Edited by Madziorr
Link to comment
Share on other sites

Chcecie wulgarne meile ode mnie? no to proszę bardzo:

Kazik141

Witam.
Widzę, że się strasznie rozpisaliście na temat darów więc może ja powiem też coś o Was, "wolontariuszach z Azylu", pytałem się wielu osób na temat Waszej pomocy podczas imprezy i wszyscy robili wielkie oczy i mówią ze nikogo nie było kto cokolwiek oferował od siebie i ja też sonie nie przypominam. Jesteście żałośni pisząc np, my dostaliśmy to a inni coś lepszego, Uciechów dostał co dostał, dzwoniłem osobiście i pytałem co potrzeba, wy powiedzieliście, że bez różnicy. A co do pieniędzy które rzekomo w uciechowie dostają na psy, wy tak samo dostajecie taka kasę tylko, że wy "wolontariusze" może nie wiecie nawet o tym.
Co do karmy którą otrzymaliście np z UE. Gotujecie podobno żarcie psiakom, ktoś przyniósł to na koncert to dostaliście, szampon dostaliśmy w zoologicznym w Świdnicy od waszych przyjaciół, wnioskuje, że od waszych bo wszędzie były podziękowania od azylu. Ja tak wam źle to możecie mi przywieść i oddać co dostaliście inni na pewno się ucieszą...
PS. A co do funkcjonowania waszego schroniska to nie komentuję tego bo słyszałem piąte przez dziesiąte a płoty to nie moja specjalność.
Dziękuje za zainteresowanie moją osobą, i POMYSŁODAWCY i organizatorem zaplecza muzycznego. Wiem już ze za rok będę musiał się 2 razy zastanowić zanim znajdę schronisko, albo zagram dla jakiegoś z Warszawy.
Pozdrawiam


[TABLE="class: cf gJ"]
[TR="class: acZ"]
[TD="class: gF gK"][TABLE="class: cf ix"]
[TR]
[TD][email protected]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[TD="class: gH"]21.07 (1 dzień temu)[IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG]

[/TD]
[TD="class: gH"][/TD]
[TD="class: gH acX"][IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG]
[IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG]
[/TD]
[/TR]
[TR="class: acZ xD"]
[TD="colspan: 3"][TABLE="class: cf adz"]
[TR]
[TD="class: ady"]do mnie
[IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[FONT=Arial][SIZE=2]taka odpowiedz to tez odpowiedz[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]wszystko w podziekowaniach z cytatami z poczty elekronicznej[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]dziekujemy tak Was kole w oczy ze mamy zaprzyjaznione sklepy w Swidnicy ...bo wszyscy artysci to.....Kazik[/SIZE][/FONT]



Kazik141

Pozdrawiam oszustów, i dziękuję za pomówienia, da nam to tylko pozytywnego kopa do działania, wyraźnie jesteście tak tępi, że sami nie wiecie co robicie, sami wpadliście w dół który sobie wykopaliście...

Odpiszcie szuje czy wiecie o czym mówię.

Wy cytujecie Staszewskiego a ja... GaGa/ZŻ "Rewolucja świadomości" wy chyba nie jesteście świadomi swoich słów.

Mimo wszystko pozdrawiam...SZUJE!!!



Tak mnie zastanawia z kąt macie taka informacje, że do uciechowa trafiły wszystkie dary a do was miały trafić zakupione ze zbiórki. Coś takiego nie mogło mieć miejsca gdyż całość była podzielona na dwie równe części lub niewiele odbiegające od siebie ilościowo. Gdybyście zadzwonili wszystko było by jasne ale nie wszechmożny i biedny Azyl rozpętuje wojnę na to ją macie. Tak jak już mówiłem, zadzwońcie kiedy mam przyjechać po odbiór całości przekazanych rzeczy, po weekendzie będę się dowiadywał gdzie są schroniska dla zwierzaków a nie banda matołów, która prowadzi jakąś popiepszoną politykę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia34']Kasiu bardzo Ciebie prosze zrob ogloszenia Herze ,bo pan nie przyjechal i nie mam od Niego telefonu ,wiec oglaszaj Ja.[/QUOTE]

Właśnie miałam pytać o Herę, pan naprawdę nie przyjechał?
Bo wydawał się taki zdecydowany i sama słyszałam jak prosił, żeby nikomu nie oddawać jej, szkoda...
Ogłoszenia oczywiście zrobię, tylko zdjęć nie mam, ale zapytam Mileny, może ona ma to mi podeśle ;)
Ile ona może mieć lat, 3 ?

