Jump to content
Dogomania

****n.e.g.r.a****


Figafiga

Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak patrzę na te zdjęcia Twoich wiejskich psów i Mysia mi się przypomina... to... :-(

A wiecie, ze Figa jest fajną niańka do dzieci? Wczoraj moich pilnowała do drugiej w nocy :loveu: bo miałyśmy interwencję pt. MYSIA

[url]http://www.dogomania.pl/threads/176533-Mysia-tragiczna-adopcja!!!-Pomocy[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja tak się boje ptaszników ,że aż chciałbym jakiegoś mieć hahaha takie śliczne terrarium ładnie urządzone z dużym kudłatym pajączkiem mmm.Ale nie nie nie :P bo jakby uciekł to nie wiem chyba miałbym mokro.
Ostatecznie psów też się kiedyś bałem ,a teraz mam 3 :P

Link to comment
Share on other sites

no pajakow rozmaistych to mam rodzimych bez liku a ze za nimi tak naprawde nie przepadam to se nie sprawie hodowlanego!!!!
ale rzeczywiscie piekny byl Pan Tekla i zal.

jak znosicie upaly ? mam nadzieje ze u was poza tym wsio dobrze.

ja niestety nie nadaje sie do cieplych krajow, mam dosc a juz wcale nie powiem co i jak sie zachowuja moje wszystkie zwierzaki!
powiem ino ze wczoraj kury nie chcialy wejsc do kurnika tak im goraco! spedzilyby noc pelna niebezpieczenstw byle chlodniej!
psy grzebia jamy pod krzakami[ciekawe co przezyje]
daniele nic ino leza w cieniu i daja sie zezrez wszelkim owadom, bo na pastwiskach nic ino popekana ziemia
ja jestem zalamana

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...