Jump to content
Dogomania

Orzechowska Zora już Sara w nowym domu! :)


albiemu

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wszystko OK cioteczki - wczoraj razem z Halcią i Kudłatą odwiedziłyśmy włości szanownej Pani MAdzi i jej pięknych psów :)

JAK NA SARA WITAŁA!!! Jak skakała - uwierzycie że nas poznała. Strasznie była radosna, miziała się ile wlazło a Drufi kocyk leżał i bacznie obserwował swoją koleżankę która wariowała jak nastka :D
HAlcia zrobiła zdjęcia jak będzie w stanie to mi je prześle i wstawie. Sara jest naprawdę szczęśliwym i bardzo kochanym przez Madzie i jej rodzinę psiakiem ... mieszka przy lesie ... naprawdę cud miód orzeszki!!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Nie liczcie na piękne zdjecia,bo robiłam je ja.Nie pomyślałam też,że do wklejania.Ale Zorka to żywioł,kręcidupka,wszędzie jej pełno.Cały czas witała ,adorowała nas po kolei i znowu i znowu nie pomijając żadnej z nas.Śliczna,zadbana,kochana.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Trzymam za nia kciuki,ze z hoteliku juz tylko kroczek do domku:multi:Ja mam klopot z Drufciem,bo juz sam nie wstaje na nozki:-(:-(:-(jest bardzo slaby i siusia pod siebie:-(:-(:-(a mi serce peka-to przeciez 12 lat razem:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:boje sie,ze to juz czas.......:shake::shake::shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...