[quote name='giselle4']ciotki
czy ktoras widziała bazarek ogloszeniowy?
potrzebujemy oglosic pare psiakow:)
please[/QUOTE]

Ja mogę trochę ogłoszeń wziąć, tylko nie bardzo wiem które psiaki i nie mam zdjęć :)
Jutro zrobię dla Hery, dajcie znać które potem :)

Link to comment
Share on other sites

[B]"wygwiazdokane to slowo potocznie uzywane w rynsztoku "
[/B]Przepraszam a czy GISELLE4 bys się nie zdenerwowała , jeżeli ktoś by rzucał fałszywe oszczerstwa w Twoim kierunku ?
Puściły nerwy zdarza się wszystkim . [B][FONT=Arial][SIZE=2]"bo wszyscy artysci to.." [/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=2]z chęcią się dowiem kim są wszyscy artyści ? - troche wcześniej była mowa że to nie jest najazd na zespół , a teraz widać całkiem co innego .

- W dalszym ciągu będę bronic ludzi którzy organizowali Azora .A wolontariuszy Azylu proszę o przeczytanie wszystkich swoich wypowiedzi jeszcze raz , może W KOŃCU zobaczycie jak sie plątacie we własnych słowach . Pozdrawiam
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

widzę, że wojenny topór między schroniskami nigdy nie zostanie zakopany..
szkoda tylko, że kłócą się ze sobą tak wspaniali ludzie, którzy łącząc swoje siły mogliby pomoc jeszcze większej ilości zwierząt.

Pani Grażynko, trzeba się liczyć z tym, że to co działo się w Azylu przed kilku laty będzie wisiało nad nim jeszcze przez bardzo długo i ludzie będą dalej mówić źle. Gdybym np. dowiedziała się o reaktywacji 'pensjonatu dla psów' w Dobrocinie nie ukrywałabym swojego braku zaufania a wręcz uprzedzenia do tego miejsca- taka ludzka natura.

Bardzo niefajnie, że dary zostały podzielone nierówno ale domyślam się, że schroniska nie miały na to wpływu, więc atakowanie się nawzajem i obrzucanie błotem nie pomaga sytuacji a może sie skończyć bezsensowną szarpaniną po sądach.

Nie mnie to oceniać jaką osobą Pan Robert był 9 lat temu w Azylu bo jak go poznałam to byłam za małym szczylkiem żeby orientować się w 'sprawach dorosłych' ale teraz mogę z całą pewnością powiedzieć że jest to czlowiek który kocha zwierzęta, pomaga im i oddaje wszystko co może oddać człowiek aby polepszyć ich los nie oczekując w zamian oklasków ani słów podziękowań i nie zasługuje sobie na żadne przykre słowa w jego kierunku. Prowadzenie prywatnego lub nie schroniska idzie mu dobrze i chwała mu za to!

Ada- myślę że trochę niepotrzebnie nakręciłaś taką aferę, nie dostaliście żadnych rarytasów chociaż wam to zarzucają? wystarczyłoby napisać listę darów i jakieś sprostowanie ale po co od razu oświadczenie-poemat który był bardzo prowokujący i przepełniony nienawiścią? Zawsze mi wpajano że dorośli ludzie ze sobą rozmawiają a nie 'kłapią do siebie pyskami'..teraz się zrobił problem, ktoś w złości powiedział coś na artystów, organizatorów- oni sie zrażą i następnego koncertu nie będą chcieli zrobić i kto na tym zyskał? nikt! a kto straci? zwierzaki.
A Ty Kazik licz się ze słowami- matołem może być Twój kolega z klasy, do starszych zwraca się z szacunkiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziorr'][B]"wygwiazdokane to slowo potocznie uzywane w rynsztoku "
[/B]Przepraszam a czy GISELLE4 bys się nie zdenerwowała , jeżeli ktoś by rzucał fałszywe oszczerstwa w Twoim kierunku ?
Puściły nerwy zdarza się wszystkim . [B][FONT=Arial][SIZE=2]"bo wszyscy artysci to.." [/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][SIZE=2]z chęcią się dowiem kim są wszyscy artyści ? - troche wcześniej była mowa że to nie jest najazd na zespół , a teraz widać całkiem co innego .

- W dalszym ciągu będę bronic ludzi którzy organizowali Azora .A wolontariuszy Azylu proszę o przeczytanie wszystkich swoich wypowiedzi jeszcze raz , może W KOŃCU zobaczycie jak sie plątacie we własnych słowach . Pozdrawiam
[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

slowo rzucone na dziewczyny,, k..rwy,, to [B]moze [/B]sobie mowic do mamusi lub swojej dziewczyny
lub do kogos kto sobie na to pozwala
i w nerwach czlowiek powinien miec umiar i kulture
ale brakowało jej od początku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wroobelterrorystka']widzę, że wojenny topór między schroniskami nigdy nie zostanie zakopany..
szkoda tylko, że kłócą się ze sobą tak wspaniali ludzie, którzy łącząc swoje siły mogliby pomoc jeszcze większej ilości zwierząt.

