Jump to content
Dogomania

****n.e.g.r.a****


Figafiga

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Figafiga']mi tez się pierwszy banerek podoba tylko nie wiem jak go wstawić...tamten chwiejnymi krokami zrobiłam a tego nie wiem...ale na razie pozostanę przy swoim skromnym dziele..Witam [B]Agushka [/B]zawitam i u Ciebie.podrowionka....Negrze się nie poprawia i jutro na kontrole jade i zastanowię się nad amputacją tego połamanego i pogruchotanego palca, chociaż będzie mogła biegać...:-([/quote]
Bidula:-(:buzi:

Link to comment
Share on other sites

witamy:loveu::loveu:

Ale suer fotki, nawet nie wiem którą zacytować:roll::evil_lol:
Też mam małe zoo u siebie:diabloti:
Ale ten Twój pupil jest najlperszy
[url]http://img175.imageshack.us/img175/7427/141516122007126mu7.jpg[/url]

Też bym chciała mieć takiego, mam co prawda patyczaki ale one też wzbudzają u niektórych strach:diabloti:

Rybki super,moje akwarium jest mniejsze. Z resztą, zapraszam do siebie tam wszystko ufocone:cool3:

A Negrusi dużo zdróffka :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']rozśmieszyłaś mnie w tym momencie:evil_lol::evil_lol: już wyobrażam sobie jak wychodzi i kieruje się w stronę łóżka, na którym śpię....włazi i ciach siada na twarzy brr:diabloti::diabloti: uciekałabym gdzie pieprz rośnie...ja go nigdzie nie wypuszczę, aż tak mi strach nie minął.Niech sobie żyje w terrarium:loveu::loveu:[/quote]


brrrrrrr....ja to bym sprawdzała kilka razy terrarium,zanim bym zasneła(po takiej rozmowie;))
Dobrze,że żyjemy w takim klimacie-bo ja bym nie wytrzymała miejsca gdzie byłoby normalnością,że taki pajączek przespaceruje po pościeli:shocked!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...