Jump to content
Dogomania

****n.e.g.r.a****


Figafiga

Recommended Posts

[quote name='Figafiga']Zawiozłam sukę i czekam na tel.aby ją odebrać...Nie dość, że myślę o niej to jeszcze zakuwam na egzaminy w weekend co będą ...No i dziś salę na wesele zamawiam:cool1:[/quote]

dobrze będzie,a sunia będzie jeszcze więcej biegać niż przed zabiegiem;)
jakie wesele,czy mnie coś omineło?:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Figafiga']Wcale nie było aż tak dobrze:-( wróciłam ze szkoły z Płocka i zastałam Negrę z powyrywanymi szwami w łapce...to było w sobotę...aż się popłakałam, zerwała kaganiec, bucik skarpetkę i opatrunek...bo moim rodzicom nie chciało się zajrzeć do pokoju:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: podziękowałam im za to....i w niedzielę rano mój Łukasz pojechał z nią na szycie bo ja egzamin znów miałam i szkołę.Teraz ma kołnierz (którego wet nie dał wcześniej:mad::mad::mad::mad:), kaganiec skórzany jak na rottweilera żeby lepiej pyszczkiem kłapała:evil_lol: oczywiście na noc i jak mnie nie ma.pozdrawiam:p[/quote]
Ale miałaś przeżycia - moja mama na 100% zaglądałaby co chwilunia do moich psich:razz: - współczuję i mam nadzieję, że kołnierz i rotwailerski kaganiec ostudzą zgryzające zapędy Negritki:loveu:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Wcale nie było aż tak dobrze:-( wróciłam ze szkoły z Płocka i zastałam Negrę z powyrywanymi szwami w łapce...to było w sobotę...aż się popłakałam, zerwała kaganiec, bucik skarpetkę i opatrunek...bo moim rodzicom nie chciało się zajrzeć do pokoju:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: podziękowałam im za to....i w niedzielę rano mój Łukasz pojechał z nią na szycie bo ja egzamin znów miałam i szkołę.Teraz ma kołnierz (którego wet nie dał wcześniej:mad::mad::mad::mad:), kaganiec skórzany jak na rottweilera żeby lepiej pyszczkiem kłapała:evil_lol: oczywiście na noc i jak mnie nie ma.pozdrawiam:p[/quote]
oj mam nadzieje że wszystko będzie dobrze;)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że tak do nikogo nie zaglądam, ale mam masę nauki bo sesja...po niedzieli czyli po ostatnim egzaminie sie poprawię:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Negritka ok...łapka pięknie się goi, niedługo może zdjęcie szwów, ładnie biega oczywiście na lince...Stała sie bardzo cwaniara do psów...w lecznicy straszy że ludziska innymi drzwiami wychodzą:diabloti::diabloti: ano nieznane lokum, lekarze obcy ludzie i psy i suka się nadziera i rzuca...dziękuję za odwiedzinki i pozdrawiam z Negrisanem:multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Przepraszam że tak do nikogo nie zaglądam, ale mam masę nauki bo sesja...po niedzieli czyli po ostatnim egzaminie sie poprawię:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Negritka ok...łapka pięknie się goi, niedługo może zdjęcie szwów, ładnie biega oczywiście na lince...Stała sie bardzo cwaniara do psów...w lecznicy straszy że ludziska innymi drzwiami wychodzą:diabloti::diabloti: ano nieznane lokum, lekarze obcy ludzie i psy i suka się nadziera i rzuca...dziękuję za odwiedzinki i pozdrawiam z Negrisanem:multi::multi::multi::multi:[/quote]

dobrze,że z łapką coraz lepiej:multi:

Trzymamy kciuki za sesje:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Negra jest boska! A w tych szeleczkach wygląda jak królowa. :loveu:
Chyba nie obrazisz się jak kupie sobie takie same szelki ?
Strrasznie mi się podobają!
Te na czerwone na allegro są takie same jak twoje ?
Ty zamawiałaś na rozmiar ? Czy one są regulowane ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...