Pani Grażynko, trzeba się liczyć z tym, że to co działo się w Azylu przed kilku laty będzie wisiało nad nim jeszcze przez bardzo długo i ludzie będą dalej mówić źle. Gdybym np. dowiedziała się o reaktywacji 'pensjonatu dla psów' w Dobrocinie nie ukrywałabym swojego braku zaufania a wręcz uprzedzenia do tego miejsca- taka ludzka natura.

Bardzo niefajnie, że dary zostały podzielone nierówno ale domyślam się, że schroniska nie miały na to wpływu, więc atakowanie się nawzajem i obrzucanie błotem nie pomaga sytuacji a może sie skończyć bezsensowną szarpaniną po sądach.

Nie mnie to oceniać jaką osobą Pan Robert był 9 lat temu w Azylu bo jak go poznałam to byłam za małym szczylkiem żeby orientować się w 'sprawach dorosłych' ale teraz mogę z całą pewnością powiedzieć że jest to czlowiek który kocha zwierzęta, pomaga im i oddaje wszystko co może oddać człowiek aby polepszyć ich los nie oczekując w zamian oklasków ani słów podziękowań i nie zasługuje sobie na żadne przykre słowa w jego kierunku. Prowadzenie prywatnego lub nie schroniska idzie mu dobrze i chwała mu za to!

Ada- myślę że trochę niepotrzebnie nakręciłaś taką aferę, nie dostaliście żadnych rarytasów chociaż wam to zarzucają? wystarczyłoby napisać listę darów i jakieś sprostowanie ale po co od razu oświadczenie-poemat który był bardzo prowokujący i przepełniony nienawiścią? Zawsze mi wpajano że dorośli ludzie ze sobą rozmawiają a nie 'kłapią do siebie pyskami'..teraz się zrobił problem, ktoś w złości powiedział coś na artystów, organizatorów- oni sie zrażą i następnego koncertu nie będą chcieli zrobić i kto na tym zyskał? nikt! a kto straci? zwierzaki.
A Ty Kazik licz się ze słowami- matołem może być Twój kolega z klasy, do starszych zwraca się z szacunkiem.[/QUOTE]
Mam wrażenie że nie doczytałaś wszystkiego...
Dary zostały równo podzielone, tylko nie każdy dostrzegł ten równy podział.
Sama sobie nie prowadzę strony internetowej i niczego nie robię na kształt Zosi-Samosi. Nie przepełniam swoich wpisów nienawiścią, ale przynajmniej wszystko jest jasne, bo to co się dzieje ostatnio jest męczące.
Kazik się zdenerwował i ja mu się nie dziwię osobiście.

Do Ciebie personalnie nic nie mam - to tylko w gwoli wyjaśnienia. Jako że schronisko jest na dogo, FB i ma stronę to od kilku lat zawsze tam są wszystkie newsy.

Tym samym kończę tę dyskusję bo mam jej serdecznie dosyć. I dla niektórych mogę pozostać idiotką - mam to gdzieś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kazik141']Chcecie wulgarne meile ode mnie? no to proszę bardzo:

Kazik141

Witam.
Widzę, że się strasznie rozpisaliście na temat darów więc może ja powiem też coś o Was, "wolontariuszach z Azylu", pytałem się wielu osób na temat Waszej pomocy podczas imprezy i wszyscy robili wielkie oczy i mówią ze nikogo nie było kto cokolwiek oferował od siebie i ja też sonie nie przypominam. Jesteście żałośni pisząc np, my dostaliśmy to a inni coś lepszego, Uciechów dostał co dostał, dzwoniłem osobiście i pytałem co potrzeba, wy powiedzieliście, że bez różnicy. A co do pieniędzy które rzekomo w uciechowie dostają na psy, wy tak samo dostajecie taka kasę tylko, że wy "wolontariusze" może nie wiecie nawet o tym.
Co do karmy którą otrzymaliście np z UE. Gotujecie podobno żarcie psiakom, ktoś przyniósł to na koncert to dostaliście, szampon dostaliśmy w zoologicznym w Świdnicy od waszych przyjaciół, wnioskuje, że od waszych bo wszędzie były podziękowania od azylu. Ja tak wam źle to możecie mi przywieść i oddać co dostaliście inni na pewno się ucieszą...
PS. A co do funkcjonowania waszego schroniska to nie komentuję tego bo słyszałem piąte przez dziesiąte a płoty to nie moja specjalność.
Dziękuje za zainteresowanie moją osobą, i POMYSŁODAWCY i organizatorem zaplecza muzycznego. Wiem już ze za rok będę musiał się 2 razy zastanowić zanim znajdę schronisko, albo zagram dla jakiegoś z Warszawy.
Pozdrawiam


