Jump to content
Dogomania

Orzechowska Zora już Sara w nowym domu! :)


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze ma ciagotki ucieczkowe,bo jej kawaler spi pod furtka trzecia noc i Sarke nawoluje,ale ona spi w domu i nici z amorow:evil_lol::evil_lol::evil_lol:Teraz cierpliwie czekamy na koniec cieczki i potem sterylka.Sara jest dobrym psem z manierami krolewskimi,czyli lozko itp.ale kochamy ja nad zycie:loveu::loveu::loveu: i cieszymy sie z wyboru:multi: mimo,ze dala nam popalic tymi ucieczkami:Dog_run:Mamy kilka nowych zdjec,ale nie potrafie poki co ich wkleic-postaram sie jutro:bye:

Link to comment
Share on other sites

Instrukcja wklejania zdjec :):
[COLOR=Green][B][/B][/COLOR][B][COLOR=Purple]Jezeli masz zdjecie na dysku o odpowiednim rozmiarze czyli takim zeby nie wywalilo sie na cała strone to otwierasz np. [URL]http://imageshack.us/[/URL] dajesz przegladaj wybierasz fotke i dajesz [COLOR=Black]host it![/COLOR] i czekasz az sie przerobi zaznaczasz i kopiujesz link na saaaamym dole stronki nastepnie otwierasz juz na dogo okienko do pisania i wklejasz link klikajac na kwadracik z piramidami czy tam gorkami===> [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/editor/insertimage.gif[/IMG] i dajesz ok i juz:multi:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drufi-Magda'][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/948/sara2sg4.jpg[/IMG]
To jest nowy domek Sary ale narazie śpi w domu żeby się nie puszczła. :megagrin::megagrin::megagrin:[/quote]


Miec taką wolną chatę i nie wykorzystac.....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moj Drufi staruszek jest po wczorajszej operacji na lapke,ale czuje sie swietnie,bo biega za Sarka jak opetany:Dog_run:I mam nadzieje,ze tym razem wszystko bedzie dobrze;)Dla wszystkich skladamy najlepsze zyczenia z okazji Swiat Wielkiej Nocy:multi:smacznego jajeczka i mokrego dyngusa:B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale koniec miesiaca w pracy i urwanie glowy,bo trzeba plan nadrabiac-zywot przedstawiciela handlowego:evil_lol:U nas calkiem dobrze-jutro Drufi na opatrunek jedzie rano i chyba mu ciut lepiej,bo troche szybciej chodzi:scared:a szczegolnie jak Sarka jest blisko:calus:Dzis znow moja Krolewna mnie zaskoczyla,bo zachowala sie wrecz wzorcowo w stosunku do mojego 15-to miesiecznego synka:multi:Maks karmil psy ciasteczkami i Drufi byl lapczywy,a Sarka prze-delikatna-super:saint1:Wiedzialam,ze mam cudownego psa,ale teraz mam takie CUDA dwa:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...