Jump to content
Dogomania

Zgryzik po śmierci właściciela trafił do schroniska.. Teraz ma nowy dom :)


_bubu_

Recommended Posts

[quote name='Agnieszka Co.']Z tego co zrozumiałam to ta pani część czasu przebywa w Krakowie, część w Książu - chyba studentka, a pies ma być dla babci, która mieszka z jej rodziną ale w dwumieszkaniowym domu.[/quote]


ta Pani już zrezygnowała z adopcji Zgryzika ponieważ przeczytała na tym wątku że jest też ktoś chętny z Olkusza i ma pretensje że jej o tym nie poinformowano. Cóż.. szkoda że nie każdy rozumie że tu dobro psa jest najważniejsze. Zadecydowała , że woli poszukać szczeniaczka w swojej okolicy. Przy okazji pozdrawiam Panią - bo z pewnością Pani Monika to przeczyta ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nanami']No cóż, poproszono mnie o sprawdzenie domku dla Zgryzika u mnie na miejscu - przegadałysmy aż sie ciemno zrobiło, a wrażenia całkowicie pozytywne, Pani z wielka pasja opowiadała o poprzednich psach, jej rodzina również uwielbia zwierzęta, jest całkowicie świadoma co na siebie bierze, ma zamiar mu domowe jedzonko, nie przeszkadza jej, że ludzie na pewno beda wytykać Zgryzika z powodu jego wady, a gdy kolezanka (z dgm również) zaczęła mówić, że taki uroczy jest i jak można mówić, że jest brzydki, to sama przyznała z uśmiechem, że przez przodozgryz wygląda wstrętnie, ale dzięki temu podbił jej serce ;)

Pani ma już uzgodnić resztę z Wami przez telefon, prawdopodobnie jutro zadzwoni, chciałaby Zgryzika jak najszybciej już mieć i już nie może się doczekać.[/quote]

cieszę się że wizyta się udała :) w takim razie Zgryzik może się powoli pakować.
Czekamy na telefon no i organizujemy transport :)
Nanami - bardzo dziękuję za tą wizytę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...