[TABLE="class: cf gJ"]
[TR="class: acZ"]
[TD="class: gF gK"][TABLE="class: cf ix"]
[TR]
[TD][email protected]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[TD="class: gH"]21.07 (1 dzień temu)[IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG]

[/TD]
[TD="class: gH"][/TD]
[TD="class: gH acX"][IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG]
[IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG]
[/TD]
[/TR]
[TR="class: acZ xD"]
[TD="colspan: 3"][TABLE="class: cf adz"]
[TR]
[TD="class: ady"]do mnie
[IMG]https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[FONT=Arial][SIZE=2]taka odpowiedz to tez odpowiedz[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]wszystko w podziekowaniach z cytatami z poczty elekronicznej[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]dziekujemy tak Was kole w oczy ze mamy zaprzyjaznione sklepy w Swidnicy ...bo wszyscy artysci to.....Kazik[/SIZE][/FONT]



Kazik141

Pozdrawiam oszustów, i dziękuję za pomówienia, da nam to tylko pozytywnego kopa do działania, wyraźnie jesteście tak tępi, że sami nie wiecie co robicie, sami wpadliście w dół który sobie wykopaliście...

Odpiszcie szuje czy wiecie o czym mówię.

Wy cytujecie Staszewskiego a ja... GaGa/ZŻ "Rewolucja świadomości" wy chyba nie jesteście świadomi swoich słów.

Mimo wszystko pozdrawiam...SZUJE!!!



Tak mnie zastanawia z kąt macie taka informacje, że do uciechowa trafiły wszystkie dary a do was miały trafić zakupione ze zbiórki. Coś takiego nie mogło mieć miejsca gdyż całość była podzielona na dwie równe części lub niewiele odbiegające od siebie ilościowo. Gdybyście zadzwonili wszystko było by jasne ale nie wszechmożny i biedny Azyl rozpętuje wojnę na to ją macie. Tak jak już mówiłem, zadzwońcie kiedy mam przyjechać po odbiór całości przekazanych rzeczy, po weekendzie będę się dowiadywał gdzie są schroniska dla zwierzaków a nie banda matołów, która prowadzi jakąś popiepszoną politykę.[/QUOTE]

cytat
OŚWIADCZENIE I SPROSTOWANIE DOTYCZĄCE PODZIAŁU DARÓW Z Azor Punk Rock Festiwal 2012

W związku z rozlicznymi i zarazem fałszywymi plotkami dotyczącymi podziału darów uzyskanych na Azor Punk Rock Festiwal 2012 zmuszeni jesteśmy opublikować poniższy tekst.

Każdą osobę, która posiada nieprawdziwą informację, iż wszystkie uzyskane fundusze i karmę przekazano do uciechowskiego schroniska chcemy wyprowadzić z błędu. TO KŁAMSTWO. [B]Gdyby ktokolwiek zechciał dociec prawdy uzyskałby informację, iż zebrane dary rzeczowe (karma w ilości około 100 kilogramów) na Festiwalu trafiły do naszego schroniska a za fundusze tam uzbierane zakupiono karmę dla dzierżoniowskiego schroniska (ilość wyszła taka sama).

to napisali Wasi przyjaciele
i znowu wyszło ze nie uzgodniliscie wpolnej wersji
...kłamstwo ma ktrotkie nozki:0[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wroobelterrorystka']widzę, że wojenny topór między schroniskami nigdy nie zostanie zakopany..
szkoda tylko, że kłócą się ze sobą tak wspaniali ludzie, którzy łącząc swoje siły mogliby pomoc jeszcze większej ilości zwierząt.

Pani Grażynko, trzeba się liczyć z tym, że to co działo się w Azylu przed kilku laty będzie wisiało nad nim jeszcze przez bardzo długo i ludzie będą dalej mówić źle. Gdybym np. dowiedziała się o reaktywacji 'pensjonatu dla psów' w Dobrocinie nie ukrywałabym swojego braku zaufania a wręcz uprzedzenia do tego miejsca- taka ludzka natura.

Bardzo niefajnie, że dary zostały podzielone nierówno ale domyślam się, że schroniska nie miały na to wpływu, więc atakowanie się nawzajem i obrzucanie błotem nie pomaga sytuacji a może sie skończyć bezsensowną szarpaniną po sądach.

