Jump to content
Dogomania

Czy narazie pozwolic??


netka

Recommended Posts

Goti ma 7-tygodni.W domu "rodzinnym" :D spała z hodowczynia w łuzku.Jest tak nauczona.W dzień nie ma problemu śpi na swoim legowisku.Ale w nocy skuczy i chce spać ze mna.No i śpi.A zwłaszcza dlatego,że była podziebiona i chciałam by miała cieplutko.

No i nie wiem czy juz oduczyć i zabronić?Czy za kilka tygodni?No i wogule chce przebywać na fotelach,albo łuzku.

Link to comment
Share on other sites

To znaczy ja się nie dziwie,że ona chce włazić na łużka.To nie jest muj pierwszy pies :D .Ale tym razem chce bardzo poządnie podejść do wychowania psa.No i nie wiem czy jak teraz jeszcze bedzie spała ze mna a za 3-4 tyg.jej zabronie.To czy to nie będzie złe z mojej strony.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli jej pozwolisz spać z sobą to później nie możesz jej wyganić.

A jeżeli nie chcesz jej wpuszczać do łóżka to musisz postępować konsekwentnie bez względu na sytuację.

A tak wogóle to 99% właścicieli bokserów śpi ze swoimi psami i się do tego przyznaje, a 1% śpi i mówi że tego nie robi :D :D

Link to comment
Share on other sites

ja nie bede doradzac co masz robic.

powiem tylko ze ja z rosi spie i bardzo to lubie. ona zawsze sie bardzo do mnie przytula i jest mi cieplo. czasem jak nie chce przyjsc bo sie umosci gdzie indziej to mi brakuje tego jej przytulania.

na poczatku tez nie zamierzalam spac z psem ale juz tak wyszlo. oczywiscie mala ma wstep na wszytskie kanapy i fotele. na moje 'zejdz' schodzi nawet jak jest bardzo zaspana. ale i tak najczesciej jej owie 'zejdz' jak chce poscielic a ona lezy rozwalona na srodku lozka ;)

Link to comment
Share on other sites

ja nie bede doradzac co masz robic.

powiem tylko ze ja z rosi spie i bardzo to lubie. ona zawsze sie bardzo do mnie przytula i jest mi cieplo. czasem jak nie chce przyjsc bo sie umosci gdzie indziej to mi brakuje tego jej przytulania.

Ja mam dokładnie tak samo z moim Dinem tyle że on jak się do mnie przytula to nie jest o tyle ciepło co goroąco bo on futrzak jest. Wczoraj go wykapałam więc taki czyściutki i pachnący to nawet przyjmność z nim spać.

Pomijam względy wchowawcze, jesli pies jest dominujący (choć jak piszesz jest jeszcze młodziutka)to ja bym odradzała spanie z nią, bo to jeszcze pogorszy sytuację, ale jesli nie masz z nią takich problemów to można przymknąć oko ;)

Link to comment
Share on other sites

Baster teraz to chyba "troszke" inaczej wyglada :lol: :lol:

Buldog wyglada tak jak Mejk-spi sam :evilbat: nie dalam sie :evilbat:

:lol: tzn uleglam 2 noce a pozniej oto chyba z 10 nie spalam musialam walczyc.. :-? :oops: :wink:

netka radze Ci zdecyduj sie od razu, bo chyba nie chcesz tak jak ja speedzic calej nocy na sciaganiu psiaka z lozka :lol: :wink:

Powodzenia w dokonaniu wlasciwego wyboru :D

Link to comment
Share on other sites

Tak, teraz wygląda to troche inaczej. :)

Ale mamy duże łóżko więc mieścimy się w trójkę.

Chyba, że Baster za głośno chrapie :evilbat: (albo jak się obrazi) wtedy grzecznie go proszę i zmienia miejsce.

Idzie do siebie albo do pokoju syna.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję wam za rady.I fajne zdjecia :lol:

Gotha jest nauczona spać w łuzku.No i skuczy jak jej się do łużka nie weżmie w nocy.No i budzi mi córeczke(mieszkamy w jednym pokoju :wink: ).Ale zdecyduje się jednak na to aby psinka spała sama.Czekaja mnie nie przespane noce :-? Fajnie jest mieć czasem psa w łużku ale nie co noc 8) Jak mi biedactwo podrosnie.Zacznie chrapac albo sie wiercic to się nie wyspię.Więc wole aby wiedziała ze jej posłanie jest gdzie indziej,a nie w moim łuzku :D

Pozdrawiam!!

Link to comment
Share on other sites

część Marzenko super że dałas sobie to zdjecie Betinki-pieknie na nim wyglada.

Co do spanka to wychodzi nam nieżle.Pierwsza noc była trudna ale teraz jest nawet dobrze.Ma takie dwa momenty w nocy ze chce do mnie na łuzko ale ja jej nie pozwalam.Wtedy prubuje dostac sie na łużko do córeczki.Prowadzę ja wtedy do swojego legoiwiska i jak sie powierci to wkoncu zasypia :D

Link to comment
Share on other sites

Co do zdjęc to juz sa wywołane tylko zeskanować musze u kogoś :D No i na meila do ciebie marmar wysle no i obowiazkowo tu na forum.No i je terz chce sobie zdjecie Goti wkleić jako emblemacik 8) Tylko nie umiem ale jakos sie dogadamy marmar :wink: To mi pomozesz

Link to comment
Share on other sites

Super że doszły ,wiem ,ze kochana :lol: ,a w łapke rozcieła na szkle na wieczornym spacerku ,była głęboka rana ,przezylismy z nia miesiac nerwówki rana sie brzydko zrastala, mogła jej zostac kulawizna ze wzgledu na to iz podejrzenie było przeciecia sciegna.Kulawizna przeszła no to betka znow wetka odwiedzila bo ma zapalenie ucha ,jeszcze ma uszko zakrapiane ,jest poprawa z uchem ,a tu betinka od wczoraj przeziebiona i sobie kaszle ,podaje jej rutinoscorbin moze to cos pomoze jak nie to weta odwiedzimy wczesniej,nie bede czekala do umowionej kontrolnej wizyty z uszkiem.Jestem :evil: wykonczy mnie ta betina z chorobami,ale kocham ja taka jaka jest :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...