Jump to content
Dogomania

2xCACIB-Kijów 2008-04-26 i 27


iza

Recommended Posts

jest lista sędziów na wystawę :p

[quote]
1. 3рвин Дойчер (Германия) - Erwin Dozier (Niemcy)
2. Петер Харшани (Венгрия) - Peter Harsanyi (Węgry)
3. Андраш Виннаи (Венгрия) - Andras Winnay (Węgry)
4. Иштван Лашло (Венгрия) - Istvan Laszlo (Węgry)
5. Тино Пехар (Хорватия) - Tino Pehar (Chorwacja)
6. Немане Джованович (Сербия) - Niemanie Dżowanowić (Serbia)
7. Кармен Гил Поло (Испания) - Karmen Gil Polo (Hiszpania)
8. Альфонсо Товар дель Соляр (Испания) - Alfonso Thovar Del Solar(Hiszpania)
9. Георгий Щеголь (Грузия) - Georgij Siegol (Gruzja)
10. Людмила Никитина (Pоссия) - Ludmila Nikitina (Rosja)
11. Галина Киркицкая (Pоссия) - Galina Kirkickaja (Rosja)
12. Александр Иванов (Pоссия) - Aleksandr Ivanov (Rosja)
13. Ирина Швец (Pоссия) - Irina Szwiec (Rosja)
14. Яна Гаврилова (Pоссия) - Jana Gavrilova (Rosja)
15. Шамиль Абракимов (Pоссия) - Shamil Abrakimov (Rosja)
16. Светлана Дружинина (Pоссия) - Svietlana Drużynina (Rosja)
17. Галина Жук (Белоруссия) - Galina Żyk (Białoruś)
18. Андрей Кисляков (Белоруссия) - Andrej Kisliakov (Białoruś)
19. Отто Шимпф (Австрия) - Otto Sumpf (Austria)
20. Геннадий Северин (Украина) - Gennadij Severin (Ukraina)
21. Николай Палий (Украина) - Nikolaj Palij (Ukraina)
22. Виталий Хижняк (Украина) - Witalij Hiżnjak (Ukraina)
23. Игорь Семененко (Украина) - Igor Semenenko (Ukraina)
24. Борис Александров (Украина) - Borys Aleksandrow (Ukraina)
25. Наталья Крыжановская (Украина) - Natalia Kryżanowska (Ukraina)
26. Юрий Овоц (Украина) - Jurij Owoc (Ukraina)
27. Татьяна Шиян (Украина) - Tatiana Szijan (Ukraina)
28. Сергей Слукин (Украина) - Sergiej Slukin (Ukraina)
[/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie
Czytam wasze posty, zastanawiam się nad wystawieniem mojej "córki" w tym roku na Ukrainie. Nie wiem, czy do marca uporam się z otrzymaniem polskiego championatu, więc wystawa w Kijowie może być jeszcze nie dla mnie. Ale czy ktos z Was wybiera się na jakąś ukraińską następną wystawę...? 20 lipca jest Khmelnitskyy a potem Lwów, a jeszcze potem 14 września Zhytomir.
Czy z tej obsady sędziowskiej ktoś rozróżnia sędziów od nowofundlandów lub jamników...?
ela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']z tego co wiem to 4 CACJ, i zamiast jednego CACJ może być CAC otrzymany w wieku poniżej 24 msc, jakoś tak nie pamietam dokladnie, jak znajde to wkleje jak to dokładnie jest[/quote]
Dzięki, jeśli jeszcze coś znajdziesz będę wdzięczna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zefirr']Dzięki, jeśli jeszcze coś znajdziesz będę wdzięczna ;)[/quote]

Kurcze nie moge tego znaleźć niby w temacie o ch innych krajów jest o mł ch, ale gdzies czytałam ze sie zmienily wymagania z 3 CACJ na 4...
może ktoś pomoże bo ja chyba oślepłam o.O

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Czego wiele osob nie wie, na ukrainie byla mała rebelia w zwiazku. Wymienione zostały władze najwyzsze i wiele zasad sie zmieniło, w tym takze zasady zdobywania championatu.
Teraz na Mł Ch Ukrainy potrzeba 4 Zwyc Mł, a do championatu dorosłego CAC z kijowa nie jest konieczny.
Klasa posrednia bedzie na wszystkich wystawach krajowych nie tylko na wybranych.
Nowm prezesem Zwiazku na ukrainie jest niejaki Oniszczenko - wiele spraw jest jeszcze w trakcie dogrywania.[/quote]

no i już wiem gdzie to widziałam ;) na pierwszej stronie tego tematu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gidelskie-psy'][URL]http://www.uku.com.ua/shows_champ/titles.html[/URL]
nowe zasady championatów ukrainy,sorki znalazłam tylko po rosyjsku[/quote]

Jest tam taki odnośnik: "- [B]Собаки принадлежащие иностранным гражданам[/B], имеющие титул "Чемпион" и "Юный Чемпион" становятся "Чемпионом Украины" и "Юным Чемпионом Украины" по одному САС на сертификатных выставках КСУ."
Wie ktoś które wystawy są КСУ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Frytela']a ja mam jedno pytanie znacie jakieś hotele w kijowie bądz w okolicach gdzie przyjmują z psami??
aha i jak wysyłacie zgloszenie na ukrainskie wystawy... ;)[/quote]

