Jump to content
Dogomania

Międzynarodowa wystawa Poznań 8-9.11.2008


Martach1

Recommended Posts

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sweetaśna']Tu są moje wszystkie fotki [URL="http://Sweetasna93.fotosik.pl/albumy/536993.html"]Fotki[/URL][/quote]

oglądałam, bardzo ładne:lol: "trochę" napracowałaś się przy nich:razz:, dzięki że w ten sposób mogłam tam być.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]Nie chciałam zatrzymywać i zawracać gitary bo wiem, że często na wystawie ludzie się spieszą i do tego dochodzi stres...bym została zjechana od góry do dołu i co?:p:diabloti:[/I][/B]

[/quote]
Ja tam osobiscie rzadko mam stresa wystawowego :p i jeszcze nie zdarzyło mi się nikogo "zjechać" bo ktoś mnie zaczepił i pytał o rasę :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Ja tam osobiscie rzadko mam stresa wystawowego :p i jeszcze nie zdarzyło mi się nikogo "zjechać" bo ktoś mnie zaczepił i pytał o rasę :razz:[/quote]

To mogę zapisać się na następnej wystawie na wykład o Tollerach? :cool3: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A gdzie wyczytałeś te informacje? Bo ja mam ulotke (otrzymana w ub.roku) i tam nie mogę znaleźc tej informacji...

Może moi znajomi z Francji by się skusili...
pzdr.[/quote]

Witaj!!!

W katalogu wystawy str 21 po objaśnieniu CWC jest [B]UWAGA[/B]

Psy suki z zagranicy,posiadające w dniu wystawy zatwierdzony tytuł Championa,które uzyskają w klasie pośredniej,otwartej,użytkowej i championów certyfikat CWC,otrzymują automatycznie tytuł Championa Polski.Po wystawie należy przesłać na adres organizatora wystawy wniosek o wystawienie dyplomu wraz z kserokopią rodowodu,karty oceny oraz championatu innego kraju

pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Janusz45']Witaj!!!

W katalogu wystawy str 21 po objaśnieniu CWC jest [B]UWAGA[/B]

Psy suki z zagranicy,posiadające w dniu wystawy zatwierdzony tytuł Championa,które uzyskają w klasie pośredniej,otwartej,użytkowej i championów certyfikat CWC,otrzymują automatycznie tytuł Championa Polski.Po wystawie należy przesłać na adres organizatora wystawy wniosek o wystawienie dyplomu wraz z kserokopią rodowodu,karty oceny oraz championatu innego kraju

pozdrowienia[/quote]
Dziękuję za info.:lol: Ale to juz nieaktualne od... sierpnia. to znaczy przyjazd moich znajomych z Francji był nieaktualny.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Czy podałby mi ktoś stawkę spanieli tybetańskich -9gr.? Nie powinno być dużo.[/quote]

Psy
młodzieży
ABARIS Gang Cziki
pośrednia
LIK-SALIK Chatanga
Mahendra's UMA-YUPITER
otwarta
Ziestan IKI-IHANA
championów
ANDY Snehurcin Poklad
Seduhin WHAIATE MARAMA
Suki
młodzieży
Ziestan INGEMAJ
Mahendra's PO-AFRICAN PASSION
otwarta
Khyi-Mo's DRISA KHA-LA
Sommerlyst's QUN-MA MI-NO-MA
championów
DIRKE Złota Wolność
Of Zlazano PO-TA-LA
weteranów
EVERNIA Chatanga

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...