Jump to content
Dogomania

Jaka nagroda?


_Mikuunia_

Recommended Posts

[quote]Zasady nagradzania psów
1. Nagradzanie psów na wystawach organizowanych przez Związek ma charakter wyłącznie honorowy
i symboliczno-pamiątkowy. Nagrodami honorowymi są medale, rozety i puchary, względnie inne
przedmioty o charakterze symboli sportowych. Otrzymuje je na własność aktualny właściciel psa. Stosowanie
nagród pieniężnych jest zabronione.
2. Na wystawach można wyróżniać psy nagrodami rzeczowymi. W katalogu wystawowym organizator zamieszcza
informację o fundatorach i przeznaczeniu nagród.
3. Na wystawach organizowanych przez Związek stosowane są następujące formy nagród i tytułów honorowych:
a) Medale, rozety
W każdej klasie i rasie, z wyjątkiem szczeniąt, przyznaje się medale lub rozety dla 3 psów, które uzyskały
ocenę doskonałą oraz I, II i III lokatę; za lokatę I przyznaje się medal złoty, za lokatę II medal srebrny,
za lokatę III medal brązowy.
Koszt zakupu medali ponosi organizator wystawy.[/quote]

[URL]http://www.zkwp.pl/zg/regulaminy/Regulamin_wystaw_psow_rasowych_ZKwP.pdf[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dostaje się to co ufundowali sponsorzy lub indywidualni fundatorzy nagród. Czasem za wygranie BIS dostaje się np puchar prezydenta danego miasta itp.
Ale każdy może ufundować nagrodę - i w zasadzie może to byś wszystko. Ktoś mi kiedyś wspominał że widział jako nagrodę - rower :cool3:
Ja najczęściej widzę na wystawach - puchary, statuetki, medale, karmy, posłania, obroże, akcesoria psie itp.

Ja od jakiegoś czasu funduję rozety. Ale tylko w niektórych rasach, nie ogólnie na finały.

Link to comment
Share on other sites

Rower był na tegorocznej klubowce wyzlow, ale nie dla wygranego całej wystawy tylko było losowanie numerka zgłoszenia.
Na jakiejś wystawie zdaje sie na wegrzech albo moze w czechach nagroda za wygranie calej wystawy takim bonusikem zasponsoworanym przez kogoś jest/byl niezłej klasy kon.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']W ksiązce tajemnice wystaw psów, autor pisze, ze spotkał się kiedyś z fortepianem (jako nagroda za wystawe):evil_lol:[/quote]
Ktoś się chwalił że za zw. dnia w JH wygrał lampę...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Czasem jak planuję jechać na jakąś wystawę to funduję kilka rozet. Zwykle dla Buldożków, ale czasem dorzucam też za BOBa w innych rasach. To głównie zależy od tego ile mam czasu, może kiedyś się uda i dla Was ;>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...