Jump to content
Dogomania

Pytanko


Fuksik15

Recommended Posts

A wypróbowaliście już wszystkie karmy dostępne na rynku? Ja na Twoim miejscu napisałabym prośby o próbki, pytała też o nie w sklepach zoologicznych i kiedy tylko znalazłabym coś co odpowiada psince, kupiłabym daną karmę. A jeśli nie udałoby się takowej znaleźć, to lepiej zapomnieć o suchej karmie i zdecydować się na gotowane, albo BARFa..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 11 months later...

mój pies co prawda nie był na pedegree ale na chapi(kolejne świństwo) też nic nie chciał Eukanuba ucuzlenie royal to samo... i w końcu zdecydowałam się na purinę pro plan i powiedziałam twardo "albo jesz to albo bedziesz głodny" i tak już wcina purinę na zmianę z gotowanym i jest super zero uczuleń i chętnie je :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Kup trochę Pedigree i trochę innej, lepszej karmy. Na początek wsyp do miski 3/4 Pedigree i 1/4 lepszej karmy i tak przez dwa - trzy dni. Potem wsyp 2/4 Pedigree i 2/4 innej karmy, i tak trzez trzy dni lub dłużej, a potem 1/4 Pedigree i 3/4 lepszej... A potem wiadomo, tylko ta dobra karma ;D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='Fuksik15']Mam takie pytanie mój pies rasy foksterier szorstowłosy ma 3 lata i ie zje innej karmy suchej niż PEDEGREE JUNIOR co mam zrobić? Próbowała już inne ale wymiotował i później leżało i leżało. Proszę o odp.[/QUOTE]

Widocznie sie przyzwyczaił :) Dobrze że wg coś je,a jeśli wymiotuje przy innych karmach to może nie warto go męczyć innymi karmami ?!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Moja suka przez [B]17 [/B]lat swojego życia była karmiona Pedigree, miała piękne zęby, wszystkie zachowała do końca, lśniącą sierść i zero jakichkolwiek problemów trawiennych czy ze stawami. Całe życie w ruchu, zawsze w świetnym humorze. Została uśpiona bo przyplątało się ropomacicze i zapalenie płuc, operacji by nie przeżyła.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jeśli masz nadal problem z karmą suchą dla psa, to może wypróbuj karmę Artemis. Możesz zamówić sobie darmową próbkę i zobaczysz jak pies na nią zareaguje, a nóż mu posmakuje, a ta karma jest nowa, nie ma jej w supermarketach, można zamówić na stronie [url]www.artemiskarmy.pl[/url] Ma dobre mięso, warzywa, owoce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='usiowa']Moja suka przez [B]17 [/B]lat swojego życia była karmiona Pedigree, miała piękne zęby, wszystkie zachowała do końca, lśniącą sierść i zero jakichkolwiek problemów trawiennych czy ze stawami. Całe życie w ruchu, zawsze w świetnym humorze. Została uśpiona bo przyplątało się ropomacicze i zapalenie płuc, operacji by nie przeżyła.[/QUOTE]

Dobre geny to więcej niż jakiekolwiek żywienie; przecież bywają na wsiach psy, które jedzą chleb i zlewki z obiadu i dożywają podobnego wieku, ale to wyselekcjonowane na ciężkich warunkach życia osobniki...
Nie każdy pupil ma na tyle wytrzymały organizm, żeby był zdrowy przez 17 lat na Pedigree, które składowo niestety jest gównianą karmą - można karmić czymś lepszym, można karmić Pedigree i zrobić eksperyment, czy nasz pies jest z tych wytrzymalszych, czy jednak odbije się to na jego zdrowiu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...