Nie mnie to oceniać jaką osobą Pan Robert był 9 lat temu w Azylu bo jak go poznałam to byłam za małym szczylkiem żeby orientować się w 'sprawach dorosłych' ale teraz mogę z całą pewnością powiedzieć że jest to czlowiek który kocha zwierzęta, pomaga im i oddaje wszystko co może oddać człowiek aby polepszyć ich los nie oczekując w zamian oklasków ani słów podziękowań i nie zasługuje sobie na żadne przykre słowa w jego kierunku. Prowadzenie prywatnego lub nie schroniska idzie mu dobrze i chwała mu za to!

Ada- myślę że trochę niepotrzebnie nakręciłaś taką aferę, nie dostaliście żadnych rarytasów chociaż wam to zarzucają? wystarczyłoby napisać listę darów i jakieś sprostowanie ale po co od razu oświadczenie-poemat który był bardzo prowokujący i przepełniony nienawiścią? Zawsze mi wpajano że dorośli ludzie ze sobą rozmawiają a nie 'kłapią do siebie pyskami'..teraz się zrobił problem, ktoś w złości powiedział coś na artystów, organizatorów- oni sie zrażą i następnego koncertu nie będą chcieli zrobić i kto na tym zyskał? nikt! a kto straci? zwierzaki.
A Ty Kazik licz się ze słowami- matołem może być Twój kolega z klasy, do starszych zwraca się z szacunkiem.[/QUOTE]

masz racje ...chol.ra
oj masz
ale jak sie powiedziało A to trzeba było powiedzic i B
ale kto sobie pozwala pisac tak do dziewczyn
i nie wazne artysta czy bezrobotny
to przez dziewczyny powienien byc potępiony
chyba ze lubią mocnych facetow.
a kto mowi ze Azyl to ,,takie ,,schronisko
to nie powien robic zbiorki na ,,takie schronisko.

i jeszcze bardzo mądra maksyma
[B]czlowiek moze bronic swoich racji
jak szaleniec
ale nie jak głupiec
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Hera

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi4872/e61f2ecd00040a06500d44ef/sdc18760[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi10508/bd8f71a600284199500d450c/sdc18761[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi19701/f1ad780d00215257500d452a/sdc18762[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi442/4a341df4000d014b500d4536/sdc18765[/IMG]

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']cytat
OŚWIADCZENIE I SPROSTOWANIE DOTYCZĄCE PODZIAŁU DARÓW Z Azor Punk Rock Festiwal 2012

W związku z rozlicznymi i zarazem fałszywymi plotkami dotyczącymi podziału darów uzyskanych na Azor Punk Rock Festiwal 2012 zmuszeni jesteśmy opublikować poniższy tekst.

Każdą osobę, która posiada nieprawdziwą informację, iż wszystkie uzyskane fundusze i karmę przekazano do uciechowskiego schroniska chcemy wyprowadzić z błędu. TO KŁAMSTWO. [B]Gdyby ktokolwiek zechciał dociec prawdy uzyskałby informację, iż zebrane dary rzeczowe (karma w ilości około 100 kilogramów) na Festiwalu trafiły do naszego schroniska a za fundusze tam uzbierane zakupiono karmę dla dzierżoniowskiego schroniska (ilość wyszła taka sama).

to napisali Wasi przyjaciele
i znowu wyszło ze nie uzgodniliscie wpolnej wersji
...kłamstwo ma ktrotkie nozki:0[/B][/QUOTE]

To jeszcze fragmencik:
Takie info dostałam od Anety, może coś się zmieniło w ostatniej chwili, nie wiem, my mamy tak przekazane.
Ale w porównaniu z zakupów dla Was i dla nas wyszło ilościowo tak samo.

Link to comment
Share on other sites

Lala
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi11391/e5a623d900243fb9500d4688/sdc18768[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi14757/077e8760002646ce500d4774/sdc18779[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi17821/7a4e25bf00119b66500d4773/sdc18781[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18908/9a68615f001d3566500d476f/sdc18767[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']To jeszcze fragmencik:
Takie info dostałam od Anety, może coś się zmieniło w ostatniej chwili, nie wiem, my mamy tak przekazane.
Ale w porównaniu z zakupów dla Was i dla nas wyszło ilościowo tak samo.[/QUOTE]

Ogonku
powiem Ci dosadnie
won z tego wątku i to juz.
Jestes tylko tarcza za ktorą kryja sie dorosli
i wiecej Ci juz nie odpisze....na swoj watek

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...