Z tym jest problem. Pamiętam jakim cieżko nam szło znalezienie hotelu, który przyjmuje z psem. Pomogli znajomi. Nie pamiętam nazwy hotelu. Postaram się poszukac w jakichś papierkach. Hotel był ok. Standart ...;) ale jak na dwa dni wystarczający.
Zgłoszenie wysyłałam faksem bo z @ były problemy. Aha w poprzednich latach bezwzględnie żądali potwierdzenia opłacenia wystawy. Jak jest w tym roku nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zabajka']Witajcie
Czytam wasze posty, zastanawiam się nad wystawieniem mojej "córki" w tym roku na Ukrainie. Nie wiem, czy do marca uporam się z otrzymaniem polskiego championatu, więc wystawa w Kijowie może być jeszcze nie dla mnie. Ale czy ktos z Was wybiera się na jakąś ukraińską następną wystawę...? 20 lipca jest Khmelnitskyy a potem Lwów, a jeszcze potem 14 września Zhytomir.
Czy z tej obsady sędziowskiej ktoś rozróżnia sędziów od nowofundlandów lub jamników...?
ela[/quote]

Ja mam podobny problem ;) z tym, że na pewno wiem, że z mojej Małej szamponki nie zrobię przed Kijowem. W tym roku Kijów więc sobie odpuszczam. Chciałabym wybrać się do Lwowa. Waham się bo termin pokrywa się z wystawą Drakuli w Rumunii.
też Ela / z tych okolic/ :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Ja mam podobny problem ;) z tym, że na pewno wiem, że z mojej Małej szamponki nie zrobię przed Kijowem. W tym roku Kijów więc sobie odpuszczam. Chciałabym wybrać się do Lwowa. Waham się bo termin pokrywa się z wystawą Drakuli w Rumunii.
też Ela / z tych okolic/ :cool3:[/quote]
Karmi, czy to baucerony...?
Moja jamniczka ma już polski championat, lecz jechać taki kawał drogi z psinką 2,7 kg...?:-o Więc chciałabym "zaczekać" na championat nowofundlandki. We Lwowie byłam w zeszłym roku, mamy BOB- tylko byłyśmy jeszcze "gówniary" w pośredniej, a poza tym przepisy ichniejszego championatu były o wiele trudniejsze do spełnienia.
Więc w tym roku będziemy próbować zdobyć Ukrainę właśnie w nieco późniejszym terminie...
ela

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Z tym jest problem. Pamiętam jakim cieżko nam szło znalezienie hotelu, który przyjmuje z psem. Pomogli znajomi. Nie pamiętam nazwy hotelu. Postaram się poszukac w jakichś papierkach. Hotel był ok. Standart ...;) ale jak na dwa dni wystarczający.
Zgłoszenie wysyłałam faksem bo z @ były problemy. Aha w poprzednich latach bezwzględnie żądali potwierdzenia opłacenia wystawy. Jak jest w tym roku nie wiem.[/quote]

Ok dzieki za odpowiedz, jakbys znalazła namiary na hotelik to prosze o info :)
a co do tego potwierdzenia wplaty to teraz tez zadaja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zabajka']Karmi, czy to baucerony...?
Moja jamniczka ma już polski championat, lecz jechać taki kawał drogi z psinką 2,7 kg...?:-o Więc chciałabym "zaczekać" na championat nowofundlandki. We Lwowie byłam w zeszłym roku, mamy BOB- tylko byłyśmy jeszcze "gówniary" w pośredniej, a poza tym przepisy ichniejszego championatu były o wiele trudniejsze do spełnienia.
Więc w tym roku będziemy próbować zdobyć Ukrainę właśnie w nieco późniejszym terminie...
ela[/quote]

Tak to beaucerony a dokładniej mówiąc beauceronki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna']Czy ktos jedzie bez tych badan?[/QUOTE]

Jeżeli jedziesz bez badań to trzeba być przygotowanym na łapówkę... Z nami jechał pies nawet bez zaświadczenia od powiatowego weterynarza i też pokonał granicę ukraińsko-polską. Ryzyko jest, ale jak zwykle to kwestia na kogo trafisz. Ja tym razem badania robię.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Jeżeli jedziesz bez badań to trzeba być przygotowanym na łapówkę... Z nami jechał pies nawet bez zaświadczenia od powiatowego weterynarza i też pokonał granicę ukraińsko-polską. Ryzyko jest, ale jak zwykle to kwestia na kogo trafisz. Ja tym razem badania robię.[/quote]

No z tym braniem to fakt. Pewnego razu ,,wymuszano" na nas ,,cziornyj geld" czyli wolny datek w E a jesli nie to chociaż jakiś ,,suwenir'' albo choć ,,cigareten". :razz: Jak widać można się nawet było targować. Oddałam ostatnią paczkę LMów :lol: Pocieszające jest to, że z nimi zawsze można dojść do porozumienia.;) Nie lubię łapówkarstwa /bo jak to inaczej nazwać?/ ale przyznam, że kiedyś zmęczona staniem w długiej kolejce w upale nie odmówiłam takiej ,,propozycji" wracając przez Słowację z Użgorodu.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna']Czy ktos jedzie bez tych badan?[/quote]

Do tej pory zawsze jeździłam bez miareczkowania. Miałam paszport + zaświadczenie od powiatowego. O miareczkowaniu mówiło się zawsze, że jest potrzebne. Teraz od czasu Schengen mówi się jeszcze bardziej.;)
Na razie więc obserwuję. Poczekam. Zobaczę jak to wygląda w praktyce. Czy
rzeczywiście bedą wymagane na granicy. Mam nadzieję, ze powracający z Kijowa nam o tym opowiedzą :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...