Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

[quote name='Poker'][INDENT] Macie jakieś psy, obojętnie czy sunia czy pies, do 5 lat, do 12 kg? Sierść krótka albo półdługa,kolor obojętny.Jest chętny domek z Bystrzycy kłodzkiej.Małżeństwo nauczycieli trochę po 50, dom z ogródkiem.To ma być ich pierwszy pies na kanapę, więc powinien być gotowy do adopcji. Sunia wysterylizowana, bo sąsiedzi maja psa.
Wieczorem wkleje pare fotek
i dziekuje za pamiec [/INDENT]
100% sterylizacji

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233094-Przerażona-Kredka-rok-się-tułała-i-znów-trafiła-do-schroniska-Już-w-bdt-u-Poker"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4'][quote name='Poker'][INDENT] Macie jakieś psy, obojętnie czy sunia czy pies, do 5 lat, do 12 kg? Sierść krótka albo półdługa,kolor obojętny.Jest chętny domek z Bystrzycy kłodzkiej.Małżeństwo nauczycieli trochę po 50, dom z ogródkiem.To ma być ich pierwszy pies na kanapę, więc powinien być gotowy do adopcji. Sunia wysterylizowana, bo sąsiedzi maja psa.
Wieczorem wkleje pare fotek
i dziekuje za pamiec
[/INDENT]
100% sterylizacji

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233094-Przerażona-Kredka-rok-się-tułała-i-znów-trafiła-do-schroniska-Już-w-bdt-u-Poker"]
[/URL][/QUOTE]

a moze ten Kajtek z Rozanego? On bardzo przymilny jest i mniej wiecej w "parametrach" sie zgadza.. ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Dzisiaj po południu
w Pilawie Gornej zostały wyrzucone z auta 2 psy
auto to seicento koloru czerwonego.
Jednym z pieskow jest samiec boksera
drugim mieszaniec -suczka
Pani z Gminy odpowiedzialna za psy powiedziala ze ich do schroniska nie skieruje
zostaną na polu
na mrozie i glodne
..moje pytanie brzmi
kto powinien pomoc psom?
kto powienien znależc własciciela?
i do chol..ki jasnej
kto powinien tym pokierowac?
Policja
Straz Miejskja
Gmina
Ten dran pewnie nie mieszka daleko
bo szkoda paliwa i czasu na psy....
Przeciez wszystkie z wymienionych instytucji maja instrumenty do odnalezienia własciciela ukarania jego i umieszczeniu na koszt własciciela ich w schronisku
Własciciel to nie kukułka
a one nie są jajkami aby wywalac na drodze...
Jestem zalamana
pomozcie bo mi juz psyche siada i nie daje sobie rady
fiorka
demi
xmatrix[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Qrde jutro urzędy są zamknięte. Porozmawiam z Marta aby dzwoniła w poniedziałek, z rana. Wiesz Grażynko gdzie są te psiaki???
Jest z kimś kontakt, kto ewentualnie ma psy na oku??
Boże Kochany, coraz lepiej się dzieje! :/[/QUOTE]

ja tez nie odpuszcze
nie wiem złoze skarge
napisze do Tozu oficjelne pismo
jeszcze nie wiem
ale pan burmistrz O
juz mial tyle spraw i problemow
a dalej olewa wszystko i wszystkich
Psy odławiane przez pania X tez szybko znajduja,, domy ,,
albo znajduja sie w innym miescie
to jest skandal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkaaaaa5'][quote name='giselle4']

a moze ten Kajtek z Rozanego? On bardzo przymilny jest i mniej wiecej w "parametrach" sie zgadza.. ;)[/QUOTE]

sorry Adka zaniedbalam
ale jak nizej napisalam znowu problem
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi611/619fa11200209e0250979f81/sdc11755[/IMG]
pies jest piękny
ale chces ei bawic ,skacze i przymila do czlowieka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia34']Edytko mozna zadzwonic na policje a Oni niech sie kontaktuja z burmistrzem Pilawy .Te psy sa w Pilawie gornej na Kosminskiej na rampie kopalni Sienit.Dzisiaj dziewczyna zobaczy czy One dalej tam sa ...Zadzwonie do ciebie jak bede cos wiedziala.[/QUOTE]

Dobrze Basiu, daj znac. Dzisiaj będę sie widziała z dziewczynami z TOZu - pogadam z Marta i mysle, zebysmy wysłali oficjalne pismo ze skarga do TOZu - będą mieli podkladke.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny - bardzo, bardzo prosimy o pomoc - poszukujemy kogoś z okolic Bystrzycy Kłodzkiej do wizyty.
Szana - cudny kaktusik z tego watku miałaby dom - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234024-Cudny-kaktusik-czyli-mała-Szana-prosi-o-pomoc-w-ogłaszaniu-i-szukaniu-domu?p=19989820&posted=1#post19989820[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pani Grażyno, wstawiłam Tarę na fb i podałam pani nr telefonu jakby co.
Jeśli Tara znajdzie domek to proszę pisać, żebym ją mogła usunąć z fb. ;)
A i dlaczego Tara nie będzie miała domu.. pan nie może jej zabrać ze soboą..?


Podnoszę schronisko tak na początek tygodnia :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='milka10']Pani Grażyno, wstawiłam Tarę na fb i podałam pani nr telefonu jakby co.
Jeśli Tara znajdzie domek to proszę pisać, żebym ją mogła usunąć z fb. ;)
A i dlaczego Tara nie będzie miała domu.. pan nie może jej zabrać ze soboą..?


Podnoszę schronisko tak na początek tygodnia :))[/QUOTE]

Dziekuje
nie moze
tak twierdzi
a Ona jest z naszego schronu i chce jej oszczedzic powrotu:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Dziewczyny - bardzo, bardzo prosimy o pomoc - poszukujemy kogoś z okolic Bystrzycy Kłodzkiej do wizyty.
Szana - cudny kaktusik z tego watku miałaby dom - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234024-Cudny-kaktusik-czyli-mała-Szana-prosi-o-pomoc-w-ogłaszaniu-i-szukaniu-domu?p=19989820&posted=1#post19989820[/URL][/QUOTE]

Widzę ,ze post umknął uwadze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']Dziewczyny - bardzo, bardzo prosimy o pomoc - poszukujemy kogoś z okolic Bystrzycy Kłodzkiej do wizyty.
Szana - cudny kaktusik z tego watku miałaby dom - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234024-Cudny-kaktusik-czyli-mała-Szana-prosi-o-pomoc-w-ogłaszaniu-i-szukaniu-domu?p=19989820&posted=1#post19989820[/URL][/QUOTE]

Tola, moze elżunia z Nowej Rudy? Ja chwilowo jestem bez auta a do BK jest kawałek :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...