Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

[quote name='Drzagodha']Ciotki, psiaki są tylko na pierwszej i drugiej stronie? To są aktualnie szukające domu, czy jakiś już znalazł?[/QUOTE]
sa jeszcze watki osobne....
ale sukcesywnie wklejam
ot ,brak czasu...
ale bede sie starac
dwa z pierwszej strony juz w domku......

Link to comment
Share on other sites

Ciotka, bierz się w garść, macie tyle psów, że trzeba coś z tym zrobić. Mogę pomóc w ogłaszaniu. Na początek - macie coś w typie rasy? Mówię o wszystkich psach ze schroniska, nie tylko tych ogłaszanych na dogo. Zaczniemy od nich, bo najłatwiej. Będą potrzebne zdjęcia i jakieś opisy. Następne na tapetę - psie staruszki. Później zajmiemy się ogłaszaniem mojej ulubionej "rasy", czyli kundelków :D Także ciotki - wycieczka do schroniska z aparatem w ręku ;)


Tylko mnie nie zlinczujcie, że się rządzę, albo coś :eviltong: Generalnie, ten post ma Wam pomóc. 250 psów, to nie mała gromadka, a Wam już chyba powoli sił brak... Ale zaraz naładujemy Was energią ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Chciałbym dowiedzieć się o możliwości wolontariatu w schronisku we Wrocławiu. Na stronie TOZ-u przeczytałem informację, że należy kontaktować się z panią dyrektor schroniska. Czy możecie mi udzielić szczegółowych informacji na ten temat? Z góry dziękuję za informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='locky']Witam.

Chciałbym dowiedzieć się o możliwości wolontariatu w schronisku we Wrocławiu. Na stronie TOZ-u przeczytałem informację, że należy kontaktować się z panią dyrektor schroniska. Czy możecie mi udzielić szczegółowych informacji na ten temat? Z góry dziękuję za informacje.[/QUOTE]
Nasze schronisko jest w Dzierżoniowie :)
Musisz kontaktowac sie z wroclawskim :)

Link to comment
Share on other sites

No to jeszcze pooffuję :D

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193974-Pieszczoch-Muniek-chcia%C5%82by-opu%C5%9Bci%C4%87-wreszcie-schroniskowy-kojec-poszukujemy-DS-D[/URL]

Edit: jeszcze tutaj zapraszam, do Aresa nikt nie zaglądnął jeszcze :(

[url]http://www.dogomania.pl/threads/193970-Maniak-samochodowy-kierowca-rajdowy...-Po-prostu-spaniel-Ares-%29[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Ciotka, bierz się w garść, macie tyle psów, że trzeba coś z tym zrobić. Mogę pomóc w ogłaszaniu. Na początek - macie coś w typie rasy? Mówię o wszystkich psach ze schroniska, nie tylko tych ogłaszanych na dogo. Zaczniemy od nich, bo najłatwiej. Będą potrzebne zdjęcia i jakieś opisy. Następne na tapetę - psie staruszki. Później zajmiemy się ogłaszaniem mojej ulubionej "rasy", czyli kundelków :D Także ciotki - wycieczka do schroniska z aparatem w ręku ;)


Tylko mnie nie zlinczujcie, że się rządzę, albo coś :eviltong: Generalnie, ten post ma Wam pomóc. 250 psów, to nie mała gromadka, a Wam już chyba powoli sił brak... Ale zaraz naładujemy Was energią ;)[/QUOTE]

dziekuje i pamietaj sama tego chciałas:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='locky']Witam.

Chciałbym dowiedzieć się o możliwości wolontariatu w schronisku we Wrocławiu. Na stronie TOZ-u przeczytałem informację, że należy kontaktować się z panią dyrektor schroniska. Czy możecie mi udzielić szczegółowych informacji na ten temat? Z góry dziękuję za informacje.[/QUOTE]

nie wiem ,pytaj dziewczyn z Wrocławia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']W poście 3 na pierwszej stronie na zdjęciu Roty jest jakiś pinczerowaty chyba psiaczek, którego na żadnym innym osobnym zdjęciu nie widzę i nic o nim nie jest napisane, co to za psinka ?[/QUOTE]
to sunieczka ,tuz po kwarantannie
bardzo chuda i ja tuczymy
jeszcze nie wystawiałam jej do adopcji ale dzisiaj to zrobie...i podesle Ci fotke:0

Link to comment
Share on other sites

Pręgusek burasek wrócił wczoraj do swojego domu. Wlasciciele wyprowadzali go na smyczy i mały posmakował biegania po dworku, postanowił zrobic sobie wycieczke na własna łape i wyczmychnał sie niepostrzezenie z domu.. Corka wlascicielki rozwieszajac na przystanku ogłoszenie, ze zaginał kotek spotkała kobiete, która powiedziala, ze taki kotek ogłaszany jest na doba.pl- pancia bardzo ucieszyła się na widok buraska- Franiszka w rzeczywistosci i chlopak wrocil do domu. Teraz bierzemy sie za oglaszanie czarnej Dymki- jest jeden dom chetny na nia, ale uwazamy, ze czarna zasluguje na lepszy domek niz ten chetny.. takze szukamy dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...